11 теорій успіху bitcoin
Що може стояти за криптовалютами та bitcоin
Деякий час назад я узагальнив матеріали мережі з приводу генези крпитовалют та bitcoin. В результаті сформувалися 11 теоретичних напрямків, які роблять спробу щось пояснити на тлі відсутності загального розуміння того, що відбувається. З часом ранжування викладеного змінювалося, але принципові концепції не змінілися. Тому до Вашої уваги 11 теорій.
1. Якісь зловмисники з глобальними поглядами затіяли нібито перегляд фінансово-інвестиційних підвалин. Для цього вони винаходять криптовалюту, рекламують їх, забезпечують зростання курсів, привертають увагу громадськості. Громадськість продає нерухомість, метали і папери (потрібне вставити по смаку) після чого збирає фіатні гроші і несе зловмисникам через посередників. Ціни на те, що продається знижуються. На низах відбувається відкуп зловмисниками. Антураж може бути будь-який.
2. Деякі Робін-Гуди вирішили потрясти заможних кротів. Для цього заварюється глобальна каша з криптовалютами з подальшою ініціацією нестабільності в потрібних місцях в потрібному вигляді. Кроти йдуть в тихі гавані (раніше в золото) реальними активами через маріонеткові біржі. Випробувано на Зімбабве.
3. Деякі вчені-романтики вирішили провести обчислювальну перевірку деяких теорій, яку в реальні бюджети втиснути неможливо, і задумали гігантський полудобровільний ботнет (по умовним прикладам типу SETI @ home) для розподілених обчислень, посипав його економічної підливою. На мед злетілися п.1, п.2. і т.д. І закрутилося. У цьому контексті є думка, що деякі обчислення все ж мають якусь стратегічну мету.
4. Деякі звичайні японські школярі вирішили виконати шахрайську схему з дутим зростанням ціни на незрозумілий товар, створили платформу, скупили самі у себе перші випуски, підняли ціну і стали чекати, а несподівано злетіло вище очікуваного. Стали удобрювати рекламою - злетіло ще вище.
5. Деякі власники напівпровідникового виробництва (яких можна перерахувати на пальцях однієї руки) вирішили дати тимчасову фору своїм R & D підрозділам для чого задумали нову золоту лихоманку і стали продавати масово «комплекти старателя» одночасно промацуючи перспективні напрямки за рахунок самоорганізації клієнтів.
6. Деякі патріотично налаштовані спецслужби вирішили на практиці перевірити стійкість SHA-2 для чого прикинули як би вони самі працювали в протилежному напрямку і вирішили під соусом інновацій повісити технічну сторону на людей. Грошей наллє бюджет. В кінцевому підсумку буде отримана критично важлива практична інформація для національної безпеки. Решта - побічні результати, які використовуються по обставинам.
7. Деякі емітенти вирішили поліпшити ситуацію з перевиробництвом власних грошових знаків відносно спокійним шляхом і збираються через такий своєрідний механізм увібрати якомога більше реальних традиційних грошей, повертаючи ними власні номінальні борги. Потім систему вимкнути, але в ідеалі спробувати забезпечити новому типу і конкретному виду валюти статус резервної і тоді ...
8. Деякі члени міфічного таємного уряду вирішили «поневолити людство», для чого в першу чергу потрібно спробувати ліквідувати фінансову незалежність на базі заощаджень, перевівши їх в нову форму, централізувавши згодом дані з ресурсами і закривши будь-якими способами можливість виведення накопичених коінів в момент Ч всім, за виключенням підконтрольних структур .
9. Деякі особливо хитрі транснаціональні фінансисти задумали перевершити власний максимально доступний за законом статус для чого в співавторстві з якимись дуже розумними прикладними математиками і технарями вирішили підняти тему криптовалюти. Розуміючи, що вічної вона бути не зможе зважаючи на конкуренцію в особі послідовників, ставиться завдання в подальшому забезпечити унікальність власним проектам прив'язкою до якогось забезпечення, яке знаходиться під їх управлінням. Такий собі ньюзолотокрпітовий стандарт.
10. Деякі особливо прагматичні виробники і торговці нелегальними товарами використовуючи інтелектуальні досягнення вирішили знизити ризики взаємодії зі споживачами і навпаки, але вийшло більш продуктивно, ніж передбачалося, через несподівану публічність в результаті збігу обставин. Профіт складати нікуди.
11. Всі попередні пункти запущені в обіг особливо продуманими конспіраторами з метою загримувати глибоке впровадження технології blockchain у сфери суспільного життя та те, що не увішло до переліку.
Це може виглядати як фінтех жарт, але 2020 рік дав змогу по-новому подивитись на окремі пункти переліку.
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? 3803
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 370
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів 262
- НАБУ: невиправдані надії 229
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 158
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
23547
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17415
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
17335
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 13808
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 11979