Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.11.2015 16:25
Де Аваков і Яценюк візьмуть гроші на реформування поліції?!
11 листопада 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилась Постанова № 937 "Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності".
11 листопада 2015 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилась Постанова № 937 "Питання забезпечення охорони об'єктів державної та інших форм власності".
Це суто політична постанова і домовленості між Аваковим та Яценюком!!!
Читайте такожБорги знов рекордно зросли. Теплопостачальники констатують критичну ситуацію в галузіКакао-бобів побільшає у 2025 році — чи буде шоколад дешевшимРинок поступово оживає. Хто в Україні виробляє газобетон
Ця Постанова визначає перелік підприємств, які повинні охоронятись виключно Поліцією охорони. Доречно було б визначити дійсно стратегічно важливі об'єкти для Держави і охорону їх покласти саме на Поліцію охорони. Проте, замість цього, ці діячі визначили найприбутковіші підприємства і хочуть на них покласти витрати по реформуванню поліції! Чому?! А самі подумайте...
По-перше, в даному переліку не стратегічні об'єкти а в більшій мірі великі підприємства, які самі заробляють кошти і самі б мали визначати куди їх раціонально витрачати. Якщо година охорони в приватних структурах коштує в середньому 20 грн., то в Поліції охорони - 60-120 грн. А Ви гадаєте що є якась різниця в якості?! Скажу, навіть, - навпаки! Охоронники такі ж самі, зарплата у них однакова, форма і спецзасоби (єдине, немає вогнепальної зброї, проте, як показує практика, ще жоден міліціонер а тепер поліцейський її не застосовував). Ще, стану на бік приватних охоронних структур, це в кваліфікації охоронників. Маю змогу спілкуватись з керівниками охоронних структур, тому скажу, що великі кошти ними виділяються на навчання охоронників, підвищення їх кваліфікації, тренування і т.д. А робиться це тільки для того, щоб можна було підприємствам конкурувати між собою А з ким конкурує Поліція?! А чи несе повну матеріальну відповідальність по договорам? А чи реагує на прохання клієнтів (прикладу, замінити персонал, виставити додаткове підсилення, інше)? Відповідь очевидна! Не варто платити більше. А для прикладу наведу ситуацію одного із підприємств, яке є в переліку Постанови. Писати назву не буду, а от суть всі зрозуміють. Так от, на даний час, дане підприємство витрачає на послуги охорони 6 млн. грн. в рік (має величезну кількість об'єктів по всій Україні). Тепер, ми з ними порахували послуги Поліції, і знаєте скільки їм потрібно буде витрачати на Поліцію охорони?! Не повірите - 120 млн. грн. на рік (це з врахуванням всіх вимог поліцейських, як приклад ходити парами...). А кошти вони самі заробляють а не Держава дає!
По-друге, а знаєте хто в Європі охороняє стратегічні об'єкти (міжнародні аеропорти і т.д.) - так, тільки приватний сектор! Це ми так йдемо в Європу, ставлячи підприємства на коліна?
По-третє, в Законі України "Про охоронну діяльність" в статті 10 немає пункту, який би обмежував (забороняв) приватному сектору охороняти державні підприємства! Ставимо під сумнів законність цієї Постанови! Єдине, про що говорить Закон, так це про те, що КМУ має визначити перелік окремих особливо важливих об'єктів, які мають охоронятись Поліцією охорони. Ця постанова не визначає особливо важливі об'єкти, а перелічує звичайні підприємства які заробляють хороші кошти. Відповідно, які потрібно якось Державі їх забрати.
В постанові перелічені саме ті підприємства і органи, які є економічно та політично вигідними для Держави, тому потрібен безперешкодний доступ до них а не їх охорона. А от про охорону дійсно стратегічних об'єктів, видно, забули...
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко вчора о 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко вчора о 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький вчора о 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
Топ за тиждень
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 231
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 144
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 134
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 120
Популярне
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 30830
-
Хто такі світчери і чому вік — не привід боятись почати з нуля
Життя 5711
-
"Дитячий бонус" $5000: Білий дім збирає ідеї для збільшення народжуваності у США
Бізнес 4789
-
Японські інвестори влаштували розпродаж іноземних облігацій після мит Трампа
Фінанси 3946
-
Подружжя Решетніків і Наталка Денисенко працюють над фільмом про міфологію сучасного Києва
Життя 3432
Контакти
E-mail: [email protected]