Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
26.08.2014 15:15

В НАУ - кадровий хаос і кадрові безглуздості

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

На моє та Донія звернення, Держінспекцією навчальних закладів України було здійснено перевірку Національного авіаційного університету, яка виявила низку порушень, недоліків та невирішених проблем в організації навчального процесу, кадровому та матеріально-

На моє та Донія звернення,Держінспекцією навчальних закладів України було здійснено перевіркуНаціонального авіаційного університету, яка виявила низку порушень, недоліківта невирішених проблем в організації навчального процесу, кадровому таматеріально-технічному забезпеченні, управлінській діяльності тощо.

 

До наснеодноразово зверталися викладачі та студенти НАУ стосовно порушень удіяльності Університету, які мають ознаки корупційних схем в кадровому питанніта у питанні організації навчального процесу.

 

Перевіркоювиявлені факти прийняття науково-педагогічних працівників на роботу безпроведення конкурсу за строковими трудовими договорами. Має місце багатопредметністьвикладання (понад 5 дисциплін на одного викладача). Встановлено невідповідністьдисциплінам викладання.

 

Так, більшість науково-педагогічнихпрацівників, які викладають соціологічні дисципліни є кандидатами філософськихабо педагогічних наук за відсутності базової соціологічної освіти. Документознавчідисципліни в основному викладають історики та філологи без додатковогопроходження курсів підвищення кваліфікації. Зокрема, кандидат історичних науквикладає документно-інформаційні комунікації. Вчитель історії та правознавствабез наукового ступеня – маркетинг інформаційних продуктів та послуг; радіоінженербез наукового ступеня і вченого звання – основи теорії міжнародного права,порівняльне адміністративне право, право міжнародної безпеки та геополітики,міжнародне публічне право. Уявляєте?!

 

Має місценедотримання вимог щодо частки лекційних годин: «Соціологія» з циклу дисциплінгуманітарної та соціально-економічної підготовки складає лише 50%; «туризм» -54%, «маркетинг» - 62,5% тощо.

 

Зі спеціальності «Міжнароднаекономіка» цикл дисциплін професійно-орієнтовної, гуманітарної тасоціально-економічної підготовки викладає лекційні години лише одиннауково-педагогічний працівник з науковим ступенем, який працює на умовахсумісництва.

 

Виявлено, що унавчальному закладі не відповідають вимогам якісний та кількісний склад двох кафедр.На кафедрі авіаційної англійської мови лише одна особа має науковий ступінь з 8штатних працівників. А на кафедрі організації авіаційних робіт і послуг лише 2 науково-педагогічнихпрацівника з 6 мають науковий ступінь.

 

Є різні підходи,як почати будувати нову державу. Один із них – почати з освіти. Не дивно, щонинішній Парламент багато разів намагався змінити освітнє законодавство. Аленавіть при існуючому законодавстві є купа порушень, і ці порушення мають бутиліквідовані. Задля цього й потрібно проводити перевірки і оприлюднювати правду.

 

Результатиперевірки доведено до відома керівництва Університету та зобов’язано вжитиневідкладних заходів щодо усунення виявлених порушень і недоліків.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи