Цікава реакція багатьох опозиційних та деякихЗМІ на Законопроект, прийнятий в першому читанні 20.06.2013 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України,щодо трансфертного ціноутворення» за № 2515 від 12.03.2012.

Якщо коротко, то цей документ на33 сторінках покликаний врегулювати

систему державного регулювання,оподаткування та ціноутворення у зовнішньоекономічних операціях з пов’язанимиособами в простонародді звучить як «контроль за офшорами».

 

Гарно пам’ятаються закликибагатьох опозиційних політиків підчас виборчих перегонів, які виступали заборотьбу з офшорними зонами, котрі дуже яскраво, в свою чергу, розповідали проті зиски, які отримає держава врегулювавши  діяльність таких суб’єктів. Що ж нині мибачимо? -  Запеклі баталії з критикою, що законопроект не такий, щоперехідних положень не повинно бути, що це тиск на бізнес, якому і так тяжко.

Щось хлопці заплуталися в ролях ,чи це за них їх грошові мішки почали співати?

Хто сказав, що документ не можнадопрацьовувати, доробляти, вносити пропозиції до вже існуючого закону?

А в відповідь тиша….

Тут на мою думку головний чинник,що віз рушив все таки з мертвої точки.

Цікаве було голосування з цьогопитання у ВР.

Про розгляд за скороченоюпроцедурою проголосували: За-203 Проти-96 Утрималось-3 Не голосувало-98 
То вже за основупроголосували вже по іншому: За-279 Проти-38 Утрималось-28 Не голосувало-47

 

Здивувала «Свобода» відбившисьвід опозиціонерів та одноголосно підтримавши законопроект № 2515. Це і недивно, пов’язаних з олігархічними структурами людей, як вони заявляють, у нихнемає.


Внесення змін до цього документу відбудуться швидше, ніжбагато хто думає, скарбниця держави пуста, а значить буде потребувати новихджерел поповнень, а тут такий фінансовий потенціал.