Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
08.09.2014 18:25
Мирні переговори з "запахом" російського газу
Українцям потрібен мир, але не ціною свободи! Українцям потрібна відповідальна влада, але не ціною зради! Україні потрібна зміна системи влади, а не пустослів'я!
Минуло три дні з того часу, як набув чинності підписаний у Мінську Протокол "про припинення вогню". Але Росія вчергове знехтувала досягнутими домовленостями і її найманці знову порушили тишу. Запитання до українських можновладців, напевно, виникає не лише у мене: скільки ще має полягти на полі бою невинних громадян, щоб українські "переговорщики" зрозуміли, що вести переговори з Російською стороною - це те саме, що грати в карти з шулером?
Але навіщо тоді Україна пішла на чергові переговори знаючи наперед їх наслідки? Очевидно, що є мотиви і, напевно, не тільки в української сторони.
Для Європи - можливість не вводити санкції проти Росії, в обмін на постачання газу. Тому європейські політики, замість військової допомоги Україні та відправки миротворчого контингенту, спонукають Порошенка до мирних переговорів.
Росія ж має можливість продемонструвати Європі свої миролюбиві плани і уникнути небажаних санкцій, вивезти свої жертви, перегрупувати війська на кордоні і дочекатися морозів, які дадуть їй переваги у переговорах з Європою. Адже в зимку, попит на російський газ буде більший, а переконувати європейців в тому, що в Україні відбувається внутрішнє протистояння Уряду і незгодних з його позицією громадян - стане легше.
В України з'являється можливість провести парламентські вибори, а чинна влада має шанс створити "слухняну" конституційну більшість. Очевидно, що виборча компанія відбуватиметься під гаслами перемоги на Сході і може так статися, що замість якісного складу парламенту, ми отримаємо все тих же популістів і демагогів. Але це вже інша тема...
Від підписання Мінського протоколу, позитивний результат отримали ЄС і Путін. Європа отримала можливість відтермінувати введення санкцій. Росія домоглася того, що під тиском ЄС Україна фактично визнала квазі-утворення ДНР і ЛНР. Програла лише Україна, яка де-факто визнала сепаратистів стороною в переговорах і замість того, щоб доводити всьому світу, що на нашій території воюють диверсійні групи Путіна, підписала Протокол з начебто українськими сепаратистами, що значно посилило позиції Росіі в інформаційній війні проти України у світі.
Час не стоїть на місці, так само як і російська армія, яка жваво підтягує свої сили і скупчується в Криму, що свідчить явно не про мир, а про войовничі наміри Путлєра. Сподіваюся, що в цей час, українські генерали також не сидять без діла.
А далі що?
Може Євросоюз визнає Росію воюючої стороною і затвердить обіцяні санкції проти агресора? Чи може Путін сам припинить агресію, відкличе диверсантів з Донбасу під назвою ДНР -ЛНР і верне Україні АР Крим? Можливо український Уряд реалізує свій черговий план, під символічною назвою - "Стіна"?
Напевно, українським політикам вже варто було б зруйнувати стіну непорозуміння з власним народом і, врешті- решт, подумати як рятувати Україну, а не себе у владі.
Українцям потрібен мир, але не ціною свободи! Українцям потрібна відповідальна влада, але не ціною зради! Україні потрібна зміна системи влади, а не пустослів'я!
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- "Візуальний огляд" водія на стан наркотичного сп’яніння: аспект законності Євген Морозов 20:08
- Благодійна діяльність в Україні під час дії воєнного стану Оксана Соколовська 16:10
- Юридична практика у спорах з банками: реальний приклад Павло Васильєв 12:18
- Нові правила експортного контролю: виклики та можливості для українського бізнесу Ростислав Никітенко 12:12
- Від entry-level до CEO: розбираємо головні бар'єри для жінок у корпоративному світі Юлія Маліч 12:10
- Про Молдову, вибори і російський слід Галина Янченко 09:58
- Судовий збір при заявлені цивільного позову у кримінальному провадженні Євген Морозов вчора о 20:02
- Скасування Господарського кодексу: ризики для бізнесу та економіки Володимир Бабенко вчора о 17:11
- Розпочато роботу над вебплатформою судових рішень War Crime Леонід Сапельніков вчора о 14:41
- Маємо забезпечити армію якісним майном Дана Ярова вчора о 14:21
- Нові зміни до Кримінального кодексу України: що потрібно знати Оксана Соколовська вчора о 13:27
- Судова практика: відміна виконавчого напису приватного нотаріуса Павло Васильєв вчора о 12:31
- Сектори польської економіки, в які інвестує український бізнес Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 12:10
- Санкції та їх оскарження в ЄС: що варто знати українському бізнесу та адвокатам Ростислав Никітенко вчора о 12:08
- Відвід судді: закон, практика та поради Владислав Штика 03.11.2024 23:06
Топ за тиждень
Популярне
-
Освітні втрати набирають обертів: чому школярі масово виїжджають і не планують повертатися
Думка 25864
-
Укрнафта пробурила найглибшу свердловину за останні вісім років. Дає нафту та газ
Бізнес 11301
-
Найбільший завод з виробництва свинцю в Україні визнали банкрутом
Бізнес 11181
-
Німеччина отримала першу компенсацію за недопостачений Газпромом газ
Бізнес 5792
-
Хазяїн Грузії, Потопельники зі США, Українські скамери оббирають росіян. Найкращі історії світу
5048
Контакти
E-mail: [email protected]