Схоже, для влади ситуація справді заходить у глухий, дрімучий кут. Куди йдівалися колишній апломб і впевненість у її очільників. Особливо тоді, колипочали сипатися їхні адміністрації по всій Україні. Ось-ось люди почнутьштурмувати і донецькі пенати. Все довкруги захиталося.

Що ж далі? Це питання тривожило всіх, допоки тривав третій раундпереговорів парламентської опозиції з владою.  І ось результат: їх (лідерів опозиції) послалидо В. Януковича з ультиматумом від імені сотень тисяч повстанців, які вжепролили кров в боротьбі проти режиму, а вони повернулися... з лампасами для себе…

Зовні це виглядало так: їм хоч кобилою, але дай покерувати.

Така думка є провідною на барикадах вулиці Грушевського, як свідчать телерепортажіз місця події. Не забувайте, тут переважають молоді  активні люди, які представляють радикальний «Правий сектор», котрий, власне, 22 січня ц.р. й розпочав штурм силових структур на вулицідо урядового кварталу...

Друга новина з переговорів. Янукович запропонував Кличку провести дебати впрямому ефірі, і той погодився.

Запитується: про що діалог?А головне, що він має принести, дати?  Кому? Можливо, про таке потрібно булодомовлятися значно раніше, а не тепер, коли на полі битви проливається кров.

Але заради об’єктивності потрібно визнати, що той варіант, якийзапропонований на Банковій – загалом європейський. Суть його зводиться до того,що в стосунках поміж владою і опозицією на Заході існує подібна схема. Главадержави – їхній, себто від влади, прем’єр-міністр – від фронди…

Тому, можливо, й правильно, що керівництво опозиції вирішило  сформувати свій уряд. Взяти всювідповідальність на себе. Позаяк нинішній владі більше довіряти люди не бажають…

Але заради об’єктивності треба вказати: люди на Майдані не бажають ніякихпосад, їм головне інше…

Є загроза того, що все це може пересварити повстанців. Тому й запитується:чи не все це і є головним задумом господарів Банкової?