Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
14.04.2015 11:04

Завдяки співпраці з іноземними партнерами,Укрпошта прискорила доставку

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Одним з головних завдань, які постають сьогодні перед Укрпоштою, є високий сервіс надання послуг та розширення співпраці з поштовими службами різних країн. Ми прагнемо створити для клієнта найоптимальніші умови та стати для нього ще кращими.

Одним з головних завдань, які постають сьогодні передУкрпоштою, є високий сервіс надання послуг та розширення співпраці з поштовими службами різних країн. Ми прагнемостворити для клієнта найоптимальніші умови та стати для нього ще кращими.

Так, завдяки розширенню співпраці між Укрпоштою та ПоштоюКитаю, українці зможуть отримувати товари, замовлені через китайськіінтернет-магазини, швидше – впродовж 7-10 днів з моменту замовлення.

Е-пакети – посилки з товарами електронної комерції (до 2кг), придбаними на китайських торгових майданчиках «AliExpress», «Taobao»,«Tmall» та китайського підрозділу «eBay», доставлятимуться у найкоротші строкина підставі укладеного договору між Укрпоштою та підрозділом послуг експрес талогістики групи компаній Пошта Китаю.

Технологічно для пришвидшення доставки е-пакети будутьнадсилатися не загальним, а окремим потоком.

До офіційного старту прискореної доставки товарів електронноїкомерції з Китаю, послуга проходила тестування протягом декількох місяців.

Поштова група Китаю є одним з найбільших поштових операторівсвіту, якому належить близько 60% глобального об’єму пересилань. До групивходять три державні поштові підприємства, розділені за основними напрямкамидіяльності: класичні поштові послуги, експрес доставка та логістичні послуги, атакож поштовий банк (фінансові послуги).

Сподіваюся, Укрпошта стане надійним провідником міжукраїнськими споживачами та китайськими торговими майданчиками, оскільки нашіпослуги – зручні та доступні для всіх мешканців країни.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи