Старі "граблі" влади: непрозорість конкурсів на ключові посади
У вересні цього року вийшов матеріал, у якому журналісти програми «Схеми» висвітлили ймовірні порушення під час конкурсу на посаду керівника БЕБ.
Зокрема мова йдеться про відсутність кворуму, необхідного для легітимності конкурсу та неупередженого обрання кандидатів на посаду.
Зазначу, що це не перший випадок, коли старі обличчя обираються під виглядом нових. І електорат «з'їдає» цю маніпуляцію.
І, на жаль, знову владна команда стає на ті ж самі граблі.
Бюро економічної безпека — це правоохоронний орган, який мусить бути максимально некорумпованим і неупередженим в своїй роботі. Якщо ж відбуваються порушення на етапі конкурсу на посаду та є сумніви щодо наявності кворуму (більша частина членів комісії була підключена в режимі онлайн до засідання, але вони не з’являлися на екрані, не було запитань кандидатам та взагалі не була підтверджена присутність членів комісії по той бік екрану). У результаті є вкрай багато сумнівів щодо людини, яка пройшла конкурсний відбір. Новий голова БЕБ, експодатківець, з високою ймовірністю залучатиме до роботи старі кадри, які «добре себе проявили» на роботі в податковій міліції.
Україна не має право втратити шанс у створенні прозорої сервісної служби Бюро економічної безпеки замість ліквідованої податкової міліції. Головним завданням новоствореного органу має стати реальне сприяння розвитку чесного бізнесу в Україні. Проте такі порушення під час конкурсу на посаду взагалі ставлять під сумнів легітимність роботи БЕБ.
Тот уже зараз очевидно, що організатори конкурсу свідомо прибрали всіх конкурентів нового керівника БЕБ, бо мали свої плани на відомство.
Як бачимо, з часом з'являється все більш ознак того, що влада страждає на імперський синдром та демонструє всіляке бажання тримати все в своїх руках. Це проявляється як на місцевому рівні через законопроект про столицю, так і на всеукраїнському, коли порушується прозорість конкурсів на ключові державні посади.
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак вчора о 20:42
- Последние изменения в правилах оформления отсрочки от мобилизации Віра Тарасенко вчора о 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін вчора о 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков вчора о 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда вчора о 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин вчора о 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов вчора о 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак вчора о 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко 22.01.2025 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко 22.01.2025 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова 22.01.2025 15:12
- Пеня на заборгованість по аліментах: поняття, порядок нарахування та граничний розмір Леся Дубчак 22.01.2025 15:01
- Правила ефективного партнерства в адвокатурі Тетяна Лежух 22.01.2025 13:33
- Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС: виклики та перспективи після 15 місяців конфлікту Олег Вишняков 22.01.2025 13:25
- Як корпоративний медичний одяг змінює клініку: мій досвід Павло Астахов 22.01.2025 09:26
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 2987
-
Барбадос і Панама позбавлять свого прапора 114 танкерів тіньового флоту Росії
Бізнес 2184
-
"Відкрийте газовий маршрут". Орбан виставив Україні умови для продовження санкцій
Бізнес 2132
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 2117
-
"Сьогодні надійшли кошти". Співвласник АТБ Буткевич заплатив 1,9 млрд грн за Аерок
Бізнес 2105