Шукаєте юрисдикцію, де буде вигідно вести іноземний бізнес?

Я підготував для вас кілька порад, щоб допомогти вам зробити правильний вибір!

1. Оцініть вартість і процес реєстрації

Зверніть увагу на розміри адміністративних зборів, які потрібні для відкриття компанії в певній країні.

Також перевірте, чи доступна там дистанційна реєстрація: в іншому випадку вам доведеться приїжджати до цієї країни або шукати довірену особу для подання документів.

2. Зважте на репутацію країни

Не шукайте юрисдикцію, перевагою якої є лише легке відкриття бізнесу.

Ваш вибір вплине на подальшу роботу з контрагентами, партнерами й інвесторами: їм доведеться додатково перевіряти вас на доброчесність, а банки вимагатимуть більше документів для відкриття рахунку.

3. Підрахуйте податкове навантаження

Багато залежатиме від того, чи ви залишатимете заробіток від бізнесу всередині країни, чи виводитимете як дивіденди. На розмір податків, які ви платитимете, також впливає юридична форма бізнесу.

Гарною опцією будуть країни, які пропонують пільгове оподаткування та спрощений порядок звітування для стартапів.

4. Врахуйте тип вашого бізнесу

Вибір юрисдикції дуже залежить від вашої діяльності, і мова не лише про те, ви надаєте послуги чи продаєте товари. Деякі сфери економіки в різних країнах вимагають додаткової сертифікації, проходження складнішої реєстрації або взагалі можуть бути заборонені.

Бажаєте, щоб вам допомогли обрати найкращий варіант країни для вашої компанії? Звертайтеся до професійних юристів, які зможуть не лише порадити вам відповідну юрисдикцію для ваших потреб, а ще й провести реєстрацію бізнесу під ключ