Аграрна партія іде на вибори у Києві та Кривому Розі
Однією із гарячих тем у політичному житті є вибори 27 березня до районних рад у місті Києві, позачергові вибори міського голови Кривого Рогу та вибори до новоутворених об’єднаних територіальних громад. Як завжди не обійшлося без скандалів та інтриг, за ре
Однією із гарячих тем у політичному житті є вибори 27 березня до районних рад у місті Києві, позачерговівибори міського голови Кривого Рогу та вибори до новоутворених об’єднанихтериторіальних громад. Як завжди не обійшлося без скандалів та інтриг, зарезультатами яких «справедливий суд» прийняв рішення про відтермінуваннявиборів до районних рад у Києві. Мотиви такого рішення зрозумілі: страх представниківдіючої влади зафіксувати падіння рейтингів, прагнення і далі контролюватибагатомільярдні грошові потоки.
Незважаючи на спроби відтермінування виборівдо районних рад у Києві, їх проведення є дуже важливим. Адже від їх результатузалежить чи продовжиться тенденція виходу на політичну арену нових політсил, щоопираються на авторитет, реальний багаж справ і професійні кадри. Зрозуміло, щоза таких умов успіх матиме та партія, яка у своїх лавах представляє досвідченихфахівців. Однією із таких політичних сил є Аграрна партія України.
Аграрну партію дуже часто ідентифікуютьіз політичною силою, яка відстоює інтереси виключно аграріїв та мешканцівсільських населених пунктів. Насправді, результати минулорічних місцевихвиборів показали, що Аграрна партія України користується однаково високоюпідтримкою як вселі так і місті. До того ж, в наших рядах є багато досвідчених фахівців неаграрних професій, які відомі не тільки в Україні, а і далеко за її межами. Наїх знання та досвід ми і орієнтуємося в підготовці передвиборчих програм із якимизвертаємося до виборців Києва та Кривого Рогу.
Зокрема, членом Політичної ради Аграрної партії єукраїнський учений-нейрохірург, Президент Національної академії медичних наук ВіталійЦимбалюк. Видатний нейрохірург відомий як проведенням унікальних операцій наголовному мозку, так і власним інноваційним підходом реформування медичноїгалузі в Україні. На початку лютого у ЗМІ ним задекларовано необхідністьреалізації у Києві пілотного проекту постворенню єдиного медичного простору з надання допомоги пацієнтам, що хворіють серцево-судиннимизахворюваннями. Пілотний проект буде втілено на базі кращих академічнихінститутів Національної академії медичних наук України в столиці. Після чогоуспішний досвід буде поширено на інші міста.
Представлена Аграрна партія Українипрофесіоналами найвищого ґатунку і в інших галузях економіки. Зокрема, дуже важливими завданнями розвиткуукраїнських міст є енергозбереження та ефективне використання енергетичнихресурсів. Споживання енергоресурсів на одиницюплощі опалювального приміщення в українських містах в 2,5 рази перевищує аналогічний середній показник у Європі. Проблема низького рівнявпровадження енергозберігаючих технологій знаходиться не тільки в сферітехнічних рішень, а й в площині менталітету людей. Член Президії Аграрної партії, екс-міністр енергетики Іван Плачковпослідовно відстоює позицію зосередження на енергозбереженні – утепленнібудинків, заміні вікон. Іван Плачков вважає за доцільне розширити програмистимулювання населення встановлювати енергозберігаюче обладнання, надаючи на ціцілі безвідсоткові кредити державними банками.
Активно займаємось розвитком спорту. Член Політичної Ради партії, олімпійськачемпіонка, засновниця благодійного фонду «Спорт і діти» Стелла Захаровапереконана, що реформування спортивної галузі в Україні потрібно починати зухвалення закону про меценатство, цільового фінансування спортивної галузі врегіонах та скорочення штату профільного міністерства. Без комплексного підходуспорт так і залишатиметься справою ентузіастів. А на думку голови Київської обласноїорганізації Аграрної партії - віце-президента Федерації біатлону України Руслана Голуба, саме здорова ісильна нація – одна з основ для побудови сильної економіки.
Важливе значення приділяємо культурі. ЧленАграрної партії України, голова Міжнародного фонду культурного співробітництваВлада Литовченко наголошує, що збереження традиційнихцінностей та духовності українського народу, повага до культури інших народів дозволить українцям з гідністю пройти через усівипробування і збудувати європейську державу.
Ідучи на вибори у Києві та Кривому Розі ми ставимо передсобою завдання провести у місцеві ради непопулістів, а людей, які вміють комплексно підходити до вирішення проблем,розробляти довгострокові стратегії розвитку і ефективно взаємодіяти в команді.
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нерозподілений прибуток КІКів: як законно уникнути податку в 23% в Україні Ростислав Никітенко 15.04.2025 10:41
- Нація вбивць 370
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 212
- Професії зникають, навички – у тренді 141
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 106
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14297
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 12512
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11414
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9278
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 8617