Тільки разом ми зможемо змінити країну
Вчора на Майдані відбулося чергове Народне віче. Дехто вже обчислює скільки сотень тисяч людей зібралося.
Людей насправді було дуже багато. Але, стоячи там,розумієш, що головне не кількість людей, а їх зарядженість на перемогу,незбориме бажання відстоювати за своємайбутнє до кінця. Ти бачиш скрізь безстрашні очі людей і розумієш яка великасила постає, коли вільні і переконані люди об’єднуються для досягнення своєїмети. Ця впевненість та настрой на перемогу великої кількості однодумців передаютьсявсім присутнім – і багато хто ходить на Майдан підзарядитися цим незабутнім танеповторним відчуттям.
Хочеться подякувати всіх, хто приходитьна Майдан і показує свою позицію, всіх, хто не хоче сидіти вдома біля телевізора і чекати від злочинноївлади манни небесної. Чимало людей приходить на Майдан щодня, щоночі – так, ценелегко, багато хто втомився. Але люди розуміють, що ми повинні стояти іборотися – лише тоді можливо перемогти. І на Майдані це нікому не потрібнопояснювати – там кожен може пояснити це сам.
Тих, хто сподіваєтьсявідсидітися дома і побудувати своє окреме щастя в приниженій і страждаючійкраїні, становиться все менше. Ідеї Євромайдану поширюються країною. Напідтвердження цих слів – проведені вчора багатотисячні акції на підтримкуЄвромайдану в містах Сходу і Півдня. Люди пробуджуються. Вони починаютьрозуміти, що європейські цінності дуже прості – демократична влада, повага дозаконів, чесний суд, відсутність корупції, поважання прав людини. Саме за це мистоїмо. Саме це ми маємо пояснити тим, хто досі сумнівається.
Ми маємо пояснити їм, що щастябіля телевізора нетривале. Цей режим все одно висмокче їх благополуччя черезрозбиті дороги, засилля злочинності (яка є єдиним цілим з цією владою), безробіття,знищену медицину, зруйноване житло, мізерні пенсії та зарплати, неможливістю подорожуватиі бачити світ. Вони вимкнуть телевізор – і зануряться в жах, в злидні.
Ми маємо пояснити тим, хтосумнівається, що люди вийшли на майдани через те що їх дістали злидні,приниження та безправ'я. Ми маємо пояснити, що цей режим дістане кожного. Недістане сьогодні - дістане в майбутньому: ця влада живе в борг і існує лише зарахунок кредитів, які доведеться віддавати нашим дітям і онукам. І той, хто намагається пересидіти ці події біля телевізора, маєрозуміти, що тим самим він просто краде щасливе майбутнє в своїх нащадків. Іколи їх діти і онуки підростуть, вони обов’язково зададуть їм запитання:"Чого ж ви мовчки ховалися вдома, дозволили навішати на нас стільки боргіві вкрасти наше щасливе життя?".
Ми маємо пояснити тим, хтосумнівається, що вся сума тих величезних боргів, які режим навішує на нас інаших дітей, осідає в офшорних компаніях Сім'ї та наближених до неї олігархів. Мимаємо пояснити їм, що режим не зацікавлений фінансувати реформи, адже реформидадуть ефект через декілька років, а гроші можна вкрасти вже сьогодні. Ті, хтобоїться і сумнівається, вже сьогодні мають готувати відповідь на питання чому вонизалишать своїм дітям і онукам зруйновану та розграбовану країну і чому у критичнийчас вони ховалися і байдуже сиділи біля телевізорів.
Мільйони небайдужих людей, які переймаютьсямайбутнім своїх дітей, вийшли на вулиці, вимагаючи змін. Вони прагнуть кращоїдолі своїм дітям, прагнуть кращого життя, вони прагнуть реформ і розуміють щодосягти цього можна тільки змінивши владу. І вони розуміють, що тільки разом миразом зможемо змінити країну. А для того щоб бути разом – треба просто вийти наМайдан.
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 23693
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21304
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 10329
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9187
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7734