кремль намагається вирішити демографічні і економічні проблеми за рахунок українців з ТОТ
росія займається депортацією українців
На восьмому місяці повномасштабної війни, що, нагадаємо, починалася з гаслами “возьмьом Кієв за 3 дня”, російський депутат скаржиться до ГосДуми, що з 24-го лютого ситуація у Білгородській області “є вкрай небезпечною” і просить вирішити питання з житлом для росіян, які вимушені були покинути дома й жити як біженці.
Так, у зверненні до уряду рф від 19 жовтня йдеться, що “через постійні обстріли з боку України” прикордонних територій Білгородщини, багато мешканців виїхали з власних домівок углиб області, “покинувши своє господарство та втративши засоби для існування і проживають зараз як біженці у готелях та санаторіях”.
Також згідно документа, з 24 лютого з прикордонних територій області було евакуйовано 3487 людей, у пунктах тимчасового розміщення перебувають 1147 чол., інші — у родичів, знімають житло, або перебувають у соціальних організаціях. І ця кількість зростає щодня — скаржиться депутат.
При цьому з його слів зрозуміло, що окупанти начебто попіклувалися більше про вивезених до росії мешканців з тимчасово окупованої Херсонщини, ніж про власних громадян з прикордонних регіонів (схожі проблеми у Курській та Брянській обл). Для херсонців же була розроблена спеціальна житлова програма, а за організацією “переміщення” заявлених гауляйтером Сальдо 50-60 тис. мешканців приїхав спостерігати перший заступник глави адміністрації путіна Сєргєй Кирієнко, правда не через турботу про людей.
Переселенням українців до різних регіонів росії кремль намагається вирішити проблему рекордного природного спаду населення (1,4 млн осіб у 2021 р.) і як наслідок нестачу робочих рук, на що у кінці 2021 року скаржився і сам путін. Вирішення цієї проблеми також було озвучене ще у 2020 році: ”Росія потребує припливу нових громадян і особливо носіїв російської культури та російської мови, “які почуваються росіянами у широкому сенсі цього слова”.
Так зване “компенсування” демографічної проблеми переселенням мігрантів закріплено і в концепції державної міграційної політики рф. А прийнятий 19 жовтня 2022 року воєнний стан на ТОТ має сприяти та значно спрощувати кремлю цей процес, оскільки дозволяє офіційно і не прикриваючись проводити відселення мешканців у так звані “безпечні райони”. Не випадково ж питання “реалізації міграційної політики” було у порядку денного засідання радбезу рф того ж дня.
Але схоже, цю проблему, яку планувалося вирішити зокрема і за рахунок “приєднання” територій України, не вдасться виконати успішно. Окрім того, втрати на фронті, кількість російських біженців з прикордонних регіонів, як і втікачів до інших країн з рф, лише зростатиме, і цьому сприятиме не лише успіхи ЗСУ, але й власна людиноненависницька політика держави-терориста до співгромадян.
Нагадаємо, що відповідно до Конвенції ООН від 1948 року про запобігання злочинів геноциду, зазначені дії росії з переселення є геноцидом українського народу.
- Чому керівники перевантажені: ключові помилки делегування та як їх усунути Олександр Скнар 09:52
- Мікро-ритуали для підтримки команди: маленькі кроки великої стійкості Тетяна Кравченюк вчора о 17:16
- Вихід власника з операційки: розділення стратегії та тактики для кратного росту маржі Олександр Висоцький вчора о 15:06
- Арешт майна: коли держава заходить у двері бізнесу Анна Ігнатенко вчора о 12:17
- Енергоконтракти осені 2025: як умови постачання стали фінансовим ризиком для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 10:23
- Аннушка вже розлила масло: чому "Міндічгейт" – точка неповернення Дана Ярова вчора о 00:47
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних Віталій Соловей вчора о 00:10
- Повернення анонімності: покоління Z перетворює цифрову ідентичність Христина Кухарук 16.11.2025 17:53
- Як створити робочий простір, що знижує стрес і допомагає відновленню Олександр Скнар 14.11.2025 11:27
- Коли ви "засновник" фіктивного ТОВ, про яке навіть не чули: алгоритм дій Андрій Лотиш 14.11.2025 11:25
- Ринок грантів і фандрейзингу у 2026: конкуренція зростає, правила гри змінюються Олександра Смілянець 14.11.2025 11:18
- Відставка міністрів і санкції: чи це реальні дії чи театр для суспільства Дана Ярова 14.11.2025 10:00
- Чи можливо мобілізувати особу під час розгляду заяви на відстрочку? Віталій Соловей 13.11.2025 22:58
- Відстрочка від мобілізації для догляду за родичами: кого і за яких умов це стосується Віра Тарасенко 13.11.2025 22:25
- Після 40: як жінки обирають зрілих чоловіків, а не пристрасть і шоу Людмила Євсєєнко 13.11.2025 21:05
- Після 40: як жінки обирають зрілих чоловіків, а не пристрасть і шоу 842
- Принцип суперпозиції: чи буде відновлено довіру між кандидатами та ВККС? 529
- Корупційне правопорушення та правопорушення, пов’язане з корупцією: в чому різниця? 303
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних 221
- Від небесної війни до суверенного захисту: теологічне обґрунтування права на оборону 201
-
Операція "Мідас". Встановити походження доларів у пачках ФРС виявилося неможливим
Фінанси 28753
-
Україна може отримати близько 100 літаків Rafale. Як працює ця "пташка"
Технології 24907
-
"Це не слабкість, а симптом": чому з’являється безсоння, як заснути та чи допоможе CBD
Життя 23872
-
Tax Gap, 17 млрд грн ПДВ і перевірки по-новому – інтерв’ю з головою Податкової служби
Бізнес 1953
-
ДПС запустила автоматичне стягнення податкового боргу "кнопочкою"
Фінанси 1775
