Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
20.08.2013 14:29

У Лисичанську 2 місяці не платять допомогу по безробіттю

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

У центрі зайнятості м. Лисичанська, що на Луганщині, протягом двох місяців 2013 року (червень та липень) не виплачують допомогу по безробіттю через, що люди змушені жебракувати.

У центрі зайнятості м. Лисичанська, що на Луганщині, протягом двох місяців 2013 року (червень та липень) не виплачують допомогу по безробіттю через, що люди змушені жебракувати.

 

Відповідне звернення з проханням допомогти вирішити проблему надійшло мене від лисичанців.

 

Всі підприємства на Лисичанську закрито. Безробіття – справжнє стихійне лихо для цього краю. За неофіційною інформацією більше половини населення не має роботи. Відповідно є чимало сімей, в яких обидва годувальники не працюють. Тож, залишитися без допомоги по безробіттю, означає залишити дітей без їжі, оздоровлення, а в ці передвересневі дні - без можливості належно підготуватися до школи. Саме тому я вимагаю термінового втручання в ситуацію і терміново знайти гроші на виплату допомоги по безробіттю.

 

За даними лисичанців, сума заборгованості по виплатам безробітним складає більше 3 млн. грн. В центрі зайнятості на обліку знаходиться більше 2 тис. осіб.

 

Звернувся до прокуратури Луганської області з вимогою розслідувати зазначену ситуацію, а також до Державної служби зайнятості України з вимогою терміново нарахувати відповідні кошти на рахунок Центру зайнятості м. Лисичанська Луганської області. А також з’ясувати хто винен у затримці з виплатами і яким чином він був покараний за відповідні порушення.

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]