Дрібниці не вистачає!
Як ми можемо зберегти рибну промисловість, чи будь-яку іншу, коли вся державна матриця одна велика корупційна метастазу?
Нещодавно Міністр аграрної політики та продовольства ОлексійПавленко за допомогою приданих сил "РИБАГЕНСТВА" Яреми Коваліваповідомив про реформування рибної галузі, а саме появи в Україні рибногопатруля. Конкретних змін також зазнають правила й обов'язки рибалок та підходидо промислового вилову. Серед першочергових реформ найголовною є реформа «Рибінспекції», а от причина реформування, за словами голови «Рибагентства» -Яреми Коваліва, є низька заробітна платня та слабке матеріально-технічнезабезпечення. Також на перше місце виносять корупцію? Адже українськірибінспектори частіше всього займаються «кришуванням» браконьєрства.
Одним ізяскравих виявів корупції є той факт, що вона ( корупція) починається зпарламенту ( політичне квотування), потім ніби то природно втілюється в роботууряду. Уявіть собі хоч одне відомство чи службу, міністерство в Україні де не об'єднаніпід одним кріслом ( міністра, голови служби, агентства) контролююча та виконавчаслужба? Одною рукою підписую дозвіл, іншою контролюю! Система вмонтована у всіабсолютно сфери економіки без винятку , аби не «рвати» простір побудований підзамовника. Зрозуміло,що зроблено це виключно для обслуговування олігархів та їхпотоків.
Як ми можемо зберегти рибну промисловість, чи будь-яку іншу, коли всядержавна матриця одна велика корупційна метастазу. Повна відсутністьконкуренції, збалансованих важелів, все абсолютно в ручному управлінні. Тому йтака шалена боротьба за владу, тому і не відбуваються ніякі зміни системи (майдан,не майдан), така машина для виробництва грошей під назвою «КМУ УКРАЇНИ»,шедевр, пік корупційної моделі який вдалося побудувати тільки на Україні. Аледавайте спробуємо на прикладі « Рибагентства» прослідкувати діагноз.
Аргументиадептів існуючий системи для збереження гідри; - щоб врятувати "тонучийкорабель" рибної промисловості, ми повинні терміново ліквідувати рибнуінспекцію, викоренити будь-які шляхи хабарництва та "кумовства". Новіпатрульні, «особливо нова форма, така як у нової поліції»» які будутьнабиратися на конкурсних засадах, МАЮТЬ проходити, атестацію й отримуватибазові знання. Тоді якість їх освіти буде співпадати з підвищеною заробітноюплатнею, яка за реформою складатиме від 4 до 6 тис. гривень. - ШЕДЕВР!!! А тещо новий патруль залишається в агентстві, головне завдання якої розвитокгосподарської діяльності та забезпечення продовольчої безпеки! А те, що контрольстандартів, норм, регуляції не притаманна функція господарської структури, аконтролюючій для створення балансу, гармонії. Ви думаєте, що гідра не розумієцей дисбаланс? РОЗУМІЄ і дуже чітко, але ніколи не змінить суті! ФОРМУ, будьласка, хоч сто разів, хоч в скафандри! Але така система( філософія) - це єдинаможливість олігархічного панування!
Наприкладі запропонованої реформи, ми бачимо шалений креатив та драйв фантазії,аби тільки не змінився концепт «РУЧНОГО УПРВЛІННЯ», це і оснащення рибнихсуден, митниць та підприємств сучасною технікою, GPS-маячками та програмамиелектронних звітувань. Тут і притягування за вуха досвіду провідних країн.Будь-які маніпуляції, аби не змінити головного!
Майже пряма мова головногодруїда українського уряду «я цілком підтримую ідею впровадження сертифікатупоходження, що буде дуже доречним у змісті реформування. Посилаючись наєвропейський досвід, то вся їхня продукція потрапляє на ринок супроводжуючисьвідповідною документацією (чесною і правильною документацією!). За для веденняефективної ринкової конкуренції та підтримки якісної марки, ми зобов'язанівпровадити подібне й на Україні. Але щоб продукція була якісна, треба матисанітарно-придатні місця зберігання рибної продукції. Гаражі, дерев'яні будівліта палатки, які неоснащені спеціальним технічним обладнанням не маютьназиватися пунктом прийому рибпродукції. Треба створити спеціальні приміщення знеобхідним технологічним забезпеченням та допустимими санітарними умовами.» БЛАБЛА БЛА...
Ми сьогодні приймемо першийпакет запропонованих змін. Я прошу всіх, ми повинні реально розпочалиневідкладну ліквідацію рибної інспекції, набір нових патрульних, їхнє оснащення,навчання, скорочення об'єктивно їхньої чисельності, підняття зарплати ібудівництво системи моніторингу над нашими водоймищами, яка би уникалабезпосереднього прямого контакту, і відповідно давала менше можливості длякорупційної складової. ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО, АБИ - не розділити контролюючу ігосподарську функції та не відібрати важелі у обраних! Слава Україні , славаукраїнському уряду, слава українськім олігархам, самим олігархічним олігархам всвіті!
О, тут ми точно « ВПЕРЕДІПЛАНЕТИ ВСЕЙ»!
- Legal instruments to combat stalking, based on international experience Руслана Абрамович 17:39
- Спрощення процедур чи посилення контролю? Нове Положення НБУ під час воєнного стану Світлана Приймак 16:35
- Ключові тренди сталого інвестування та ESG для добувної галузі у 2025 році Ксенія Оринчак 14:54
- Як забезпечити стабільність та вигоду на енергоринку України у 2025 роци? Ростислав Никітенко 13:31
- Право на здоров’я та трансплантацію: фундаментальне благо і виклик сучасного суспільства Дмитро Зенкін 13:17
- Як змусити інтер’єр працювати на ваш бренд? Алеся Карнаухова 11:48
- Успіх компанії залежить від ефективності кожного працівника Катерина Мілютенко вчора о 23:55
- Поділу доходів отриманих другим із подружжя від зайняття підприємницькою діяльністю Євген Морозов вчора о 20:34
- Скасування повідомлення про підготовчі роботи: юридичні аспекти Павло Васильєв вчора о 17:22
- Судова практика: сервітут без переговорів – шлях до відмови в позові Світлана Приймак вчора о 16:11
- Доцільність залучення експерта у виконавчому провадженні Дмитро Зенкін вчора о 13:14
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? Сергій Лабазюк вчора о 11:43
- Розпорядження майном "цивільного подружжя" при поділі спільного сумісного майна Євген Морозов 22.12.2024 20:34
- JIT – концепція, час якої настав Наталія Качан 22.12.2024 19:43
- Оновлення законодавства про захист персональних даних: GDPR в законопроєкті 8153 Анастасія Полтавцева 21.12.2024 18:47
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? 1426
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду 710
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом 354
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? 236
- БЕБ, OnlyFans та податкова істерика: хто насправді винен? 139
-
Укренерго дало команду на екстрені відключення світла: причина
оновлено Бізнес 4956
-
"Ми повинні потримати цю штуку ще трохи". Трамп виступив проти заборони TikTok в США
Бізнес 3470
-
"Особливі буряти" Путіна. Як солдати КНДР воюють проти України: ексклюзивні подробиці
3438
-
"Умови сприятливіші за довоєнні". Вартість житла у Києві відповідає десяти рокам оренди
Бізнес 3355
-
П'ятірка найкасовіших різдвяних фільмів в історії: класика святкового кіно
Життя 2554