Відродимо промисловість - перестанемо бути рабами!
Продаємо за кордон необроблену сировину за безцінь, а потім купуємо там готову продукцію на порядок дорожче. От і одна з головних причин того що українці живуть як раби в сировинній колонії((( Тому мені все частіше хочеться не дискутувати з міністрами та
Зайшли здружиною в Метроград купити раму для картини, придбаної у Львові. Вибірвеликий: китайський пластик в асортименті, а також польські, італійські,іспанські з деревини.
Скромна європейська картинна рама здеревини, цілком ймовірно з Львівської, майже 1 000 грн (!). Вдвічі дорожчесамої картини і... Майже як кубометр сосни, що коштує близько $60, і з якогоможна зробити 300 таких рам!!!
Продаємо за кордон необроблену сировину забезцінь, а потім купуємо там готову продукцію на порядок дорожче.
От і одна з головних причин того щоукраїнці живуть як раби в сировинній колонії((( Тому мені все частіше хочетьсяне дискутувати з міністрами та поважними урядовими радниками - неолібералами, авикинути їх за шкірку читати лекції про "вільну ринковуекономіку".... десь в Зімбабве чи Гондурасі.
А в цей час ходять чутки, що вАдміністрації Президента збираються заветувати законопроект про заборонуекспорту лісу кругляку №1362, прийняття якого Парламентом ми домоглися минулогосесійного тижня. Одним з авторів законопроекту є Олег Ляшко, а я вів його зпершого дня як Голова КомітетВерховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.
Можуть казати, що законопроектпротирічіть умовам СОТ і т.п. Але я впевнений, що Вето не буде і законопроектна днях буде підписаний Президентом. Заветувати його було б не тількивеличезною політичною помилкою, а й справжнім економічним злочином протиУкраїни!
Цей закон запустить відродженнядеревообробної і меблевої галузі, створить десятки тисяч нових робочих місць,принесе понад мільярд долларів додаткового експорту щороку та дасть сотнімільйонів регулярних податкових надходжень.
Із СОТ має бути все гаразд, аджезапровадження тимчасової заборони експорту лісу-кругляка відповідає нашимдомовленостям в рамках СОТ, адже підпадає під перелік дозволених виключеньГенеральної угоди з тарифів і торгівлі ГАТТ 1947 (Положення параграфа 1 Статті11 не повинні поширюватись на “Заборони чи обмеження експорту, які ТИМЧАСОВОзастосовуються з метою ПОПЕРЕДЖЕННЯ чи ПОСЛАБЛЕННЯ критичного дефіциту харчовихпродуктів або інших товарів, що мають вагому значення для експортуючоїсторони”).
До того ж я заздалегідь офіційнозвернувся до Прем’єр-міністра щодо проведення нотифікації - офіційногоінформування країн - членів COT про наміри України запровадити тимчасовузаборону експорту необроблених лісоматеріалів та доведення аргументованоїпозиції України щодо необхідності тимчасової заборони експорту необробленоїдеревини для недопущення дефіциту відповідної сировини на внутрішньому ринку ізабезпечення стабільного функціонування галузі під час критичного збільшеннябезробіття в Україні.
Знаю що численні об’єднаннядеревооброних підприємств звернулись вже не тільки до мене у Комітет Верховної Ради з питаньпромислової політики та підприємництва, але й до АдміністраціїПрезидента України.
Всі промисловці чекають підписання цьогознакового законопроекту, який не просто “поліпшить рейтинги України”, астворить реальні робочі місця, додатковий експорт, інвестиції, податки!
- Стамбул 2.0 Василь Мокан вчора о 17:37
- Як NIS2 змінить правила гри для енерготрейдерів: кібербезпека як нова реальність Ростислав Никітенко вчора о 14:03
- Післявоєнна відбудова: вікна можливостей і як ними скористатися Дмитро Соболєв вчора о 12:54
- Реальні потреби та гранти: Як краще адаптувати допомогу до змін Юлія Конотопцева вчора о 12:13
- Розлучення без згоди іншого з подружжя: коли це можливо? Альона Пагер вчора о 08:50
- Лідерство розгортання: коли стратегія виходить за межі кабінету Жанна Кудрицька 13.05.2025 19:06
- Як навчитися ухвалювати рішення на перемовинах? Розглядаємо на прикладі покеру Владислав Пʼявка 13.05.2025 14:57
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс 13.05.2025 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов 13.05.2025 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник 12.05.2025 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 12.05.2025 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 12.05.2025 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 12.05.2025 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
-
"ЗСУ знищили російську армію. Путін будував її 10 років", – генерал армії США Дуґлас Лют
24716
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 17343
-
Стамбульські перемовини не принесуть результату. Ось чому
Думка 12922
-
Держава і бізнес: партнерство краще за протистояння
Думка 11062
-
"Російська весна – 2025". Як Москва посилила агресивну кампанію проти Молдови й Одещини
5435