Хто ще сподівається на Президента України?
Адміністрація Президента України не вклалася в терміни розгляду першої електронної петиції,та ще ми зіштовхнулися й з відмовою П. Порошенка у її задоволенні.
Друзі, однодумці,колеги всі ми зараз активно слідкуємо за дискусією, яка розгортається навколопершої електронної петиції, що з'явилася на сайті президента. "Українськаасоціація власників зброї" виступила з ініціативою доповнення статті 27 КонституціїУкраїни частиною четвертою в якій буде йтися про вільне право кожногогромадянина України володіти вогнепальною зброєю для захисту свого життя і т. д. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю буде регулюватисявідповідним законом та може бути обмежена лише за рішенням суду щодо окремоїособи. Організація також вимагає від Петра Порошенка ухвалити Закон "Процивільну зброю і боєприпаси".
Петиція про вільне володіння зброєю зібрала 36тис. голосів, більш ніж необхідних для її розгляду президентом. Це викликаловелику надію у громадян України, але крім того, що Адміністрація ПрезидентаУкраїни не вклалася в терміни розгляду першої електронної петиції, мизіштовхнулися ще й з відмовою П. Порошенка у її задоволенні.""Ретельно"" вивчивши соціологічні дослідження, віннаголосив на відсотках українців, як підтримують вільне володіння зброєю(11%),і тих, які проти(82%). Але ж не справедливо використовувати результатисоціологічних досліджень, коли більшість українців ще не знайома з текстомзаконопроекту. А на свій захист він додав, що підвищити рівень безпекиукраїнців допоможе не доповнення законів неприйнятними ідеями, а підвищенняефективності правоохоронних органів, що мене особисто дуже веселить.
В петиції запропоновано законодавчо врегулювати правагромадян України на захист свого життя і здоров'я, житла та власності, життя іздоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади,посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність Українишляхом внесення відповідних змін та доповнень до статті 27 Конституції України.
Посилаючись на досвід Прибалтики, Грузії таМолдови задоволення потреб громадян на право володіння цивільною вогнепальноюзброєю запобігає вуличні злочинності у половині ,а то й на 70 %. Нехтуванняпотребами громадян на захист, жорсткі правила й обмеження щодо володінняцивільною зброєю у Великій Британії призвели до стрімкого зростання кількостізлочинів. Не можливо передбачити майбутнє, у будь-якому разі трапиться те, щоповинно бути, але вберегти життя народу має кожен президент.
Навіть виходячи з останнього указу президента пронову військову доктрину, де - Цілі та основні завдання воєнної політики, згідноз Доктриною, виходять з того, що «Україна прагне підтримувати дружні відносиниз усіма державами світу на основі міжнародних договорів, укладених на принципахрівноправності, невтручання у внутрішні справи, взаємоповаги до незалежності,суверенітету та територіальної цілісності». - необхідно озброїти кожногопатріота!
Маніпулювання влади народом споконвічне явище,влада завжди шукає власної вигоди у прийнятті нових законодавчих актів.Використовувати формулювання, що громадяни будуть ходити зі зброєю по вулицях,викликає в мене ще більше обурення ніж сам факт відмови Порошенка. Зараз навулицях нашої країни зброя знаходиться у руках злочинців, мета яких різнитьсяіз метою громадян України. Чому ж тобі влада не може впоратися з цією проблемоюі не заборонить їм використовувати зброю не маючи на те права? Та тому, щовладі за фактом начхати на державу, народ, законодавчу базу.
Почувши відмову, ми не маємо зупинятися при першійпалці в колесі. Наше завдання змусити владу чути народ, а не маніпулюватидумкою громадян. З цією метою ми й об'єднуємо зусилля пишучи петиції, листи йзвернення. Наш народ тисячоліттями досягав поставлених народом, не владою,НАРОДОМ цілей. Так має статися і зараз, використовуючи потрібні аргументи мипереконаємо владу згодитися на наші вимоги.
- "Візуальний огляд" водія на стан наркотичного сп’яніння: аспект законності Євген Морозов 20:08
- Благодійна діяльність в Україні під час дії воєнного стану Оксана Соколовська 16:10
- Юридична практика у спорах з банками: реальний приклад Павло Васильєв 12:18
- Нові правила експортного контролю: виклики та можливості для українського бізнесу Ростислав Никітенко 12:12
- Від entry-level до CEO: розбираємо головні бар'єри для жінок у корпоративному світі Юлія Маліч 12:10
- Про Молдову, вибори і російський слід Галина Янченко 09:58
- Судовий збір при заявлені цивільного позову у кримінальному провадженні Євген Морозов вчора о 20:02
- Скасування Господарського кодексу: ризики для бізнесу та економіки Володимир Бабенко вчора о 17:11
- Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime Леонід Сапельніков вчора о 14:41
- Маємо забезпечити армію якісним майном Дана Ярова вчора о 14:21
- Нові зміни до Кримінального кодексу України: що потрібно знати Оксана Соколовська вчора о 13:27
- Судова практика: відміна виконавчого напису приватного нотаріуса Павло Васильєв вчора о 12:31
- Сектори польської економіки, в які інвестує український бізнес Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 12:10
- Санкції та їх оскарження в ЄС: що варто знати українському бізнесу та адвокатам Ростислав Никітенко вчора о 12:08
- Відвід судді: закон, практика та поради Владислав Штика 03.11.2024 23:06
-
Освітні втрати набирають обертів: чому школярі масово виїжджають і не планують повертатися
Думка 27102
-
Укрнафта пробурила найглибшу свердловину за останні вісім років. Дає нафту та газ
Бізнес 11499
-
Найбільший завод з виробництва свинцю в Україні визнали банкрутом
Бізнес 11279
-
Німеччина отримала першу компенсацію за недопостачений Газпромом газ
Бізнес 6275
-
Хазяїн Грузії, Потопельники зі США, Українські скамери оббирають росіян. Найкращі історії світу
5096