Про автора

Павло Себастьянович Координатор групи «Податки» Громадянської Платформи «Нова Країна», Голова "Інституту ліберальної економіки", співзасновник компанії «Фьючефуд»

Координатор групи «Податки» Громадянської Платформи «Нова Країна», Голова "Інституту ліберальної економіки", співзасновник компанії «Фьючефуд».

Народився та виріс в Литві, м. Клайпеда.

Освіта:

Ленінградський Електро-Технічний Інститут, інженер-системотехнік.

Досвід роботи:

ПП «Складні Сплави», Київ, директор, серпень 1999 р. — березень 2015 р.

ТОФ «Фьючефуд», Київ, директор, березень 2014 р. — березень 2015 р.

Участь у громадській роботі:

2012-2014 рр. Спільний проект, метою якого було сформувати стратегічний Документ, який стане проектом Візії і Дорожньої карти України.

2014-2015 рр. Громадянська Платформа Нова Країна, група Податки, група Економічна модернизація, координатор.

Громадська діяльність у ГП Нова Країна:

З лютого 2014 року я брав участь спочатку в створенні Візії, а потім активно брав участь у роботі групи "Податки". Ми зібрали і проаналізували 9 податкових концепцій від громадських організацій.

Брав активну участь у робочій групі спільно з РПР, аудиторами ТПП, виступав на Конгресах Нової Країни, на Податковому форумі, публікував статті в ЗМІ, виступав на телебаченні.

За результатами роботи, групою Податки була розроблена концепція "Білий бізнес", яка здатна вирішити основні проблеми української економіки - зарплати в конвертах, податкові ями, відведення грошей в офшори.

У процесі розробки концепції наша група проводила зустрічі у МВФ і Мінфіні.

Контакти
E-mail: [email protected]