В чому Росія сильніша за Америку і Європу?
На минулих вихідних в Німеччині пройшли мітинги проти урядової політики на підтримку мігрантів з Близького Сходу. Протестанти тримали в руках плакати з карикатурними зображеннями Ангели Меркель та викрикували гнівні лозунги на адресу канцлера.
На минулих вихідних в Німеччині пройшлимітинги проти урядової політики на підтримку мігрантів з Близького Сходу.Протестанти тримали в руках плакати з карикатурними зображеннями Ангели Меркельта викрикували гнівні лозунги на адресу канцлера. Загалом за останній час нафоні мігрантської навали рейтинг Меркель знизився у кілька разів, що сталонаслідком лояльного ставлення глави німецького уряду до переселенців, якісотнями тисяч прибувають до ЄС. І це при тому, що в інших аспектах діїкерівництва країни значно посприяли розвитку Німеччини протягом останніх років.Саме за прем’єрства Меркель німецька економіка перетворилася на двигунєврозони, а політичний авторитет Берліна став найвищим в ЄС та значно додав усвіті.
Міграційна криза є чітко вираженим зовнішнімфактором, причина якого лежить далеко за межами Німеччини. Однак збурененавалою біженців суспільство все одно вбачає відповідальним за це керівництвокраїни. Хто б не був винен у внутрішніх проблемах держави, саме її очільникинеодмінно розплачуються за негаразди втратою довіри і підтримки громадян. Аджевлада взяла на себе відповідальність і обов’язок дбати про добробут населення,тож коли щось іде не так, всі претензії пред’являються до влади. Це – типовалогіка демократії в її оригінальному сенсі; за такої системи жоден політик, приякому народ щось втрачає, ніколи не буде популярним. Не можеш справитися – не заважай.
Натомість економічні проблеми в Росії, які спровокованівиключно безперспективною політикою кремлівської еліти і змушують російськихгромадян все далі затягувати паски, тільки нарощують популярність Путіна. Вцьому полягає головний козир російського президента. В його країні відсутнятрадиція відповідальності влади за свій народ. За всі біди Росії споконвікувідповідали якісь далекі вороги, з якими Москва всю свою історію веланескінченні війни. Російський імперіалізм – це лише спосіб знайти винного десьззовні і без кінця карати його за невдачі Росії, хоч єдиним реально покаранимзавжди залишався пересічний росіянин. Недемократичність російськогосуспільства, коли влада народу проявляється хіба що у майже стовідсотковійпідтримці політики мудрого царя, на сьогодні є головною перевагою путінськогорежиму над демократіями Заходу, де лідери змушені, насамперед, дбати про благосвоїх громадян.
От і виходить, що західні політики маютьрозплачуватися навіть за об’єктивні, не залежні від них проблеми свогосуспільства; російське ж керівництво своїм волюнтаризмом, згубними рішеннями,які ведуть країну в прірву, навпаки заробляє довіру і авторитет. Росіяни швидшепідуть війною на ворожу Америку чи Європу, ніж наважаться штурмувати Кремль.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 23363
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21296
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 9949
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 8979
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7731