Росія краде в Україні не лише зерно, а й насіння соняшнику – Російська служба BBC публічно розказала про це в липні місяці 2022 року.

Коли журналісти проводили розслідування про крадіжку українського збіжжя, в той самий час, 13 липня 2022 року, в Брянську створюється товариство з обмеженою відповідальність «Трейдагротранс», а вже зараз молода директорка Інна Супиталева прямо з Росії активно продає німецьким та іншим європейським клієнтам паливні гранули – пелети з насіння соняшнику під «прикриттям» грузинського сайту та іноземної поштової адреси.

Росія продає в Німеччину пелети з, ймовірно, вкраденого в Україні соняшнику?
07.11.2022 Фото трейдарготред – копія.jpg

Цілий ряд елементарних запитань може показати сумнівне походження такої продукції та негайну необхідність запровадити додаткові санкції до російських експортерів.

Відключити

-        Цікаво, чому російська компанія публічно приховує своє походження за грузинською поштовою адресою?

Росія продає в Німеччину пелети з, ймовірно, вкраденого в Україні соняшнику?
07.11.2022 Фото з адресою сайту – копія.jpg

- Чому продукцію російського походження приховують за грузинским доменним імям сайту - https://agrotheca.ge/?

- Чому конкретний російський експортер пропонує німцям лише два товари: вироби з зерна (муку) та з соняшника? Тобто ту продукцію, яка масово крадеться росіянами з України (зерно та насіння соняшнику)?  

07.11.2022 Фото з продукцыэю сайту – копія.jpg

- А ще дуже цікаво, де тільки що створена російська компанія могла взяти великі експортні об’єми продукції з соняшнику?

- Чому «Трейдагротранс» пропонує продукцію з соняшнику, наприклад,  саме з Воронежу та з Ростову на Дону, тобто з тих локації, куди за даними журналістського розслідування, росіяни вивозять для переробки вкрадене в Україні насіння соняшнику?

Відключити
07.11.2022 Фото з карти ББС – копія.jpg

Отже, російські продавці не згадують німецьким клієнтам, що запропоновані гранули можуть бути виготовленими з вкраденого в Україні соняшнику. Натомість директорка новоспеченої російської компанії Інна Супиталева пафосно запевняє клієнтів: «Цей код продукту не знаходиться під санкціями, ми постійно здійснюємо поставки до Європи».

фото лист 1 – копія.jpg
фото лист 2 – копія.jpg

Слід нагадати, що умовами п'ятого пакету антиросійських санкцій, який ЄС ухвалив у квітні, з 10 липня 2022 року росіянам заборонено ввезення їхньої продукції з деревини до Європи навіть за старими контрактами. Російська ж експортна компанія «Трейдагротранс, що продає «соняшникові» пелети у Німеччині, зареєстрована відразу через 3 дні (13 липня 2022 року) після вступу в дію згадуваних санкцій і розгортає бурхливу бізнес-діяльність на теренах Європи.

Співпадіння? Не думаю. Є висока ймовірність, що росіяни торгують з європейцями продукцією, що виготовлена з вкраденої в Україні сировини.

фото гранули 1 – копія.jpg

А скільки таких російських компаній активізувалися в Європі та продають сумнівну продукцію? Питання залишається відкритим.

Відключити

Ми не повинні мовчати, ми повинні діяти.

Кабінету Міністрів України необхідно негайно звернутися до офіційних органів Європи та клопотатися про заборону експорту з Росії паливних гранул з соняшникового насіння.

Правоохоронні органи мають ретельно розслідувати та вивчати такі історії, виявляти продавців, які торгують товарами з вкраденої в Україні сировини.

фото гранули 3 – копія.jpg