Професіоналізм київських чиновників показав свій реальний рівень
Київ в облозі. Шалені снігопади абсолютно паралізували життєдіяльність столиці. Негода зупинила все місто і ввела надзвичайний стан, показавши неспроможність київської влади реагувати на надзвичайні ситуації.
Київ в облозі. Шалені снігопади абсолютно паралізували життєдіяльність столиці. Негода зупинила все місто і ввела надзвичайний стан, показавши неспроможність київської влади реагувати на надзвичайні ситуації.
Кияни ще довго будуть пам’ятати неймовірну весну 2013 року, коли зима вирішила наостанок пожартувати з комунальними службами міста. Київ став, усю транспортну систему паралізовано. Автомобілісти, потрапивши в зимовий полон на дорогах, просто кидали свої машини, розуміючи, що сподіватися їм немає на кого і пішки пробиралися до найближчої станції метро. Автомагістралі національного значення, як наприклад Велика Кільцева, нагадували документальну хроніку часів Великої Вітчизняної війни, відступ німців у снігах на фоні покинутої техніки. Навіть метрополітен на лівому березі в суботу змогли відновити лише до 11.00. Страшно подумати, якби епіцентр лиха припав на ранок буднього дня, і до яких страшних наслідків це могло би призвести.
Кияни, зрозумівши, що в такій ситуації вони залишені наодинці з бідою, кинулися до магазинів, аби запастися продуктами, адже поставки продовольства в місті теж були паралізовані. А ті, хто мав «насолоду» пробиратися до Києва по житомирській трасі, міг пересвідчитися, що фури, в тому числі з продовольством для мешканців столиці, зупинилися в кучугурах снігу, і лише на ранок неділі ДАІ повідомило про поновлення постачання Києва. Про функціонування таких служб як швидка допомога і пожежники, краще навіть не говорити. Лише дякувати Богу за те, що великі пожежі нас оминули, інакше наслідки від червоного півня були би жахливі.
Ця негода таки мине, і весна таки добереться до нашого міста, але вже зараз виникає багато питань щодо ефективності дій місцевої влади у критичній ситуації. Насамперед, потрібно нагадати, що штормове попередження було озвучене заздалегідь і влада мала час, щоб підготуватися до негоди. Цікаво в чому полягала підготовка і які заходи було здійснено? Це питання, на яке і Попов і його команда, мають дати детальну відповідь. Чому оперативний штаб було не створено заздалегідь? Чому далекобійникам дозволили в’їзд до Києва?
Давайте не забувати, що снігопади в грудні минулого року вже викликали невеликі паралізації в функціонуванні міста. То чи були зроблені висновки? Чи рішенням усіх проблем залишається безкоштовна робоча сила у вигляді курсантів з лопатами? І чи дійсно прозвітує влада про свою ефективність під час цих подій, чи як і в грудні, всі про це забудуть щойно потеплішає?
Взагалі питань багато. Незрозуміло, чим займалися міські чиновники, коли для них ця непогода, швидше за все, теж стала несподіванкою. Також не витримують критики заяви чиновників про те, що кияни мають самі взяти лопати і чистити дороги. Я так розумію Велике кільце та Проспект перемоги, які повністю паралізовані. Адже головною проблемою, стали не засніжені двори, а головні автомагістралі, де мала би працювати техніка і професіонали.
І все ж столичну владу було заздалегідь проінформовано про стихійне лихо. Та навіть у таких умовах вона не спромоглася створити належні умови для подолання надзвичайної ситуації. Зрозуміло, що після ліквідації МНС і передачі його функцій армії, ми мали би сподіватися на допомогу Міністерства оборони. Проте там зреагували тільки тоді, коли місто вже було паралізоване. Виникає логічне питання: а що буде, коли на Київ, не дай Боже, насуне раптове лихо і захопить столицю зненацька? Зараз ми бачимо наслідки роботи поінформованої влади. Професіоналізм київських можновладців наочно показав свій реальний рівень. А де ж була вся техніка, де ж були всі сили анонсовані Поповим? Якщо вас це дійсно цікавить, то ідеальна дорога на Конча-Заспу, а також до інших місць проживання і відпочинку можновладців, дає чітку відповідь – там до негоди таки готувалися. Так само, як і на Банковій, де за кілька годин прилегла територія набула чистісінького вигляду.
Але, головне, це те, що зима таки пройде, а там не за горами й потепління. Невдовзі сніг розтане і перетворить наше місто у прообраз Венеції. Чи готова влада до цього, чи вивезуть хоч частину снігу з міста, та чи потрібно вже йти в спеціалізовані магазини, де підшукати собі надувний човен? Питань до влади багато, але навряд чи вона готова дати на них конкретну й чесну відповідь.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 24826
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21313
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 12059
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9570
-
Селена Гомес, Демі Мур та Єва Лонгорія: найкращі образи найуспішніших жінок Голлівуду – фото
Життя 8186