Загнала влада опозицію на слизьке...
Немає толку в опозиційному полку. Забувши про честь та гідність, примітивні "вожді" фронди вже встигли перегризтися фракціями, втупившись чомусь у написання нової Конституції, коли на морозі стоїть Майдан, коли потрібно вирішувати більш нагальні проблеми с
Політичні бездарі вже чубляться. Їх, як помішаних, причинних на владі, знову примітивно розвели на кавовій гущі, спершу запропонувавши буцімто керівні портфелі. Ну, звичайно ж, клюнули, повелися, бо тільки на це й повернуті їхні мізки: почали метушитися, і кожен під себе будувати повітряні замки, навіть набирати команди за все тим же принципом особистої відданості (яка ж ганьба, життя нічому не навчило!) За тим придуркувато втягнулися в провокаційний процес перелицювання Конституції, спроможний затягнутися до нових осінніх морозів. І вже з табору опозиції чутно гризню і лайки, немовби в затрапезній псарні – «Батьківщина» на чому світ стоїть громить проект Основного закону УДАРУ. Ті відповідають ще більшим лементом. Уже навіть за стіл перемовин сісти не можуть, повна антипатія. Отже, вітайте владу з перемогою - успішно пересварили колег-опозиціонерів! Але й коли фракції все таки дійдуть до спільного знаменника, в регіоналів готова відповідь: відсилайте проект до Веніціанської комісії. А це означає, що результат стане відомим за... пів року.
А ви, майданівці, стійте! Несіть вахту… Відбивайте атаки тітушок і бандитів. Навіть тоді, коли вже дехто мовбито з нардепів навіть відверто почав домовлятися про здачу їхніх інтересів владі…
Іншими словами, так звані лідери парламентської опозиції хочуть лише змінити таблички на кабінетах, а люди з Майдану - геть перезавантажити всю владу. Ось корінна різниця стремлінь.
Почитаєш, що пишуть ці «фахівці» від юриспруденції, які, до речі, вже провалили два прийнятих за їхніми лекалами закони парламентом і котрі виявилося неможливо застосувати на практиці, мороз зашпорить кров. Цього разу вони вирішили переробити Конституцію під лояльність, приміром, до персони В. Кличка. Роблять, наприклад, поправку в графі вимог щодо необхідності проживання десяти років в Україні перед балотуванням громадянина в президенти країни на поблажливу вимогу – «перебувати в громадянстві».
Себто, нехай мешкає людина де хоче, пасе, наприклад, оленів у Сибіру, розводить морських левів у Каліфорнії, а приїхала до України, подала український паспорт до ЦВК – реєструйте її кандидатом у президенти.
Хіба це секрет, що нинішні революційні події результат узурпації влади в одних нечесних руках?! Але в своєму проекті Конституції УДАР не звужує права глави держави на шляху до авторитаризму і тиранії, а навпаки іще більше розширює їх. Навіть після того, як їхньому лідеру панові В. Кличку В. Янукович не побоявся буцімто навіть погрожувати тюрмою. Хочете переконатися наяву в цій фатальній ідеї – читайте тут.
Як на мене - шизофренія в дії!
Якби перебудову в Україні здійснювати в ідеалі, то оскільки В. Янукович загнав країну в штопор, вивів на стежку близьку до громадянської війни, його варто було б надалі взагалі позбавити права балотуватися в президенти країни. І тих пріснопам’ятних 235-ох народних депутатів, котрі начебто проголосували за драконівські, екзотичної радянської епохи закони від 16 січня ц.р. належало б також позбавити виборного цензу довічно. Цей би жорстокосердий статус необхідно було б застосувати і щодо вождів та активістів опозиції, позаяк не виправдали, і будьте певні, ніколи не виправдають найменших надій виборців, провалили всі сподівання народу. Нехай йдуть у бізнес, там потрібні їхні природні задатки - брехати, обманювати, підставляти один одного, тушкуватися.
Щоправда, виникає запитання: а хто ж проведе таку могутню очищувальну люстрацію?
Тому вважаю, що на сьогодні, повернення до Конституції 2004 року - єдино прийнятний компроміс, позаяк вона встановлює випробуваний у нашій державі баланс між гілками влади. Цим, напевне, потрібно займатися, а не намагатися одібрати славу в Пилипа Орлика...
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 233
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 147
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 138
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 124
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 32291
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 12557
-
"Я приніс вам мир". Чому зірвались мирні переговори у Лондоні і що далі – сценарії
8911
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 7649
-
Держборг України у 2025 році вперше перевищить "психологічну" позначку 100% – МВФ
Фінанси 5661