Яка сьогоднішня РФ?
В Російській федерації на виборах президента 2012 року змагались дві системи: система кумівства, приємственності в політиці і бізнесі та нова система конкурентних, ринкових відносин. Путін, Миронов, Зюганов і Жириновський представляли одну і ту ж систему,
В Російській федерації на виборах президента 2012 року змагались дві системи: система кумівства, приємственності в політиці і бізнесі та нова система конкурентних, ринкових відносин. Путін, Миронов, Зюганов і Жириновський представляли одну і ту ж систему, в якій основними цінностями є інтрига, кумівство, закулісні домовленості, тоталітаризм і узурпація влади на всіх її рівнях. Ця система передбачає, що успіху в політиці і бізнесі можна досягнути лише за умови меркантильних знайомств і родинних зв'язків з високопоставленими чиновниками та олігархами.
Прохоров представляв на виборах президента РФ нову систему ринкових відносин, головною цінністю якої є конкуренція при досягненні успіхів в економіці, бізнесі та політиці. Тобто систему, за якої лише сильніший, розумніший та досвідченіший досягає вершини успіху. Ця система потенційно дає можливість здійснювати відбір і допускати до управління державою найбільш ефективних членів суспільства. Ця система за природою своєю є максимально прогнозованою і прозорою для суспільства. Особливо така система зрозуміла міжнародному бізнесу та транснаціональним інвестиційним пулам. Звичайно вибір Прохорова президентом РФ дав би фантастичну синергію для розвитку РФ. Ефективність та креативність команди Прохорова + вплив команди Путіна як конструктивної опозиції. Але РФ до цього поки що не визріла.
Фактично на виборах 2012 було організовано процес вибору Путіна президентом РФ (зняття з виборчого процесу Явлінського, обмеження участі інших кандидатів).
На мою думку, РФ складається (як з точки зору політичної керованості, так і з точки зору економічної моделі), з трьох потужних центрів управління та розподілу ресурсів: мосвокремль – потужний як політично,так і економічно та управляється мульти-міліардерами (Путін і Ко). Сюди входить Кремль, Москва та Санкт-Петербург та їх політико-економічні еліти.
Другий центр впливу – м. Москва як політико-економічний мегаполіс і адміністративний центр розподілу через міністерства та відомства ресурсів РФ.
Третій центр – територія РФ як центр розподілу і перерозподілу ресурсів на рівні регіонів. Від цього центру мало що залежить, так як все вирішується в м. Москва та остаточно погоджується з москвокремлем. В цьому найбільшому за територією та кількістю населення, 3-му центрі зосереджено 180 російських народів, які фактично і виробляють ВВП РФ.
Москва проголосувала за Путіна і Прохорова фактично 50 на 50 . РФ проголосувала 63% - за Путіна, та 8% за Прохорова. Отже вибір російських народів – тоталітаризм, кумівство, спадковість влади, посад та бізнес «по-блату». Скоріш за все РФ зараз знаходиться на етапі, схожому на кінець брежнєвського етапу срср. Сьогоднішній Путін - це Горбачов з ілюзіями на самореформування системи. Навряд чи влада команди Путіна, яка прийшла на 12 років (і не скриває цього) буде мінятись з середини. Хіба, що народи РФ проснуться і згенерують передумови до демократичних змін у всіх трьох центрах управління РФ.
Хоча факти говорять про інше. За Зюганова, тобто за комуно-тоталітаризм і утопічну комуністичну ідею проголосувало 17,3% російських народів РФ. Тобто майже кожен 5-тий. Що це масовий маразм? Також 6,2% підтримали маразматика та політичного інтриганта Жириновського. Уявляю Жириновського – президентом РФ, з його емоційним характером та атрибути президентської влади в його руках: «ядерна кнопка», територіальні претензії РФ, «газово-економічна» зброя, питання країн близького Сходу. Його ідея тоталітарного верховенства російської раси над всіма іншими народами РФ…
Тим не менше 17,3% + 6,2% = 23,5% голосів російських народів!!! Майже кожен 4-й представник російських народів проти демократії. Проти ринкової економіки, проти свободи слова, проти прозорих відносин з країнами-сусідами в міжнародному просторі…
Ось яка сьогоднішня РФ з середини…
- Благодійна діяльність в Україні під час дії воєнного стану Оксана Соколовська 16:10
- Юридична практика у спорах з банками: реальний приклад Павло Васильєв 12:18
- Нові правила експортного контролю: виклики та можливості для українського бізнесу Ростислав Никітенко 12:12
- Від entry-level до CEO: розбираємо головні бар'єри для жінок у корпоративному світі Юлія Маліч 12:10
- Про Молдову, вибори і російський слід Галина Янченко 09:58
- Судовий збір при заявлені цивільного позову у кримінальному провадженні Євген Морозов вчора о 20:02
- Скасування Господарського кодексу: ризики для бізнесу та економіки Володимир Бабенко вчора о 17:11
- Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime Леонід Сапельніков вчора о 14:41
- Маємо забезпечити армію якісним майном Дана Ярова вчора о 14:21
- Нові зміни до Кримінального кодексу України: що потрібно знати Оксана Соколовська вчора о 13:27
- Судова практика: відміна виконавчого напису приватного нотаріуса Павло Васильєв вчора о 12:31
- Сектори польської економіки, в які інвестує український бізнес Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 12:10
- Санкції та їх оскарження в ЄС: що варто знати українському бізнесу та адвокатам Ростислав Никітенко вчора о 12:08
- Відвід судді: закон, практика та поради Владислав Штика 03.11.2024 23:06
- Темна сторона онлайн-шопінгу: Temu потрапив під приціл ЄС Дмитро Зенкін 03.11.2024 21:00
-
Освітні втрати набирають обертів: чому школярі масово виїжджають і не планують повертатися
Думка 21088
-
Найбільший завод з виробництва свинцю в Україні визнали банкрутом
Бізнес 10764
-
Укрнафта пробурила найглибшу свердловину за останні вісім років. Дає нафту та газ
Бізнес 10300
-
Хазяїн Грузії, Потопельники зі США, Українські скамери оббирають росіян. Найкращі історії світу
4673
-
Україна відбудувала останній з трьох мостів через Десну, які були зруйновані у 2022: фото
Бізнес 4279