"Спасибо товарищу Клименко за наше счастливое будущее!" (Премьер)
Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком у СИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
Хто тільки не намагався підібратипід себе тіньову економіку України. Всі попередні керівники тількиудосконалювали цей процес. Треба відверто сказати, що молоде даровання Клименков дійсності обійшов всіх. Ця людина вивела процес контролю за тіньовим ринком уСИСТЕМУ. І головне в СИСТЕМУ під конкретних осіб, але й себе звичайно не забув.
СИСТЕМА Клименко, по суті, проста, як божий день.Головне створити повністю автоматизований процес адміністрування найбільшоперативного податку, яким звичайно є ПДВ, і в ручному режимі ставити завдання щодокоригування ПДВ та контролювати хід виконання доручень.
Звичайно всі платники ПДВзалежать від славнозвісної системи співставлення податкового кредиту та зобов’язань.Ось і вихід, подумав Клименко і ввів ВІРУС в цю систему, давши завданнякоригувати ПДВ «неугодним платникам» або тим, кого треба заганяти «В ПРОГРАМУ».А ВІРУС цей - Акт перевірки, без прийняття податкового повідомлення рішення, вінже «транзитний», він же «нульовий». Але платник податку виявися думаючий ідовів пряму норму Податкового кодексу до суду, і СИСТЕМА стала давати ЗБІЙ.Добре, подумав Клименко, і винайшов АКТ про неможливість проведення зустрічноїзвірки, яким просто не визнавали РЕАЛЬНІСТЬ здійснення операцій і зновузапустив цей ВІРУС у систему ПДВ. І молотила би собі СИСТЕМА, знімаючи процентз тіньової економіки в інтересах конкретних осіб, але раптом…Майдан.
І вже нові «прогресивні захисники»підприємництва, на хвилі МАЙДАНУ, приходять на діючий корупційний механізм. Іось воно ЩАСТЯ! Але ж НІ, не так швидко, народу обіцяли НЕ КРАСТИ, НЕ ДУШИТИ. Атут іще війна. А тому так, повагались трохи, і вирішили, ДІЙСНО ВІЙНА ж іде,може ніхто і побачить. І вирішили не тільки перейняти СИСТЕМУ Клименко, а йузаконити створений ним ВІРУС, а тому під покровом ВІЙНИ, Державна фіскальнаслужба подає до КАБМІНУ проект постанови, якою хочуть АКТ про неможливістьпроведення зустрічної звірки узаконити постановою КМУ.
Головня ПОДЯКА, тому розробнику,хто придумуючи систему співставлення податкового кредиту і зобов’язань зробивтак, що коригування ПДВ можливо тільки тоді, коли документ, який вноситьінспектор у СИСТЕМУ має слово «АКТ». Але Податковий кодекс чітко визначив, щоакт свідчить про порушення, а тому після його складання треба прийматиповідомлення-рішення. Але є проблема, тоді ж не знімеш ПДВ по «ланцюгу». Корочекажучи, КЛИМЕНКО придумав СИСТЕМУ, але «ДОТОЧИТИ» вже не встиг. Так ось НА тобі,Прем’єр Міністр, розуміється у засобах впливу на бізнес, тобто вірусу в системіПДВ, і вже мабуть підпис на постанові поставив. Хоч і обговорення ще йдуть.
Цікаво, чи повідомив він цеКОАЛІЦІАДІ, бо ПРЕЗИДЕНТ, в коаліційні угоді, зазначив дослівно: п. 3.5.8. (РОЗДІЛVII) "запровадження обов’язковості видачі податкового повідомлення-рішення в разі складання акту за результатами перевірки". НУ ЯК ВАМ ТАКЕ? Байдуже, що на цей рахунок є пряма норма Податковогокодексу. Якщо такий МАРАЗМ в Коаліційній угоді, значить дійсно з «КААЛІЦІЄЮ»,як казали пані Тимошенко, зовсім ТУГО. А може, тому і зазначають про повідомлення-рішення в коаліційній угоді, що вже підготували необхідну ПОСТАНОВУ.
Ну, а платникам податків требаготуватись, бо в КУПІ рахунки ПДВ та Акти про неможливість проведеннязустрічної звірки, це прямий шлях на списання ПДВ з ВАШИХ рахунків, не чекаючи нашогоз Вами оскарження.
П.С. Хоч би одна людина, прийшлаі сказала «Ось Вам, підприємці України, офшорна зона прямо в ДЕРЖАВІ, бо намТРЕБА державу утримати і ВОРОГА відігнати».
П.С. 2 Поки писав статтю уповітрі щось паленим запахло, на шини схоже…..
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 233
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 147
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 138
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 124
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 32457
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 13813
-
"Я приніс вам мир". Чому зірвались мирні переговори у Лондоні і що далі – сценарії
10520
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 8762
-
Держборг України у 2025 році вперше перевищить "психологічну" позначку 100% – МВФ
Фінанси 5762