А чи варто воно того?
Майданні протестні настрої значно активізували суспільство у соціальних мережах, і що особливо є цікавим, що нарешті люди зрозуміли могутність інформаційного віртуального суспільства. Це щось на зразок, як людину що не вміла плавати кинути у воду і вона з
Майданні протестні настрої значноактивізували суспільство у соціальних мережах, і що особливо є цікавим, щонарешті люди зрозуміли могутність інформаційного віртуального суспільства. Цещось на зразок, як людину що не вміла плавати кинути у воду і вона з відчаюпопливла…
Тому що корпоративні масовікомунікації раніше місце мали, а щоб загальнонаціональні щось не пригадую.
Так ось на фоні усього цьогодійства, мимо волі, звернув увагу на спробу закликати користувачів соціальнихмереж здійснювати економічний вплив на партію влади та бойкотувати придбанняпродукції відповідних компаній. Навіть підготували інформаційні листки зпереліком певних підприємств із зазначенням їхніх власників.
Вискажу власну думку. Наприклад,такі мережі як Амстор та Епіцентр. Вибачаюсь, але ж у м. Запоріжжі, де я живу,це повня дурня. Тому що їх територіальні конкуренти значно програють… А щодокудись йти після роботи, то ви самі і йдіть… Також зрозуміло що ніхто черезполітичні примхи не буде міняти банк чи страхову тощо, якщо вони надійні…
Тобто заклик красивий, а ось чибуде з цього вагомий вихлоп незрозуміло. Але ж цікавим є не заклик, а вагомістьсамого інструменту…
Давайте змоделюємо під нього проблему.Полки наших магазинів переповнюють неякісні товари, що містять безлічскладових, яких не повинно бути у продуктах харчування. Досі не завжди наетикетках реально розкривається повний склад компонентів із яких був виробленийпевний продукт харчування. Досі можна придбати масло не із молочних продуктів,молоко не із молока, ковбасу не із м’яса, хліб не із борошна, овочі ізнадвеликим вмістом шкідливих речовин, морську рибу що ніколи не бачила моря,китайські товари низької якості за європейськими цінами тощо…
Відрізнити їх від іншої продукціїдуже важко. Усі цим незадоволені, а дізнаються про те що придбали «щось не те»лише тоді коли починають використовувати придбане за прямим призначенням. Прицьому, назад часто не повертають, бо немає сенсу і жалко часу, і усі мовчать… Аякийсь такий собі махінатор на цьому непогано заробляє…
А тепер давайте уявимо собі можливуефективність загальнонаціонального спілкування з приводу такого собі народногоконтролю якості тієї продукції що продається у наших магазинах. Щось на кшталттоварної громадської інквізиції…
Зверніть увагу, що за формою цебуде дуже схоже на те, що зараз намагаються зробити, але ж по суті це буденабагато кориснішим для громадян України в цілому.
Громадські організації, щоопікуються якістю споживчих товарів, мають експертну інформацію про тихсуб’єктів що виробляють підроблену, шкідливу або неякісну продукцію, яку неможна продати у жодній цивілізованій країні. Проте це продукція реалізується унас.
Так ось, якщо експертами буде зробленийзаклик бойкотувати продукцію такого діяча не за політичним принципом, а черезте що це він шахрай, і його підприємство реалізовує неякісну продукцію. Ізаклик бойкотувати, тобто не купувати, взагалі будь-яку продукцію, щореалізується під цією торговою маркою буде об’явлений із поясненням конкретнихпричин винесення такого висновку. А загальнонаціональна підтримка бойкотудонесе відомості про особливості якості його продукції відразу усім…Якщо жтакий діяч знамагається реалізувати свою продукцію під іншою торговою маркою,то ініціатори бойкоту донесуть і цю новину до громадян…
Коли така продукція залишиться налавках, то тоді і торгові мережі навряд чи будуть працювати із такиммахінатором…
Якщо не буде жодної білої плями україні, то тоді такий махінатор зайвий раз подумає: «А чи варто воно того?»
Як то кажуть відчуйте різницю…
Погодьтесь що такі форминародного контролю мають неперевершені можливості, і це не елемент товарноївійни, це усе ж таки більше рух у бік євростандартів нашої продукції, абоякоїсь вищої відповідальності перед суспільством…
Згодом, у тому числі і за рахунокнаведеного інструменту, у нас можливо зникнуть «ніжки Буша», певні неякісніКитайські товари, що начебто вироблені у нас, дизпаливо, що замерзає взимкутощо…
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379