Зеленський сьогодні справді може допомогти Трампу
Щоб допомогти, потрібно просто не виконувати прохання про розслідування справ навколо Гантера Байдена
Сьогодні різноманітні американські видання вибухнули черговою ймовірністю імпічменту Трампу. CNN взагалі вийшло з матеріалом під заголовком «У демократів вже немає ніякого іншого вибору, як здійснити імпічмент Трампу». І в центрі скандалу – Україна. Точніше, телефонна розмова Презедентів Трампа та Зеленського, під час якої Дональд Трамп буцімто пропонував Володимиру Зеленського здійснити антикорупційне розслідування корупційних дій сина Джо Байдена в Україні в рамках його діяльності, як співробітника української енергетичної компанії Буризма. Опоненти американського президента наполягають, що це була не просто пропозиція, а певний шантаж, при якому,як думають, виділення військової допомоги Україні залежало саме від розпочатого кримінального розслідування проти справ сина Джо Байдена в Україні.
Американські законодавці вважають такий підхід не просто неприпустимим, а й протизаконним. Бо батьки-засновника Штатів розглядали пост Президента, як того, хто стоїть над процесами і виступає на захисті всіх американців, а не використовую спою посаду для своїх політичних інтересів – перемозі на президентських виборах.
Ця історія досягла величезного розголосу та великої серйозності, після того, як в своєму інтерв”ю Рудольф Джуліані, особистий адвокат Трампа не дав 100% гарантії, що Президент не наполягав на розслідуванні проти Байдена молодшого взамін оборонній допомозі Україні. Президент Трамп навіть погодився на опублікування стенограми телефонної розмови Трамп-Зеленський. Та адміністрація американського Президента що розмірковує в якому вигляді подати роздруківку. Адже лідери країн мають відчувати, що вони вільні говорити все відкрито і так як вважають під час розмов із Президентом США і можуть розраховувати не на максимальну публічність.
Історія з Буризмою та Гантером Байденом є величезним випробуванням для Президента Зеленського та української держави. Адже в 2016 році Україна вже потрапила в незручну ситуацію, коли, так би мовити,підігравала одному із кандидатів у Президенти США. Це був важкий досвід, коли і Президенту, і Посольству України в США потрібно було довго показувати свою повагу до нового очільника Білого Дому і намагатися налагодити і персональні, і державні стосунки. Це дуже добро знають в команді Володимира Зеленського. І, очевидно, не хочуть повторити помилку 2016 року. Головне – не втручатися у внутрішньо-політичні справи США. І виглядає, що саме внутрішньо-політична ситуація в США може дуже допомогти Президенту Зеленському вийти без втрат із цієї непростої ситуації.
Адже головним ризиком для Трампа сьогодні знову став імпічмент. Імпічмент. А не конкурент на президентських перегонах. Так, Трамп хотів використати Україну проти іміджу Байдена, як в 2016 році використовували Росію проти іміджу Трампа.
Але.
Тепер ситуація критично змінюється. Якщо буде доведено, що Трам хотів натиснути на українського Президента розпочати розслідування проти Гантера Байдена, як умову для здійснення оборонної допомоги Україні, то це буде беззаперечною передумовою для того, щоб розпочати процедуру імпічменту.
Що може стати доказом у цій справі?
Правильно. Розслідування проти Гантера Байдена.
То ж що потрібно Дональду Трампу, щоб у демократів не було повного доведеного доказу для того, щоб розпочати процедуру імпічменту? Правильно. Потрібно, щоб цього розслідування не було.
Це зараз є сильно картою у міжнародній грі нашого Президента. Адже тепер під час його візиту на Генеральну Асамблею ООН на зустрічі із Президентом Трампом, Президенту Зеленському навряд чи прийдеться чути прохання про розслідування проти Гантера Байдена. Можна буде зосередитись на ключових питаннях, які важливі для України.
То ж зараз для того, щоб допомогти Президенту Трампу, Україні не потрібно нічого робити навколо прохань про розслідування можливих справ із Гантером Байденом в Україні.
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева вчора о 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський вчора о 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер вчора о 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як зруйнувати країну 256
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 193
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 184
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 140
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 117
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 22753
-
Harley-Davidson запустить власну гоночну серію з MotoGP у 2026 році
Бізнес 12349
-
Прохідницький щит для будівництва метро в Києві привезуть на початку 2026 року
Бізнес 5689
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 4922
-
Рада скасувала старий Господарський кодекс: які наслідки для бізнесу
Думка 3427