Визначний день для української нації
За сьогодні ми почули гімни різних держав:український, німецький, американський
Останнімчасом ми багато писали про програму заходів спільної роботи німецьких таукраїнських волонтерів на воєнних похованнях в м. Києві та встановлення першогосимволу пам'яті майданівцям і добровальцям на честь Марка Грегора Паславськи.Сьогодні, 19 серпня на Аскольдовій могилі відбулося перепоховання і панахида впам’ять німецьких солдатів Другої Світової війни, а також урочисте відкриття таосвячення пам’ятника загиблому бійцю батальйону "Донбас" за позивним"Франко" Марку Грегору Паславськи.
В заходівзяли участь добровольці, волонтери, громадянське суспільство, духовні тарелігійні лідери, бійці УВО СПАС-23, українські та німецькі солдати,засоби масової інформації. В один голос учасники говорили про здійснену роботу,яка реалізовує поставлений девіз "примирення над могилами" тадотримання миру між державами.
Спершуукраїнська громада та делегація з Німеччини відвідала захоронення німецькихсолдатів, які були знайдені на Аскольдовій могилі. Керівник розкопок повідомила, що, за час роботи, вже знайдено близько 2-х тисяч могилнімецьких бійців, останки яких будуть згодом перепоховані.
ПобажанняВіце-президент Народної спілки Німеччини Шнайдергане, які були висловлені задень до цієї події на конференції в Пирогово, щодо залучення "третьої гілкивлади" також були почуті. На захід з'їхалося багато представниківпровідних телеканалів і друкованих видань. Український народ починаєповертатися до своєї природи, традицій, звичаїв, почуття єдності й поваги одиндо одного, як це було колись.
Пізнішевідбулося урочисте відкриття та освяченням пам’ятника Марку Грегору Паславський невідомому Майданівцю - відданим героям України. Представити пам'ятникзагалу згодилася родина Марка, яка з'їхалася з усіх куточків світу.Подякувати організаторам цього заходу й звернутися до свого сина, якийбезперечно все чує, бо живе в наших серцях, виходила мама Марка ГрегоріПаславськи - Орися Паславська. Жінка, яка змогла виховати такого українця,патріота,чоловіка, солдата і воїна. Лунало багато приємних та шанобливих слівна честь бійця батальйону "Донбас". Серед учасників були й товариші"Франка", які воювали з ним пліч-о-пліч в зоні бойових дій. Саме вонизнаходилися біля Марка останні місяці його життя, спали в одних наметах, їли зодних тарілок, ділилися останнім, що в них було.
Засьогодні ми почули гімни різних держав: український - в честь наших героїв,німецький - з даниною делігації Народної спілки Німеччини, американський - впам'ять українського американського бійця Маркіяна(так йогоназивають рідні та друзі). Це зайвий раз підтвердило, що Українці шанують інші держави світу й пам' ятають їх героїв.
Ми,українці, ні за яку ціну, не маємо втрачати свої національні засади йзраджувати загальноприйнятим принципам. Ми маємо шукати будь-які шляхи досягненнямиру, не нехтуючи власною мораллю. Амбіції України, її воля і сила, проявленана Майдані і у війні з Росією, починає поступово завойовувати прихильників іоднодумців з різних країн світу, в тому числі Сполучених Штатів й Німеччини.Незламність козацького духу, який ми отримали від наших предків дозволяє високо"тримати" голову і не схилятися перед невдачами. Саме тому, першікроки, які були здійснені в рамках програми, показали велич і совісність нашоїБатьківщини по відношенню до загиблих солдатів інших держав. Адже, щоб початищасливе і мирне майбутнє, треба гідно завершити минулt.
Слава Україні!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427