Автор
Депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів КОР
Кнопки

Знайшли нову дорогу на Київщині? Тоді ми йдемо до вас!

 
20.10.2017 16:42

Незабаром вихідні, й в останні жовтневі дні незвично теплої осені українці захочуть скористатися таким дарунком природи та насолодитися гарною погодою, збираючи гриби або просто від’їжджаючи на прогулянки за міста. Пропоную мешканцям Київщини допомогти дослідити «перемоги» очільників Київської області в частині будівництва нових доріг. Все просто.

Одне з дійсно дієвих та інноваційних рішень Кабінету міністрів України останніх часів – втілення експерименту із фінансуванням доріг від перевиконання місцевих митниць с розмитнення іноземних товарів.

Двома словами про сенс: даний експеримент з розвитку автомобільних доріг загального користування було запроваджено з 1 вересня 2015 року і він діяв у Волинській, Львівській, Одеській і Чернівецькій областях та місті Києві. Суть полягає в тому, що перевиконання надходжень митних платежів 50% від суми такого перевиконання направлялися на дороги конкретним регіонам

Кабінет міністрів своєю Постановою № 100 від 1 березня 2017 року розширив застосування в Україні експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг загального користування на всю територію України та подовжив термін його дії до 1 січня 2018 року.

В який засіб відбувається використання цих коштів в Київській області:

·         Розпорядником коштів є Київська обласна державна адміністрація.

·         Відповідно до даного фінансування виконавцем робіт є «Київоблавтодор».

Розпорядник коштів, Київська облдержадміністрація готує та подає на погодження Міністерству інфраструктури, Міністерству фінансів та бюджетному комітетові Верховної Ради відповідний перелік доріг, на яких планується застосувати ремонтні роботи.

В Київській області такий перелік був затверджений в серпні 2017 року. Чому він був зроблений так пізно й роботи розпочались аж у другому півріччі - це питання до розпорядника коштів, Київської ОДА.

Але найцікавіше те, що вже за місяць, а саме 8 вересня 2017 року, Київська обласна рада отримала від департаменту житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Київської облдержадміністрації звіт про стан та виконання ремонтних робіт на зазначених для цього дорогах в Київській області та суми фінансування, в який кошт ці автошляхи обійшлися. Звіт підготовлено станом на 1 вересня 2017 року.

 1 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17.jpg

2 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(1).jpg

3 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(2).jpg

4 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(3).jpg

5 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(4).jpg

6 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(5).jpg

7 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(6).jpg

8 Експеримент по дорогах - стан виконання програми на 01.09.17(7).jpg Отже, судячи зі звіту Київської ОДА, Київська область за місяць відремонтувала доріг майже на 101 мільйон гривень.

Для того, щоб перевірити якість виконання робіт та чи дійсно ці роботи були зроблені, я хочу звернутися особисто до мешканців Київської області й в якості такого ж само мешканця Київщини, й як голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Київоблради: Просимо всіх долучитися до фіксації ремонтів доріг в Київській області.

Зніміть фото- та відеоматеріали та викладайте в інтернет, медіагурти та спільноти в соцмережах, на сторінках прес-служб міст та мені особисто фіксацію ремонтних робот скрізь по Київській області, відповідно до указаного вище переліку доріг, що згідно звіту відремонтовані на понад 100.000.000 гривень.

теги:
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Точка зрения редакции портала ЛІГА.net и Информационного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" может не совпадать с точкой зрения авторов блогов и комментариев к ним. Редакция портала не отвечает за достоверность таких материалов, а портал выполняет исключительно роль носителя
Популярные теги
Iryna Berezhna IT PR Prozorro адвокат Адвокат Морозов адвокатура Азаров Александр Прогнимак АТО банк банки банкротство бизнес бізнес будущее украины Бюджет БЮТ валюта Васильев ВВП Верховна Рада Верховная Рада вибори війна влада власть война выборы газ Газпром геннадий балашов Гонтарева государство гривна Гройсман гроші ГФС демократия деньги депозит депозиты держава Децентралізація доллар Донбас Донбасс доходы ДТП ДФС евроинтеграция евромайдан Европа економіка ЕС євромайдан ЄС жизнь ЖКГ жкх закон законодательство законопроект зарплата Земля импорт инвестиции инвестиции в экономику интернет ипотека Ирина Бережная Ігор Ткачук Ірина Бережна Кабмин кадры карьера киев Київ Китай Кличко Кодекс законів про працю України конституция Конституція Конституція України коррупция корупція кредит кредиты кризис Крим Крым культура курс люстрация люстрація майдан маркетинг маркетинг юридических услуг мвф менеджмент налоги налоги украина налоговые споры налоговый кодекс народ НАТО наука нафтогаз НБУ НДС недвижимость Николай Гольбин образование общество Одесса Олександр Горобець оппозиция отмена налогов охрименко Павло Петренко парламент партия регионов ПДВ персонал податки податкові спори политика политики политтехнологии політика Порошенко правительство право право на працю працедавець працівник президент прогнимак прогноз Программа социально-экономического развития Украины прокуратура психология денег психология успеха публічний аудит путин Путін работа революция режим Януковича рейдерство реклама рекрутинг реформа реформи реформы Росія россия Руслан Сольвар рынки свобода сепаратизм СМИ соціально-економічні права строительство студент суд судебная практика судова практика судова реформа судовий захист США таможня тарифи тарифы Тигипко Тимошенко Ткачук трудовий договір трудовий договір. трудові відносини УКБС Украина украина будущее україна Укрпочта Укрпошта управление уровень жизни людей Уряд финансы экология экономика Экономика Украины эксперт по миграции экспорт энергетика юрист Ющенко янукович Яценюк