Співбесіда в компанії
На що звертають увагу власники компанії та власне, на що важливо звертати увагу
На сьогоднішній день є досить багато компаній, які допомагають у підборі працівників. Проте, який саме працівник потрібен в компанії: фахівець чи той хто бажає навчатися та розвиватися в команді?
Професійних якостей на сьогодні недостатньо для ефективної співпраці. І все частіше можна зустріти таку тенденцію, що людина, яка зацікавлена у пошуку роботи прагне знайти місце, де є можливість розвиватися та працювати в команді. Тим паче, що зараз не лише роботодавці зацікавлені у довгострокових відносинах, а й кандидати на вакансії. Тому й намагаються обидві сторони побачити привабливі для себе перспективи.
Один мій друг, працівник ІТ компанії та мій особистий коуч поділилась однією досить вдалою, на мій погляд, практикою підбору персоналу. Отже, вони не беруть одразу фахівця з великим досвідом. Головне, щоб людина була з людськими якостями й вмінням працювати у команді. Далі вони не намагаються перевірити професійні навички людини, а власне знайомлять з усіма внутрішніми аспектами у неформальній атмосфері. Все це відбувається протягом одного місяця. В такому разі, новачок зрозуміє для себе: чи зможе він жити та працювати у команді, чи підходить йому культура та мікроклімат компанії. Бо ж важливо вміти не лише працювати, а й співпрацювати.
В свою чергу, у нашу команду ми також беремо працівників за їх людські якості. Даємо їм самим можливість вибирати. У нашому мікрокліматі є віра у те, що людина під впливом соціального нейромедіатора та гормону щастя — Окситоцину здатна співпрацювати та довіряти. Атмосфера в колективі впливає на продуктивність та бажання залишатися й розвиватися у компанії. Так, це, звичайно, власний досвід, але завдяки такому досвіду я маю можливість залишати своїх працівників на місці та не мати плинності кадрів. І далі, лише як збільшується команда, ми збільшуємо свої масштаби.
Якщо ви часто отримуєте повідомлення з проханням: «Чи можна працювати у вашій команді?», знайте - це сигнал. Сигнал того, що ви робите все правильно і лідер в компанії має правильну позицію. А досвід не важливий. Адже людину легше навчити або перевчити, чим взяти професіонала з його умовами. Але все залежить від бажання людини. Під час співбесіди ви уже можете зрозуміти: чи є бажання в кандидата навчатися та розвиватися, а можливо й перевчатися.
Важливо зрозуміти: на що готова людина піти заради цієї роботи та чи має бажання йти у напрямку розвитку. І не забути розповісти хоч трошки про культуру компанії. Адже важливо, щоб вибрали вас, а не ви. Бо саме тоді людина буде дорожити своїм вибором — компанією та командою. І все робити заради того, щоб працювати у цій компанії. Пам'ятаємо, що ми співпрацюємо з людьми, тому й приділяємо неабияку увагу саме людському фактору. Тоді й робочі процеси будуть злагоджені.
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко вчора о 11:55
- Особливості здійснення Держгеокадастром контролю за використанням та охороною земель Євген Морозов вчора о 09:56
- Розірвання шлюбу за кордоном: особливості та процедури для українців Світлана Приймак 13.11.2024 16:28
- Зелені сертифікати для експорту електроенергії: можливості для українських трейдерів Ростислав Никітенко 13.11.2024 11:10
- Еволюція судової практики: від традицій до цифрових інновацій Дмитро Шаповал 13.11.2024 10:22
- Надіслання адвокатом відзиву на касаційну скаргу на електронну пошту Суду Євген Морозов 13.11.2024 09:28
- Згода на обробку персональних даних – правочин? Судова практика Анастасія Полтавцева 12.11.2024 16:59
- Адвокатський запит в ТЦК та відстрочка від призову: очікування й реальність Світлана Приймак 12.11.2024 16:55
- Як створити "блакитний океан" для бренду: стратегія виходу за межі конкуренції Наталія Тонкаль 12.11.2024 11:32
- Переваги та ризики співпраці з європейськими постачальниками відновлювальної енергії Ростислав Никітенко 12.11.2024 11:02
- Перезавантаження трейдерського ринку: ключові тренди Дмитро Казанін 12.11.2024 10:48
- "Безліміт" на кредитні ліміти: як вилізти з боргової ями Ірина Селезньова 12.11.2024 09:55
-
У Нідерландах успішно випробували найпотужніший наземний кран у світі – фото
Бізнес 13019
-
Залізний Майк Тайсон повертається на ринг
Життя 6041
-
Нафта може впасти до $40 у 2025 році, якщо ОПЕК скасує добровільне скорочення видобутку
Бізнес 4387
-
Росіяни почали атакувати Харків дронами "Молнія-1". Чим вони небезпечніші за "шахеди"
Технології 4149
-
Всі російські військові платитимуть за пошкоджену на війні техніку. В РФ ухвалили закон
Бізнес 3756