Мукачево-2: тінь Медведчука?
Сьогодні Мукачеве може стати предтечею "гайдамаччини" або самосудів по всій Україні
Тихе провінційне місто Мукачевознову в центрі уваги!
Перший раз Мукачівська епопеявідбулася після виборів 2002 року. Пізніше, ці події «охрестили» як безпрецедентне політичне протистояння,яке привернуло увагу всього світу й пізніше було назване найбруднішими виборамив новітній історії України. Усі ганебні виборчі технології влади були викриті:апробація масових фальсифікацій під орудою міліції, місцевих бандитів і підкерівництвом кума Путіна - Медведчука. Тоді Мукачеве стало місцем відпрацювання псевдовиборів2004 року і "предвісником" першого Майдану.
Події в Мукачевому, які відбулися11 липня цього року, викрили усі внутрішні проблеми української правоохоронноїсистеми: міліцейське «кришування» бандоформувань, використання мандатудепутата, корупція прокуратури і дволикість центральної влади. Все те, з чим намагаєтьсяборотися суспільство і чого не хоче робити влада.
Безумовно, ці події не залишиться без наслідків. Звернітьувагу, попри очевидні протизаконні дії «Правого сектору», ця організація маєбільшу довіру у суспільства, ніж українська влада. Яка за рік правління втратила суспільну довіру та авторитет. І цей процес - незворотній.
І як би зараз різні сторони не називали події наЗакарпатті: провокація ПС чи диверсія Московії, скільки б постів не написавАваков у Фейсбуці, але факт залишається фактом, - через півтора року післяМайдану, в Україні процвітає контрабанда, а народні депутати утримують власнихбойовиків, яких покриває МВС.
Я неодноразово звертав увагупредставників влади, що лінія фронту на Сході це - не єдине місце протистояннядемократичної України і Путінського феодалізму. Успіх України полягає векономічному зростанні та побудові справедливого суспільства, а не брехні іпошуку «інакомислія». Уже врешті треба зрозуміти, що ніяка надсучасна армія незахистить країну, коли всередині неї продовжуватимуться побори в правоохороннихорганах, процвітатиме корупція, вестиметься провальна кадрова політика, а врішеннях влади превалюватиме політична доцільність над суспільними інтересами іпануватиме суцільна брехня. Держава є сильною тоді, коли її підтримує народ. Неможна говорити про люстрацію, а насправді на посади призначати медведчуківців,регіоналів, родичів і бізнеспартнерів; не можна кричатипро боротьбу з корупцією і давати можливість втікати з країни корупціонерам; неможна говорити про децентралізацію, а будувати монархію, не можна говорити, щойдемо у Європу, а самому приторговувати з Московією! Це двулико, огидно іочевидно!
У 2002 році громада Мукачева знайшласпосіб перемогти владу під час виборів і показала усій Україні, що прогнилуправоохоронну систему тодішньої України і брехливі технології Медведчука, можнаподолати правдою і народною згуртованістю.
Сьогодні Мукачеве може стати предтечею"гайдамаччини" або самосудів по всій Україні. Це коли на фонізлочинної бездіяльності влади, громадяни братимуть на себе функції правосуддя. Іце означатиме, що діючій владі приходить кінець, бо якщо нинішні можновладці неприпинять брехати і не почнуть працювати на Державу, то наступна барикада будезведена на Грушевського. І це вже реальна можливість для Путіна поглинути усюУкраїну. І у цьому винувата влада…
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус 31.03.2025 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич 31.03.2025 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука 31.03.2025 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 31.03.2025 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 31.03.2025 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда 31.03.2025 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева 30.03.2025 19:23
-
У рейтингу мільярдерів Forbes з'явилось поповнення від України
Бізнес 41311
-
Колишній власник Галі Балуваної пояснив вихід з бізнесу: Було некомфортно
Бізнес 31984
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
15404
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 10236
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
10190