Ну, а Ваше мнение?
Є колеги і навіть деякі КДКА, які вважають припустимим позбавити всіх адвокатів права участі у конференціях, надавши туди доступ лише обраним делегатам. Пояснюється це технічними проблемами, пов'язаними з участю у конференціях великої кількості адвокатів. Висновки щодо дійсних причин легко зробити з того, як фактично скликаються і проходять збори з обрання делегатів. Якщо закон вимагає повідомляти учасників конференцій персонально і оголошеннями у пресі та на сайті ВККА за 20 днів, то про "кущові збори" адвокатів повідомляють за 5 днів і аби як. Чи варто дивуватися, що у таких зборах бере участь лише незначний відсоток адвокатів, здебільшого тих, хто користується особливою довірою організаторів зборів?
Я особисто вважаю "квотний принцип" проведення установчих конференцій таким, що не відповідає вимогам закону. Свою позицію я вирішив захищати у суді. Докладну аргументацію позиції читачі можуть знайти, наприклад,
Іноді кажуть, скільки юристів, стільки і думок. Це правда, але для юристів є і простий спосіб з'ясувати, чия позиція якщо не єдино вірна, то хоча підлягає застосуванню. Сподіваюсь, майбутнє рішення суду дасть таку відповідь. Тим більше, що де-де, а в українському суді програвати не соромно.
Що мене дивує, так це архідипломатичність багатьох колег, що коментують проблему.
Мовляв, обидва підходи заслуговують на увагу. А власної думки воліють не мати або приховати до кращих часів.
Як тут не згадати