"Війни" в лісовій галузі в умовах реальної війни!
Хто і чому хоче “знести” реформи?
В умовах реальної війни на виснаження з ворогом, який прагне нас знищити повністю, дуже підозрілими виглядають спроби інформаційних маніпуляцій та спекуляцій стосовно тих посадових осіб, які причетні до проведення значних реформ в лісовій галузі.
Багатомільярдна тіньова індустрія перероблення лісу-кругляку під час старту реформ чинила шалений опір, саме з цим були пов'язані масові інформаційні та масштабні атаки на тодішнє керівництво Держлісагентства. Наприклад, вигадували міфи, що ніби олігарх Юрушев хоче приватизувати ліси. Але чим пояснити теперішній спалах агресивних маніпуляцій в інформаційному просторі?
Про що йдеться?
Останнім часом на різних сайтах, іменованих так званими “зливними бачками” почали з'являтися маніпулятивні звинувачення та псевдо розслідування про начебто причетність до корупції Юрія Болоховця, вигадки про неефективність реформ та нібито про безлад в лісовій галузі.
Примітно, що здебільшого мова йде про минулий час (про три і більше роки тому), а реальних фактів вчинених порушень сьогодні немає. Втім, це не заважає авторитетним виданням без перевірки інформації передруковувати інформаційні маніпуляції під гучними заголовками, чим легітимізувати інформаційні атаки.
Бо якщо авторитетне ЗМІ написало, то ніхто вже нічого перевіряти не буде все сприймається на віру.
Чому саме зараз хочуть знести керівництво ДП “Ліси України”?
Старі корупціонери!
Ймовірно, значна частина корумпованої еліти та бенефіціари колишніх багаторядних схем пішли на поступки і погодилися сприяти реформам в обмін на збереження посад та впливу. Отже, так, їм зберегли посади, але поступово почали запроваджувати цифровізацію та різні технічні інновації, які фізично унеможливлюють дерибан.
Наприклад, припинили сумнозвісну схему “державної переробки” лісу, хоч і вона працювала до останнього. А вже нема. Щоб не було спокуси повернутися до цієї схеми - державні переробні цехи взагалі продали. Також припинили прямі контракти під виглядом редукціонів, запровадили фотофіксацію, що ускладнює вивезення ділової деревини під виглядом дров.
Таким чином, з'являються незадоволені бенефіціари колишніх схем, бо зараз ті багатомільярдні схеми реалізувати практично неможливо навіть маючи якісь посади.
Рука Кремля в лісовій галузі!
Втім, є й слід ФСБ! Найбільшого удару для росіян завдала реформа тим, що внесла порядок в ринок деревини і що це сприяє українським товарам з деревини захоплювати ринки Європи. Як відомо, до широкомасштабного вторгнення, росіяни, окрім нафти і газу, активно постачали ліс-кругляк та вироби з нього у Європу.
Одночасно росіяни користувалися корупцією та відсутністю реформ в лісовій галузі України і через сотні підставних компаній та осіб влаштовували відверті диверсії. Їх завданням було зробити так, щоб українська продукція з доданою вартістю не експортувалися.
А найбільше - агенти ворогів з брудних грошей зі схем корумпували правоохоронців, залучали їх до “кришування”, до “долі”, одним словом завдавали значної шкоди порядку та державності, адже інституції та правила перестали працювати, а лісові ресурси не приносили користь державі та суспільству.
Також значні бюджети були спрямовані проти реформаторів, громадських діячів та активістів, які вимагали реформ. Їх інформаційно атакували, дискредитували, замовляли кримінальні справи, а потім у західній пресі та серед іноземних використовували такі матеріали, щоб показати українців-злочинців, “незаконну деревину”, та “бандитів”. Що, звісно, йшло на руку росіянам, які миттєво надавали деревину чи іншу продукцію і тішилися знищенням репутації бізнесу з України.
Хто може не лише інформаційно протидіяти спецслужбам росії, а й реально захищати українську економіку від ворожих відкритих та прихованих диверсій, які, на жаль, подекуди проводяться і сьогодні.
Ворогам, на наше нещастя, багато вдавалося зробити раніше, а тепер після проведення реформи лісової галузі та усунення корупційних проявів, значного зростання виробництва вдаються до дестабілізації та руйнування здобутків.
Авжеж, на кону ринки Європи!
З податків вітчизняних виробників, на сьогодні, фінансуються видатки на ЗСУ! І це найбільший аргумент для того, щоб припинити ворожий вплив на бізнес та реформаторів. І зробити це потрібно якомога швидше!
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко вчора о 11:55
- Особливості здійснення Держгеокадастром контролю за використанням та охороною земель Євген Морозов вчора о 09:56
- Розірвання шлюбу за кордоном: особливості та процедури для українців Світлана Приймак 13.11.2024 16:28
- Зелені сертифікати для експорту електроенергії: можливості для українських трейдерів Ростислав Никітенко 13.11.2024 11:10
- Еволюція судової практики: від традицій до цифрових інновацій Дмитро Шаповал 13.11.2024 10:22
- Надіслання адвокатом відзиву на касаційну скаргу на електронну пошту Суду Євген Морозов 13.11.2024 09:28
- Згода на обробку персональних даних – правочин? Судова практика Анастасія Полтавцева 12.11.2024 16:59
- Адвокатський запит в ТЦК та відстрочка від призову: очікування й реальність Світлана Приймак 12.11.2024 16:55
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції Наталія Тонкаль 12.11.2024 11:32
- Переваги та ризики співпраці з європейськими постачальниками відновлювальної енергії Ростислав Никітенко 12.11.2024 11:02
- Перезавантаження трейдерського ринку: ключові тренди Дмитро Казанін 12.11.2024 10:48
- "Безліміт" на кредитні ліміти: як вилізти з боргової ями Ірина Селезньова 12.11.2024 09:55
- ОП ВС КГС: зменшення розміру неустойки (пені) нарахованої за порушення зобов`язання Євген Морозов 12.11.2024 08:49
- Гра в імітацію Євген Магда 12.11.2024 05:31
- Правова боротьба за спадок: позов проти банку про стягнення коштів у російських рублях Павло Васильєв 11.11.2024 20:24
- Гра в імітацію 360
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції 230
- Як українським трейдерам долучитися до енергетичних бірж ЄС? 84
- Як зробити бізнес бездоганно продуктивним, а співробітників – супергероями 66
- "Безліміт" на кредитні ліміти: як вилізти з боргової ями 45
-
У Нідерландах успішно випробували найпотужніший наземний кран у світі – фото
Бізнес 12276
-
Співвласник АТБ почне відкривати торговельні центри у невеликих містах
Бізнес 10364
-
Кінець уряду Шольца. Хто стане новим канцлером і який ультиматум має для Путіна
6577
-
Нафта може впасти до $40 у 2025 році, якщо ОПЕК скасує добровільне скорочення видобутку
Бізнес 4167
-
Росіяни почали атакувати Харків дронами "Молнія-1". Чим вони небезпечніші за "шахеди"
Технології 3666