Медіаохоплення В.Зеленського знизилося на 37% на ТБ та на 54% в інтернеті. Цього тижня президент здійснив робочий візит до Латвії, привітав військових із Днем захисника України, а також підписав закон про касові апарати для ФОПів. У рамках останнього ЗМІ активно повідомляли про протести підприємців.

Охоплення П.Порошенка зросло на 3% на ТБ, проте знизилося на 29% в інтернеті. ЗМІ згадували екс-президента у контексті його участі в сесії Парламентської асамблеї НАТО, проваджень ДБР, а також затримання О.Гладковського.

Більше ніж на 1000% на ТБ та в інтернеті зросло охоплення О.Гладковського. ЗМІ повідомляли про затримання та вручення підозри екс-заступнику секретаря РНБО за звинуваченнями у зловживанні службовим становищем.

Медіаохоплення О.Гончарука зросло на 53% на ТБ, однак знизилося на 8% в інтернеті. Медіа висвітлювали заяви прем’єра щодо готовності до опалювального сезону, прийняття Держбюджету-2020, а також згадували про скандал навколо його візиту на концерт групи «Сокира Перуна».

ТБ-охоплення Р.Ахметова знизилося на 5%. Р.Ахметова продовжували згадувати у зв’язку з його благодійною діяльністю, зокрема у рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям».

Показники охоплення Р.Рябошапки зросли на 1000% на ТБ та на 108% в інтернеті. Медіа згадували генпрокурора в контексті його коментарів щодо затримання О.Гладковського та подання проти Я.Дубневича.

На 19% на ТБ зменшився показник охоплення А.Геруса, якого згадували у зв’язку з дискусіями навколо законопроєкту про ринок електроенергії.

Охоплення І.Коломойського впало на 15% на ТБ та на 22% в інтернеті. ЗМІ згадували І.Коломойського у рамках лобіювання правок до закону про ринок електроенергії, а також перебігу суду щодо повернення «Приватбанку».

Медіаохоплення С.Пашинського на ТБ знизилося на 47%. Медіа висвітлювали подробиці розгляду апеляції на арешт екс-нардепа.

Охоплення В.Кличка зменшилося на 35% на ТБ і на 14% в інтернеті. ЗМІ висвітлювали заяви мера столиці щодо реконструкції Дарницької площі, будівництва метро на Троєщину, а також боротьби з незаконними забудовами.

Інтернет-охоплення В.Пристайка знизилося на 37%. Сайти переважно висвітлювали заяви очільника МЗС щодо альтернатив «формули Штайнмаєра» та строків «нормандської зустрічі».

Охоплення Д.Разумкова в інтернеті впало на 6%. Інтернет-ЗМІ висвітлювали заяви спікера щодо розгляду Держбюджету-2020, завершення «турборежиму» роботи ВР, а також підсумків перших 50 днів діяльності Ради. Також сайти активно висвітлювали дані КМІС про погіршення ставлення українців до представників влади, в т.ч. Д.Разумкова.

Інтернет-охоплення Ю.Луценка зменшилося на 41%. Сайти переважно згадували про відкриття НАБУ кримінального провадження проти екс-генпрокурора.