Рекламу на інвестиції — нова філософія співпраці з бізнесом
За пропозицією Київського міського голови Віталія Кличка очолила рекламний напрямок у структурі КМДА. Про основні плани та наміри.
За пропозицією Київського міського голови Віталія Кличка очолила рекламний напрямок у структурі КМДА. Про основні плани та наміри.
Упорядкування нормативного регулювання
Це перший основний напрямок, на якому сконцентруємося у своїй діяльності. Працюючи в КП “Київреклама” протягом останнього року ми обробили величезну кількість заявок, як представників бізнесу, так і киян, що стосувалися процедури видачі дозволів на розміщення рекламних конструкцій, термінів надання дозволів, а також дотримання законності і реакції міської влади на порушення законів у адекватні терміни. Більшість цих зауважень включені до Порядку розміщення реклами у місті Києві та проекту внесення змін до Концепції розвитку реклами у Києві. Департамент містобудування та архітектури має відповідні повноваження щодо внесення пропозицій для розгляду Київрадою, яких не мали ми у КП “Київреклама”. Тож сподіваюся, що у нас пришвидшиться процес ухвалення відповідних змін. Правила стануть простішими, зрозумілішими і прозорішими, а застережень з боку киян та підприємців щодо роботи міської влади у сфері реклами стане менше.
Створення окремого Управління реклами
Це другий важливий напрямок, про який неодноразово говорили, стикаючись з реальними проблемами в рамках діяльності КП “Київреклама”. Однією з головних причин порушень з боку підприємців залишається надто повільна обробка дозвільної документації. Т і органи, на які покладено повноваження з регулювання ринку реклами, як показала практика минулого року, не мають організаційних можливостей ефективно виконувати функції регулятора ринку. Для вирішення більшості теперішніх проблем необхідне створення окремого Управління реклами у складі КМДА, яке регулюватиме розміщення реклами у Києві, матиме повноваження щодо видачі та скасування дозвільної документації. Таке управління матиме достатню кількість фахового персоналу, щоб звести час на розгляд заявок підприємців до мінімуму. За приблизними підрахунками, коли діятиме Управління з реклами, Київ може заробити на 26,8 млн гривень в рік більше лише за рахунок підвищення оперативності обробки документації і заявок підприємців. Окремі елементи такої системи, що дозволяють уникати підприємцями помилок ще на етапі оформлення заявок, вже апробовано у діяльності КП “Київреклама”. Йдеться про безкоштовні консультації для підприємців, які регулярно проводило і продовжує надавати підприємство.
Впровадження нової філософії співпраці з бізнесом
Цей напрямок нашої діяльності передбачає оцінку досвіду багатьох європейських та українських міст у сфері регулювання ринку реклами. Зокрема йдеться про проведення так званих інвестиційних конкурсів, коли за право довготривалої оренди місць під рекламні носії підприємці пропонуватимуть власні інвестиційні проекти пов’язані з благоустроєм міста. Від такої практики, як показує досвід Європи, виграють усі. З одного боку підприємці мають змогу планувати свою діяльність на тривалий час. З іншого — місто матиме можливості покращувати комфортність проживання у міста за допомогою залучення позабюджетних коштів. Така практика є типовою для більшості європейських столиць. Сподіваємося впровадити її також у Києві.
Якщо об’єднати усі напрямки діяльності, то вони мають одну спільну мету — це перетворення міської влади у своєрідного адміністратора послуг, який є одночасно партнером для громади міста Києва і для підприємницьких кіл. В час, коли владу звикли тільки критикувати, хочемо побудувати нову систему, де кияни, підприємці, міська влада спільно піклуються про спільний простір, яким є місто Київ та сприйматимуть одне одного, як партнери, що працюють задля спільної справи.
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус вчора о 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков вчора о 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак вчора о 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак вчора о 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер вчора о 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 432
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 225
- Модель нової індустріалізації України 175
- Професії зникають, навички – у тренді 169
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 130
-
"Я туди не хочу". Власник UPG поставив на паузу експансію на ринок Європи
Бізнес 12699
-
Індія купить "боїнги", від яких через торгову війну зі США відмовився Китай
Бізнес 8642
-
Нелегальний ринок тютюну: як Україна втрачає 24 мільярди гривень щорічно
Бізнес 4403
-
Дефіцит вітаміну D, ймовірно, впливає на збільшення випадків раку товстої кишки: деталі
Життя 3808
-
Життя від вихідних до вихідних: експерти дають поради, як покращити будні
Життя 3421