Якщо у вас є гроші, ми йдемо до вас ...за речовими доказами
Доки вся країна одягає та підтримує армію, деякі особливо завзяті псевдоправоохоронці розробили і собі схему «волонтерських пожертв», лише відбувається це шляхом майже прямого вимагання.
Доки вся країна одягає тапідтримує армію, деякі особливо завзятіпсевдоправоохоронці розробили і собі схему«волонтерських пожертв», лише відбувається це шляхом майже прямого вимагання.
Діючі особи:
1. Слідчий– головний виконавець, він же «бігунець»
2. Прокурор– головний розпорядник, він же «комірник»
3. Суддя– головний хата з краю, він же «відморозко»
Складові:
1. Будь-яке кримінальне провадженняздебільшого економічне. Благо для наших учасників групи таких проваджень вжетисячі, дякуючи новому кодексу. Але цікавіше коли провадження економічне і єприв’язка до будь-якого «сумнівного контрагента». Ставки ростуть вдвоє.
Схема дії:
Вибрати контрагентів «пожирніше»і звернутись із запитом про надання документів. Задача – щоб контрагент відмовив в наданні документів. Тому запит кращезробити геть тупим, щоб юристи контрагента заробили собі балів і стовідсотково буловідмовлено в наданні документів.
Після відмови «бігунець» хуткоготує клопотання про проведення обшуку і біжить до «комірника». «Комірник»прикидає «вартість» своєї уваги. Здебільшого з математикою туго, тому міряє товарно-матеріальнимицінностями (нові шини для Бумера, новагвинтівка, часики і т.д.). Якщо напередодні якраз мріяв про нову цяцю, то «бігунець»прибув вчасно і «комірник» дає команду «АЛГА». «Бігунець» також предвкушає длясебе «шмат м’яса», а тому хутко мчить до іншого учасника забігу – «відморозко».
«Відморозком» його тому назвали, тому що він або відморожуєтьсяколи треба законне рішення прийняти або таке «відморозить» в своєму рішенні, щофеміда червоніє.
«Відморозко» взагалі не сильнотурбується та не вникає. В нього «прихід» взагалі майже з повітря, а томунічого не вивчає і навіть не читає, що там «бігунець» наліпив у клопотанні.Ляпнув підпис на вже підготовлений текст і ладно, бо знає, якщо тема спрацює, «комірник»його не забуде.
«Бігунець» - суто з метою зробитикартину по страшніше, ліпить у клопотанні, що відшукати хоче «грошові коштиздобути злочинним шляхом». Байдуже, що справу може розслідувати, за якоюконфіскація грошей взагалі не передбачена, головне вилучити.
Далі головне – прийшли на ДЄЛО,шум, гам, вилучили кошти, чим більше тим краще, особливо цінується сейф, йогополюбляють увозити закритим. Наче адреналіну добавляє, скільки ж там ?
Потім всі вилучені кошти чудововизнаються «бігунцем» речовими доказами. А що? Справа за фактом, підозрюваногонемає, арешт нема на кого виносити. Ось і придумали собі «забавку» з метоюзаробляти собі на хліб та масло. Гроші в сейф, чи на депозит (може і власний).І чекає «бігунець» доки до нього забіжуть або до «комірника».
Потерпілі від такої гри «в вилучалки»,звісно хвилюються починають бігати і натрапляють на цілу систему вимагання «пожертв».Хто слабкий на «принцип справедливості» - той здається і кормить «гідру». Когодістало - б’ється в правовому полі, але нажальінколи без результату, бо всі учасники такої РЕГАТИ є єдиним та гидким механізмом.
А головне вся країна потерпає імовчить…..
Чи на довго? Не впевнений. Бачу маячить вже GAME OVER.
П.С. Тепер серйозно. Для прокуратурита суду.
Вилучення грошей по провадженням,які розслідуються «за фактом» і не мають підозрюваних, одне суцільне потиранняправа та корупція, особливо під текст «здобуті злочинним шляхом». Іпрокуратура, про це знає, бо саме з цього і живе. Сучасні українські бізнесмени,які від себе відривають все, щоб допомогти армії подолати ворога, можуть в якійсьчас за допомогою звернутись не до адвокатів, а до тих, кому останні місяці йдеїх допомога. А потім може початись інша гра, і її назва не буде такої іронічною,які в цій статті. Думати треба.
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль вчора о 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов вчора о 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
- Особливості здійснення Держгеокадастром контролю за використанням та охороною земель Євген Морозов 14.11.2024 09:56
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 9536
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 5843
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5031
-
"Справжній бедрум панк": музичні новинки тижня
Життя 3988
-
Майк Тайсон програв Джейку Полу
Життя 3842