Рік після інавгурації
Власне пресконференція президента Володимира Зеленського – це старт кампанії до місцевих виборів його політичної сили під приводом річниці інавгурації.
Пресконференцію президент провів для себе вдало і досяг цілей, які мав би поставити перед собою. Насамперед він вільно оперував фактами та цифрами, як людина компетентна у тих питаннях, про які говорить. Пресконференція на свіжому повітрі, президент відкритий і здається йому стало легше говорити про поточні проблеми. Єдине питання, яке роздратування Володимира Зеленського стосувалось «кумів та друзів президента». Очільник держави дійсно має серйозні кадрові проблеми. Тому. Питання по справі вбивства журналіста Шеремета стало найскладнішим для президента.
Президент розповів про те, що досі не виплачена у більшості областей платню медикам, які працюють із коронавірусними хворими ще за березень. Чомусь держава має докладати зусилля виплатити кошти, які перерахувала місцевим органам влади. Президент зарахував собі у залік будівництво доріг, з якою є проблеми із наповненням коштами фонд будівництва доріг. Як досягнення президент визначив програму доступних кредитів під 5-7-9%, яка задекларована, але за фактом не працює і ці кошти майже неможливо отримати. Президент обіцяє цього року, що кожен українець зможе отримати іпотеку під 10%, але це поки що план і президент визнає складність реалізації цієї програми через некеровану поведінку українських банків.
В той же час президент мляво говорив про подолання бідності в країні. ЮНІСЕФ вважає, що в Україні 6 млн людей опиняться поза межею бідності. Однак президент чомусь вважає, що ця міжнародна організація має зважати на українські економічні стандарти, а тому кількість бідних в країні значно менша, а уряд докладає максимальних зусиль в цьому напрямку. Звичайно президент мав би сконцентруватись на цьому питанні. Тим більше, що по завершенні карантину боротьба із бідністю та створення робочих місць буде темою, яка найбільше хвилюватиме українців.
Важливі питання, які торкнувся президент є ситуація на окупованих територіях. Насамперед президент визнав, що швидкого миру не буде. Однак, президент обмовився, що на неконтрольованих територіях надскладна ситуація із смертністю на коронавірус і він знає реальну статистику. Гадаю суспільству важливо знати реальну ситуацію на окупованому Донбасі. Але й Володимир Зеленський наголосив, що окуповані території отримують воду з України і не платять за неї. Думаю президент має розуміти, що кожен споживач комунальних послуг в Україні поставить собі питання чому він має платити, а окупована територія ні, але цю послугу отримує.
Дивно, але президент Зеленський під час пресконференції заявив, що народ обрав його як менше зло з того, що людям треба було робити вибір між ним та Петром Порошенком.
Але наступний рік Володимира Зеленського це ще більші проблеми ніж попередні. І вони мають назву економічна криза та місцеві вибори. Команді президента прийдеться докласти титанічних зусиль аби знайти рішення, які не вестимуть президента до відставки, а країну до прірви.
Президент Зеленський досі намагається шукати прості рішення складних питань. Іноді це спрацьовує, але найчастіше призводить до накопичення проблем, які могли б і не виникати. І як не дивно це і є найбільше досягнення президента.
- Благодійна діяльність в Україні під час дії воєнного стану Оксана Соколовська 16:10
- Юридична практика у спорах з банками: реальний приклад Павло Васильєв 12:18
- Нові правила експортного контролю: виклики та можливості для українського бізнесу Ростислав Никітенко 12:12
- Від entry-level до CEO: розбираємо головні бар'єри для жінок у корпоративному світі Юлія Маліч 12:10
- Про Молдову, вибори і російський слід Галина Янченко 09:58
- Судовий збір при заявлені цивільного позову у кримінальному провадженні Євген Морозов вчора о 20:02
- Скасування Господарського кодексу: ризики для бізнесу та економіки Володимир Бабенко вчора о 17:11
- Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime Леонід Сапельніков вчора о 14:41
- Маємо забезпечити армію якісним майном Дана Ярова вчора о 14:21
- Нові зміни до Кримінального кодексу України: що потрібно знати Оксана Соколовська вчора о 13:27
- Судова практика: відміна виконавчого напису приватного нотаріуса Павло Васильєв вчора о 12:31
- Сектори польської економіки, в які інвестує український бізнес Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 12:10
- Санкції та їх оскарження в ЄС: що варто знати українському бізнесу та адвокатам Ростислав Никітенко вчора о 12:08
- Відвід судді: закон, практика та поради Владислав Штика 03.11.2024 23:06
- Темна сторона онлайн-шопінгу: Temu потрапив під приціл ЄС Дмитро Зенкін 03.11.2024 21:00
-
Освітні втрати набирають обертів: чому школярі масово виїжджають і не планують повертатися
Думка 22562
-
Найбільший завод з виробництва свинцю в Україні визнали банкрутом
Бізнес 10906
-
Укрнафта пробурила найглибшу свердловину за останні вісім років. Дає нафту та газ
Бізнес 10668
-
Хазяїн Грузії, Потопельники зі США, Українські скамери оббирають росіян. Найкращі історії світу
4902
-
Україна відбудувала останній з трьох мостів через Десну, які були зруйновані у 2022: фото
Бізнес 4329