Рік після інавгурації
Власне пресконференція президента Володимира Зеленського – це старт кампанії до місцевих виборів його політичної сили під приводом річниці інавгурації.
Пресконференцію президент провів для себе вдало і досяг цілей, які мав би поставити перед собою. Насамперед він вільно оперував фактами та цифрами, як людина компетентна у тих питаннях, про які говорить. Пресконференція на свіжому повітрі, президент відкритий і здається йому стало легше говорити про поточні проблеми. Єдине питання, яке роздратування Володимира Зеленського стосувалось «кумів та друзів президента». Очільник держави дійсно має серйозні кадрові проблеми. Тому. Питання по справі вбивства журналіста Шеремета стало найскладнішим для президента.
Президент розповів про те, що досі не виплачена у більшості областей платню медикам, які працюють із коронавірусними хворими ще за березень. Чомусь держава має докладати зусилля виплатити кошти, які перерахувала місцевим органам влади. Президент зарахував собі у залік будівництво доріг, з якою є проблеми із наповненням коштами фонд будівництва доріг. Як досягнення президент визначив програму доступних кредитів під 5-7-9%, яка задекларована, але за фактом не працює і ці кошти майже неможливо отримати. Президент обіцяє цього року, що кожен українець зможе отримати іпотеку під 10%, але це поки що план і президент визнає складність реалізації цієї програми через некеровану поведінку українських банків.
В той же час президент мляво говорив про подолання бідності в країні. ЮНІСЕФ вважає, що в Україні 6 млн людей опиняться поза межею бідності. Однак президент чомусь вважає, що ця міжнародна організація має зважати на українські економічні стандарти, а тому кількість бідних в країні значно менша, а уряд докладає максимальних зусиль в цьому напрямку. Звичайно президент мав би сконцентруватись на цьому питанні. Тим більше, що по завершенні карантину боротьба із бідністю та створення робочих місць буде темою, яка найбільше хвилюватиме українців.
Важливі питання, які торкнувся президент є ситуація на окупованих територіях. Насамперед президент визнав, що швидкого миру не буде. Однак, президент обмовився, що на неконтрольованих територіях надскладна ситуація із смертністю на коронавірус і він знає реальну статистику. Гадаю суспільству важливо знати реальну ситуацію на окупованому Донбасі. Але й Володимир Зеленський наголосив, що окуповані території отримують воду з України і не платять за неї. Думаю президент має розуміти, що кожен споживач комунальних послуг в Україні поставить собі питання чому він має платити, а окупована територія ні, але цю послугу отримує.
Дивно, але президент Зеленський під час пресконференції заявив, що народ обрав його як менше зло з того, що людям треба було робити вибір між ним та Петром Порошенком.
Але наступний рік Володимира Зеленського це ще більші проблеми ніж попередні. І вони мають назву економічна криза та місцеві вибори. Команді президента прийдеться докласти титанічних зусиль аби знайти рішення, які не вестимуть президента до відставки, а країну до прірви.
Президент Зеленський досі намагається шукати прості рішення складних питань. Іноді це спрацьовує, але найчастіше призводить до накопичення проблем, які могли б і не виникати. І як не дивно це і є найбільше досягнення президента.
- Як підготуватися до співпраці з дизайнером: 5 кроків до успішного ресторану Алеся Карнаухова 12:54
- Поточні проблеми тайм-менеджменту власників малого та середнього бізнесу в Україні Катерина Мілютенко 12:45
- Договір між батьками стосовно дитини: філософія та роздуми Світлана Приймак 09:55
- Стоїцизм папороті у перетвореннях декартової геометрії Олег Короташ 07:22
- Податкові пільги як драйвер розвитку молодіжного підприємництва: досвід Польщі Юлія Мороз вчора о 14:59
- Шукати ресурси для повоєнної відбудови потрібно вже зараз Дмитро Соболєв вчора о 13:33
- Законопроєкт 13120 позбавляє дітей конституційного права на освіту Лариса Білозір вчора о 11:51
- Як зміни в лісовому законодавстві ЄС вплинуть на "зелене" повоєнне відновлення України Олена Криворучкіна вчора о 10:57
- Тіні хаосу: що об’єднує архітекторів руйнувань і влади? Дмитро Зенкін вчора о 09:56
- Коли батьківство тане в сутінках: закон як останній промінь Світлана Приймак вчора о 09:55
- Контролюйте землю безпечно Сергій Пагер 25.03.2025 12:37
- Лише 160 світових брендів не хочуть мати імідж "спонсора тероризму" Володимир Горковенко 25.03.2025 11:34
- Alibaba і Maersk відкривають нові горизонти у сфері контейнерних перевезень Володимир Гузь 25.03.2025 08:49
- Українська зброя vs українська бюрократія: хто переможе? Галина Янченко 24.03.2025 18:42
- Криза у ланцюгах постачання критичних мінералів: виклики та можливості для України Ксенія Оринчак 24.03.2025 18:22
- Полтавський Мамай, СБУ, "октябрята", ДБР… Що скаже Вища рада правосуддя? 664
- Законопроєкт 13120 позбавляє дітей конституційного права на освіту 169
- Чому нас має навчити замороження USAID і "Голосу Америки"? 136
- Податкові пільги як драйвер розвитку молодіжного підприємництва: досвід Польщі 89
- Резервні копії під загрозою. Що ви можете зробити прямо зараз 84
-
Злочин без кари. Як Трамп хоче миру ціною України, і куди це веде світ
3885
-
Росія виставила умову послаблення санкцій для перемир'я на морі
Бізнес 3763
-
Не переймайтеся, домовленості щодо Чорного моря не працюватимуть. Чому
Думка 2965
-
Відновлення водопостачання потребує $11 млрд та 10 років. Яким регіонам найважче
Інфографіка 2816
-
Канада заморозила всі виплати знижок для автомобілів Tesla – Reuters
Бізнес 2473