Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.07.2012 15:15
Дочекатися "покращення" від Тігіпко
Поїхали по всій країні емісари від влади чи просто, так звані, «колишні»... Ріднить їх усіх лише одне – це робити все аби залишатися у владі, чи десь біля неї, та продовжувати гвалтувати країну і далі на користь власного гаманця...
Поїхали по всій країні емісари від влади чи просто, так звані, «колишні»... Ріднить їх усіх лише одне – це робити все аби залишатися у владі, чи десь біля неї, та продовжувати гвалтувати країну і далі на користь власного гаманця...Пан Тігіпко знову в масах, несе «нове» й «корисне» в доповнення до вже існуючого «покращення». Його обіцянки лються, як з «рога изобилия», широкими потоками тече інформація щодо «світлого майбутнього», але... після виборів. І навіть віриться, що може настати таке «завтра», де ми можемо проснутися в кращій країні, де родючі й квітучі землі, живуть щасливі люди, заможні прості люди, які насолоджуються життям... Та ця казка мала б стати дійсністю ще років 20 назад, аби ми не були такими... довірливими в своєму вибору. Ми свідомо вірили в це, - свідомо віримо й зараз.Але як воно може бути по іншому, коли до нас їдуть тіж люди від влади, які там були чи є там зараз, і які так нічого і не зробили для нас!? Але вибори... ми маємо вибирати між правдою і брехнею, між добром і злом, з вірою в краще майбутнє наших дітей, онуків...Та ми забуваємо, що Тігіпко колись був комсомольським ватажком, про те що потім кудись поділися комсомольські внески після розвалу СРСР, звітки з’явився Приватбанк, який очолював Тігіпко... Ми вже забули про те, що він, практично, завжди був при владі, ми забули куди поділася його політична партія «Трудова Україна» і чому вона перейшла до пана Коновалюка, а потім влилася до провладної партії?! Ми багато чого забули... і забуваємо, бо віримо, віримо, віримо...Соціальна політика, вірніше її відсутність, не передбачає дісного покращення в основі своїй, адже багато того, що було корисного, що дійсно могло приносити гарні результати, так і не запрацювало як треба для людей, стало корумпованим та забюрократизованим.Досить нагадти про те, що в 2000 році були створені фонди соціального страхування, які передбачали нести добро людям, були прогресивним кроком вперед, щодо дійсного покращення добробуту людей, їх підтримки в скрутну хвилину, їх соціальної захищенності. Але згодом вони перетворилися в корупційну кормушки для можновладців. При змінах влади, розгортались корупційні скандали навколо нецільового використання багатомільйонних коштів цих фондів, відкривалися карні справи, але які так і не мали свого логічного завершення. Апогеєм корупції в фондах соціального страхування, за нинішньої влади, став арешт директора центру зайнятості пана Галицького за привласнення великих коштів фонду. Подальша його доля поки не відома, як не відома доля і багатьох інших, причетних до розкрадання грошових коштів з інших фондів, держбюджету чи державного майна профспілок. Позитивні напрацювання в соціальній сфері не удосконалюються, а пан Тігіпко нам все несе і несе нові і нові «напрацювання». Від того, прогресу в соціальній політиці, ми ще довго не дочекаємося, поки буде так відбуватися.Ми вже забули звідки взялася пані Королевська, яким чином вона стала «заможною» леді, як потрапила до Парламенту?! Звичайному бізнесмену відомо, що вдало вести бізнес без підтримки покровителя не можливо, і сколотити великий капітал можна лише при високій підтримці, або тоді, коли ти, скажімо, син президента... Ми забули, і про стрімкий кар’єрний ріст пана Яценюка, який в сучасних умовах не можливий без покровительства, і який тепер є р’яним опозиціонером і теж хоче вести нас в світле майбутнє... Скільки ще їх таких може бути, невідомо, але їх буде дуже багато.Може одне сподівання на Кличко?! Але поки що оптимістичних підстав думати про таке не багато. Соціальної, демократичної, правової держави ми ще довго не побачимо. Звісно не комуністи і не соціалісти цього так і не добилися. Бути найбільш близькими і зрозумілими до вирішення соціальних проблем суспільства, вони своїми діями в Парламенті чи в реальному житті так і не довели своєї спроможності діяти більш ефективно в інтересах людей.Свідомість людей ще не проснулася, робітничий рух ще спить, одна лише нагода щось заробити на виборах, привертає до них увагу багатьох людей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407
Контакти
E-mail: [email protected]