Пенсійний фонд порожній, на ЗСУ бракує коштів - що робити? Напевне, варто підняти зарплати і пенсії чиновницькому апарату, і попутно - заморозити соціальні виплати. Справедливість по-українськи?

Українська практика доводить, що захмарні пенсії та зарплати чиновників не захистять від корупції. Після значного підвищення податків учителям кидають кістку у вигляді додаткової 1000 грн на місяць...

За офіційними даними Мінсоцполітики, держава витратила на спецпенсії майже 88 мільярдів гривень за дев'ять місяців 2024 року, і до кінця року ця сума може зрости до 120 мільярдів... 

А за офіційними  урядовими даними, середня зарплата керівництва Нацкомісії у сфері регулювання енергетики і компослуг становить понад 288 тисяч гривень, Нацагентства з питань запобігання корупції - 254 тисячі, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку - 236 тисяч, Міністерства культури і стратегічних комунікацій - 215 тисяч, Рахункової палати з 205 тисяч гривень збільшили до 500 тисяч грн на місяць...

Додайте сюди ще мільйонні зарплати і премії різноманітних дармоїдів із Наглядових Рад... і весь цей чиновницький бенкет під час війни - за рахунок державних грошей! При цьому влада бідкається про діру в Пенсійному фонді та відсутність коштів у бюджеті на ЗСУ і саме так виправдовує різке підвищення податків для українців.

Тобто, на величезні пенсії і зарплати для прокурорів-інвалідів, корумпованих суддів і поліцейських кошти є, а для всіх інших - пенсії і зарплати на три роки будуть фактично заморожені. На думку експертів, високі зарплати або пенсій чиновників, суддів чи прокурорів не захищають від корупції, корупція і надалі процвітає!

Про яку соціальну справедливість під час війни може йти мова, якщо за даними Центру Разумкова, 45% українців змушені знижувати витрати на їжу, намагаючись вибрати найдешевше. Ці дані показують, наскільки важке життя зараз у багатьох українців. З початку повномасштабної війни збільшилася кількість тих, хто не може звести кінці з кінцями.

Суспільство має тиснути на владу, щоб кошти зі величезних спецпенсій та зарплат йшли не в кишеню чиновникам та корумпованим силовикам, а на фронт і адресно на соціальні виплати найбільш малозабезпеченим родинам та пенсіонерам.