Мобілізація - місія нездійсненна
Мобілізація, яка рятує країну відбувається не в воєнкоматах, а в серцях людей.
На справдіписати про АТО після всього того, що було вже написано журналістами, блогерами,фб-активістами та АТОшниками доволі складно, адже майже не залишилось вже тихтем, які б не були розкриті та обмусолені до кістки, проте я спробую…
У березні 2014року нас всіх лякали розповідями, що Росія розпочала гібридну війну протиУкраїни. Мало хто тоді розумів повне значення цих слів, але усвідомлення того,що всі ми переходимо у доволі складний для себе та України період, думаю відчуваливсі…
Та гібриднавійна страшна не тим, що як і в будь-якій іншій війни гинуть люди, а тим, щолюди мають сумніви, що ця війна взагалі існує, а відповідно, якщо війни неіснує, то і думати про неї не слід.
За три рокиукраїнське суспільство ще більше сегментується у своєму відношенні до подій наСході України. Загалом можна виділити декілька категорій. Перша – це ті, яківважають, що війна з Росією, це найважливіша справа для суспільства і держави,адже на кону стоїть питання існування України. Друга категорія – це ті, хтовпевнені, що на Сході братовбивча війна спровокована політиками і винуватцем їїє Майдан. Третя – це найвизначніша група, адже вона найбільш велика та аморфна,у ній ті, кому просто байдуже. Насправді третя група нараховує аж ніяк не менше2/3 населення України.
І саме це чинемале угрупування гонорових панів тапанянок, які не бажають навіть думати про те, що відбувається на Сході, формуєпорядок денний нашої країни, адже українські державні мужі думають не вінтересах народу чи держави, а в інтересах плебсу, якому нічого не цікаво окрім«Хліба та видовищ».
Гібриднавійна, перетворила Україну у гібрид совкової пострадянської України ієвропейської Неньки, найкращі діти якої або гинуть на фронті “війни, якої немає”,або покидають її межі в пошуках кращої долі.
Україна незможе перемогти у цій гібридній війні лише через те, що гібридна Українапородила гібридне суспільство, яке не може бути мобілізоване заради однієїмети. Навіть якщо ця мета – майбутнє України.
Мобілізація,яка рятує країну відбувається не в воєнкоматах, а в серцях людей. Починаютьзабуватися ті часи, коли українцідобровільно йшли з дерев’яними щитами на кулі, та аби як озброєні звільнятимісто за містом. Це у минулому. А сьогодні слово мобілізація викликає жах наситих обличчях молодих і не дуже українців, у заможної громади – це викликаєпосмішку, адже за 2000-3000$ можна спокійно відкосити від боргів Батьківщині.Рух добровольців та волонтерів виходить в маргінес, завдяки не урегульованостіЗаконом їх діяльності та цілеспрямованим медійним атакам, за якими стоїтьоточення Президента України та Міністра внутрішніх справ. Ці атаки залюбкисприймаються тими тхорами, яким ніколи не вистачить сміливості самим ризикнутижиттям та здоров’ям заради не те, що Батьківщини, а просто майбутнього своїхдітей.
Але безмобілізації всього суспільства, в тому числі і пикатої шляхти, яка заразперебуває при владі, не буде ані сильної соборної незалежної України, аніперемоги. Буде поступова стагнація та обидлювання населення за прикладом нашогосхідного партнера по виконанню мінських угод.
Якщо українцівце влаштовує, то чи маю я право йти проти свого народу?
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21268
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 19955
-
Найбільший роботодавець і платник податків Херсонської області збанкрутував через війну
Бізнес 7930
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7714
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 6817