Звільнення Єфремова під заставу – приклад недолугості судової системи
Вже минув рік, як перемоглидемократичні сили, а злочинці, які винні у розстрілах людей на Майдані, і досіне покарані.
Правоохоронні структури даютьможливість втікати всім фігурантам злочинного режиму.
Два попередні генпрокурори О.Махницькій і В. Ярема не виправдали довіри суспільства і майже нічого незробили по розслідуванню гучних справ.
Новий генпрокурор Віктор Шокінвзявся за діло, але суддівська команда не дає довести задумане до логічногозавершення.
Прикладом недолугості системи єарешт Єфремова і звільнення його під заставу в три мільйони шістсот тисячгривень. Враховуючи впливовість цієї фігури при режимі Януковича і суми грошей,які були розкрадені колишнім президентом і його соратниками, дана сума заставивиглядає, м’яко-кажучи, сміхотворно.
Вважаю, що звільнення Єфремоваз-під варти напередодні річниці розстрілу «Небесної сотні» є плювком в обличчяукраїнському народу.
Крім того, цілком реально, щопісля звільнення Єфремов не сьогодні-завтра поповнить ряди політичнихемігрантів-«регіоналів».
І хоча міліція та СБУзапевняють, що контролюють місце перебування Єфремова, і не допустять йоговтечі, - у це мало віриться.
Варто лише пригадати нашумілусправу колишнього ректора Ірпінської податкової академії, регіонала ПетраМельника, який примудрився втекти з-під носа правоохоронних органів, навітьперебуваючи в електронному браслеті.Дуже прикро, що у нашій державі взагалі бувають такі прецеденти.
Вважаю, що основними загрозаминезалежному судочинству є судді-непрофесіонали, політичний тиск на судову гілку влади, тотальна корумпованість судовоїсистеми.
І поки ми не подолаємо всі ціганебні явища, ми не можемо сподіватися на неупередженість служителів Феміди тасправедливе судочинство.