Визначний день для української нації
За сьогодні ми почули гімни різних держав:український, німецький, американський
Останнімчасом ми багато писали про програму заходів спільної роботи німецьких таукраїнських волонтерів на воєнних похованнях в м. Києві та встановлення першогосимволу пам'яті майданівцям і добровальцям на честь Марка Грегора Паславськи.Сьогодні, 19 серпня на Аскольдовій могилі відбулося перепоховання і панахида впам’ять німецьких солдатів Другої Світової війни, а також урочисте відкриття таосвячення пам’ятника загиблому бійцю батальйону "Донбас" за позивним"Франко" Марку Грегору Паславськи.
В заходівзяли участь добровольці, волонтери, громадянське суспільство, духовні тарелігійні лідери, бійці УВО СПАС-23, українські та німецькі солдати,засоби масової інформації. В один голос учасники говорили про здійснену роботу,яка реалізовує поставлений девіз "примирення над могилами" тадотримання миру між державами.
Спершуукраїнська громада та делегація з Німеччини відвідала захоронення німецькихсолдатів, які були знайдені на Аскольдовій могилі. Керівник розкопок повідомила, що, за час роботи, вже знайдено близько 2-х тисяч могилнімецьких бійців, останки яких будуть згодом перепоховані.
ПобажанняВіце-президент Народної спілки Німеччини Шнайдергане, які були висловлені задень до цієї події на конференції в Пирогово, щодо залучення "третьої гілкивлади" також були почуті. На захід з'їхалося багато представниківпровідних телеканалів і друкованих видань. Український народ починаєповертатися до своєї природи, традицій, звичаїв, почуття єдності й поваги одиндо одного, як це було колись.
Пізнішевідбулося урочисте відкриття та освяченням пам’ятника Марку Грегору Паславський невідомому Майданівцю - відданим героям України. Представити пам'ятникзагалу згодилася родина Марка, яка з'їхалася з усіх куточків світу.Подякувати організаторам цього заходу й звернутися до свого сина, якийбезперечно все чує, бо живе в наших серцях, виходила мама Марка ГрегоріПаславськи - Орися Паславська. Жінка, яка змогла виховати такого українця,патріота,чоловіка, солдата і воїна. Лунало багато приємних та шанобливих слівна честь бійця батальйону "Донбас". Серед учасників були й товариші"Франка", які воювали з ним пліч-о-пліч в зоні бойових дій. Саме вонизнаходилися біля Марка останні місяці його життя, спали в одних наметах, їли зодних тарілок, ділилися останнім, що в них було.
Засьогодні ми почули гімни різних держав: український - в честь наших героїв,німецький - з даниною делігації Народної спілки Німеччини, американський - впам'ять українського американського бійця Маркіяна(так йогоназивають рідні та друзі). Це зайвий раз підтвердило, що Українці шанують інші держави світу й пам' ятають їх героїв.
Ми,українці, ні за яку ціну, не маємо втрачати свої національні засади йзраджувати загальноприйнятим принципам. Ми маємо шукати будь-які шляхи досягненнямиру, не нехтуючи власною мораллю. Амбіції України, її воля і сила, проявленана Майдані і у війні з Росією, починає поступово завойовувати прихильників іоднодумців з різних країн світу, в тому числі Сполучених Штатів й Німеччини.Незламність козацького духу, який ми отримали від наших предків дозволяє високо"тримати" голову і не схилятися перед невдачами. Саме тому, першікроки, які були здійснені в рамках програми, показали велич і совісність нашоїБатьківщини по відношенню до загиблих солдатів інших держав. Адже, щоб початищасливе і мирне майбутнє, треба гідно завершити минулt.
Слава Україні!
- Тримай стрій. Бо за спиною – Україна Дана Ярова вчора о 11:07
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід Наталія Павлючок вчора о 09:48
- Как уменьшить долги за коммуналку, если вы были за границей или не жили дома Віра Тарасенко 23.06.2025 19:28
- Бухгалтерські документи як доказ: як працює судова експертиза Олексій Ільченко 23.06.2025 16:45
- Енергетична автономія бізнесу: як встановити й підключити власну електростанцію у 2025 Ростислав Никітенко 23.06.2025 13:51
- Розмежування судових економічних експертиз: спеціальності 11.1, 11.2, 11.3 Юрій Григоренко 23.06.2025 12:00
- Коли держава робить вигляд, що не чує, ми вчимося кричати Дана Ярова 23.06.2025 11:35
- Банкрутство компанії: покрокова процедура Альона Пагер 22.06.2025 23:16
- Невидима межа між формальністю і правом: коли уважність важить більше, ніж доступ до суду Світлана Приймак 22.06.2025 20:11
- Дискреція не без меж: перші рішення на користь кандидатів до апеляцій Тетяна Огнев'юк 22.06.2025 18:13
- Право на освіту і обов’язок захищати державу: як знайти баланс? Анна Даніель 21.06.2025 10:22
- Велике крадiвництво № 4 Володимир Стус 20.06.2025 19:53
- Наша війна надовго.... Володимир Горковенко 20.06.2025 14:03
- Мезонінне інвестування в девелопмент: як не стати власником недобудови Роман Бєлік 19.06.2025 21:04
- Реформа ДПП як шанс залучити приватний капітал до відбудови Галина Янченко 19.06.2025 16:22
- Дискреція не без меж: перші рішення на користь кандидатів до апеляцій 1535
- Множинне громадянство: що змінює новий закон і які ризики він несе Україні 265
- Мезонінне інвестування в девелопмент: як не стати власником недобудови 160
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід 156
- Право на освіту і обов’язок захищати державу: як знайти баланс? 103
-
Фізична втома ні до чого – "правило п’яти хвилин" допоможе впоратися з ментальним виснаженням
Життя 9515
-
Трансжири, "Е-шки" і фальшива екопродукція: як читати етикетки на продуктах
Життя 7681
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
5605
-
Шпаргалка молодості: як визначити свій тип старіння шкіри та відстрочити дедлайн вікових змін
Життя 4403
-
Ядерна точка біфуркації: завдання для України
Думка 4332