Відповідно до затвердженого 04 ливня 2015 року Радою адвокатів України Положення, представництва іменувалися  відокремленими підрозділами, але одночасно оголошувалися  юридичними особами.

В той же час, відповідно до норм ЦК України, представництва юридичними особами не є.

Як тепер відомо, 17 грудня минулого року рішенням Ради адвокатів України до Положення про іноземне представництвоНаціональної асоціації адвокатів України за кордоном внесено зміни.

Відтепер, іноземне представництво НААУ за кордоном таки не є юридичною особою.

Однак питання залишаються.

Яким чином представництво, що не є юридичною особою, САМОСТІЙНО здійснюватиме діяльність в інтересах НААУ як це зазначено у Положенні?

Яким чином реалізуватиметься норма Положення про те, що "НААУ, РАУ не здійснює фінансування та не покриває витратиіноземного представництва НААУ за кордоном, пов’язані із йогодіяльністю"? І як в тауому разі доходи та витрати представництва відображатимуться в обліку НААУ?

Як функціонуватиме "представництво у США", наскільки зрозуміло, зареєстроване як місцева нерибуткова корпорація (domestic non-for-profit corporation)?

Сподіваємося, з часом матимемо відповіді.

P.S. На момент публікації цього тексту за в в Єдиному державному  реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відсутні дані про відокремлені підрозділи НААУ.