UA

об авторе

Дмитро Мітрюшин Адвокат. Директор юридичної фірми "LEX LIGA"

Очолюю практики фіскального, банківського та фінансового, корпоративного, кримінального права, судову практику та вирішення спорів.

Уже понад тринадцять років консультую клієнтів з різних юридичних питань, що стосуються вирішення спорів у досудовому та судовому порядку, а також на стадії виконання судового рішення, спеціалізуюсь на питаннях корпоративного та банківського права, злиття та поглинання, податкового права. Надаю консультації щодо надання фінансових послуг кредитно-фінансовими установами, що працюють у сферах роздрібного, корпоративного та інвестиційного банкінгу. Серед клієнтів – фізичні особи-вкладники неплатоспроможних банків, які виводяться з ринку фінансових послуг.

Захищаю клієнтів у судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах, у міжнародних комерційних арбітражах. Маю значний практичний досвід у кримінальному процесі. Протягом багатьох років успішно представляю інтереси клієнтів у взаємовідносинах з правоохоронними, контролюючими, фіскальними органами, у тому числі надаю правовий захист у разі допиту клієнта в якості свідка, потерпілого, підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні.

Контакты
E-mail: [email protected]