Оцініть поему на приземлену тему...
Як ви гадаєте, що є найбільшим досягненням японців 2015 року? Ніколи не здогадаєтесь. Це пояснить колишній київський науковець, а нині учений з Сінгапуру, представивши для доказів і свої переконливі світлини.
Першимприлетіло мені чудернацьке запитання. Мовляв, припусти, що його найбільше в тійподорожі по Японії здивувало, вразило у цій найбільш технологічно розвиненійдержаві світу. Хіба ж можна було мені відгадати? Тим паче, що в Японії япобував аж вісімнадцять літ тому. Там же ж наука давно випередила навітьнайсміливіші людські припущення. Можливо, вразили його приручені акули,повітряне таксі над містом, або ж автомобілі без керма, які управляютьсядумками? Спробуй здогадатися…
Чомусьдумається, що над моїми припущеннями пан Володимир посміявся. А ось я, їй-право,щиро здивувався його зізнанню. Ви не повірите: в українсько-сінгапурськогопрофесора найбільше подивування викликали сучасні японські… туалети. Те, скількиїх повсюдно модерних і показово лискучих знаходиться на всіх трьох тисячахостровів в Тихому океані і в морях, що омивають країну. Починаючи від найменшвідвідуваних громадських місць, аж до фешенебельних готелів, публічних закладів, на вулицяхі майданах – порахувати просто не мислимо. Шикарні, начищені вбиральні майже обов’язковийатрибут кожного громадського, культурного, торгового центру, вулиць навіть села. Одне слово, вони споруджені замало не накожному кроці для зручності громадян. І всі без винятку обладнані в одному –високотехнологічному стилі, за єдиним зразком, з одними й тими ж високо індустріальнимипристроями. Відрізнятися можуть лише кольорами відтінку стін.
Ні,це, даруйте, не споконвічний російсько-радянський нужник, з якого ми виросли вшколах, військових частинах, кінотеартах, не наші з вами пописані громадські клозети,не розбиті морські гальюни десь в автономній республіці Крим, непристанційно-залічнині сортири - без паперу, води, дзеркал, а вищий классанітарно-гігієнічного розряду. В усій без винятку величезній країні! Та що тамрозповідати, дивіться самі:

Якрозповідає мій приятель Володимир, коли сідаєш у зручне випорожнювальне крісло,під рукою опиняється своєрідний пульт управління. Як у космонавта в міжпланетному зорельоті. Розмітка його дає змогу і без знанняієрогліфів та підписів англійською зрозуміти, як треба керувати цим унікальним пристроєм. Цепроста і доступна й для найменших пацієнтів автоматика з управління особистою гігієноюбезпосередньо на гнізді: тільки натиснеш кнопочку, всього тебе приємно обполощить-обмиє,гарно просушить, обробить парфумами. Хочеш з тонким, ледь уловимим запахом, аможна з приємним, різкішим протягом. Без паперу,на який тратиться так багато деревини. Хоч звідси безпосередньо прямуй наприйом до самого імператора… Оцініть це диво громадського туалету...

Яккаже мій приятель-професор: «Встанеш з такого японського крісла – відчуваєш себеголю нещадимою відносно цього поступу цивілізації…»
А загалом сінгапурський панич-учений понад усе полюбляє в смак поїсти. І подорожі його бувають від ресторану одного міста до іншого. А японці, напевне, найменше у світі споживаютьхарчів для підтримки організму. Ось такими порціями, як бачите на знімку, частувалийого з дружиною в дорозі по Японії. Як же ж дивувалися в ресторанах острова,коли гість із Сінгапура замовляв собі не менше двадцяти п’яти порцій їжі наобід. Заради таких файних туалетів киянин не міг собі дозволити голодання…

- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? 3798
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 368
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів 259
- НАБУ: невиправдані надії 229
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 158
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
23130
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17395
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
17024
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 13633
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 11691