Як правильно визнати батьківство за рішенням суду?
Питання визнання батьківства є актуальним. Досить часто громадяни України проживають однією сім’єю без реєстрації шлюбу і при народженні дитини, мати самостійно звертається до відділу РАЦС за реєстрацією народження дитини (як мати одиначка, з наміром отрим
Питання визнання батьківства є актуальним. Досить часто громадяни України проживають однією сім’єю без реєстрації шлюбу і при народженні дитини, мати самостійно звертається до відділу РАЦС за реєстрацією народження дитини (як мати одиначка, з наміром отримувати допомогу від держави). Інколи батько дитини не бажає надати до відділу РАЦС заяву про визнання себе батьком, або взагалі не знає про народження від нього дитини. Є випадки коли матір дитини на момент народження не встигла розірвати шлюб з колишнім чоловіком і його зазначено батьком в свідоцтві про народження дитини, замість біологічного батька. З часом ці всі обставини змінюються - батько виявляє намір юридично оформити своє батьківство відносно дитини, і як наслідок внести зміни до свідоцтва про народження дитини - зазначивши себе батьком.
У зв’язку з цим чоловіку необхідно звернутись до суду з позовною заявою про визнання батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини.
У разі смерті чоловіка, який не перебував у шлюбі з матір'ю дитини, або смерті жінки, котра вважалась матір'ю останньої, факт їхнього батьківства (материнства) може
бути встановлено за рішенням суду в порядку окремого провадження.
Для обох випадків: підставою звернення до суду: є реєстрація факту народження дитини відповідно до вимог ст. 135 СК України. До суду може звернутись: особа яка вважає себе батьком дитини, матір дитини, опікун, піклувальник, особа яка утримує та виховує дитину, сама дитина яка досягла повноліття.
- Несправедливі умови договорів: як захистити себе від пастки? Дмитро Зенкін 10:00
- Біженці та мирні перемовини: час працює проти України Любов Шпак 08:52
- Альтернативна енергетика: що краще – СЕС, ВЕС чи приватні ГЕС? Ростислав Никітенко 07:37
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша вчора о 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 22.02.2025 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 204
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 164
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 86
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 80
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3378
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 2187
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1939
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1782
-
Що для України означає результат виборів у Німеччині
Думка 1277