UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.12.2016 17:45

Заява Партії щодо загроз основам безпеки

Український політичний діяч, суддя, доктор наук у області філософії, академік. Народний депутат України II-го, III-го, IV-го, VI-го скликання

Заява Партії захисників Вітчизни щодо реальних загроз основам національної безпеки України внаслідок кричущого поширення рівня корупції в органах державної влади, зрощення влади та бізнесу, організованої злочинної діяльності

Сьогодні вся світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з корупцією. Цей день відзначається 9 грудня, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме тоді в 2003 році у мексиканському місті Меріда у Мексиці на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції і вже 14 грудня 2005 року Конвенція набула чинності, як міжнародний правовий документ, обов'язковий до виконання її сторонами.

Україна ратифікувала цю угоду 18 жовтня 2006 року. Карними вважаються хабарі, присвоєння бюджетних засобів і відмивання корупційних доходів.
Партія захисників Вітчизни як і світові лідери висловлює своє глибоке занепокоєння внаслідок поширення корупції в Україні в органах державної влади, зрощення влади та бізнесу, що відповідно до статті 7 Закону України «Про основи національної безпеки України» є загрозою для національних інтересів України та її Народу.

За рік Україні вдалося заробити лише один додатковий бал за результатами світового Індексу сприйняття корупції CPI 2015 року. На сьогоднішній день індекс CPI країни складає 27 балів зі 100 можливих, що лише на 1 бал більше, ніж минулого року. У всесвітньому рейтингу Україна посідає 130 місце зі 168 позицій. За висновками експертів, в офшорах всього осіло понад 170 мільярдів доларів українського походження. Найвищі посадовці держави, включно з міністром фінансів, депутатами, Президентом мають мають відношення до офшорного бізнесу. Щороку з України в офшори направлялись біля 10-11 млрд. доларів США. Загальна сума вимитих з України коштів складає біля 20-х річних ВВП України.

Вже два роки Український Народ чує бутафорські заклики високих можновладців про боротьбу з корупцією, однак все це залишається тільки гучними гаслами.

Що ж змінилося за два роки перебування біля керма Держави людей, що прийшли на крові Майдану, які вимоги Революції Гідності були виконані?
Не розслідувані вбивства Небесної сотні і поранених біля тисячі осіб на Грушевського, Хрещатику, Інститутській, в Маріїнському парку. Не відмінений варварський пенсійний закон, що примушує жінок працювати до 60, а чоловіків до 65 років.Не відмінений грабіжницький Податковий кодекс. Не відмінена постанова Кабінету Міністрів України про невиконання рішення судів по пенсіям Афганців та Чорнобильців. Не відмінений закон Олійника про списання боргів в розмірі 26 мільярдів, що винні шість олігархів державі Україна за енергоносії. Не притягнуті до кримінальної відповідальності діячі, які вклали більше 10 мільярдів в фірму «Хюндай», а не в Луганський тепловозний та Кременчуцький вагонобудівний заводи, не арештовані рахунки та майно підозрюваних осіб. Немає серйозного та глибокого слідства з будівельними експертизами по підготовці до Єврочемпіонату по футболу – 2012.
Ми зазначаємо, що такого порушення Основного Закону не дозволяла собі навіть злочинна влада Азарова-Януковича.

Конституція України покладає на Президента України як главу держави особливий обов’язок – бути гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Проте, Верховна Рада України, Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради України нехтують і топчуться по діючій Конституції.

7 червня 2014 року склав присягу новообраний Президент України Петро Порошенко. 27 листопада 2014 року відбулося урочисте засідання Верховної Ради з нагоди складення присяги новообраними народними депутатами. Тоді ж було обрано Голову Верховної Ради та призначено Прем’єр-міністра.
Проте, з 1 червня 2014 року у 12 з 15 членів Центральної виборчої комісії закінчився строк їхніх повноважень. Згідно з декларації про доходи заробітна плата за 2013 рік Голови ЦВК склала більше ніж в міністрів та народних депутатів. Вважаємо, що ці гроші мають бути повернуті Українському народу.
Чому стався крах банківської системи, падіння рівня життя кожного Українця, знецінення національної грошової одиниці? Внаслідок політичної корупції на найвищому рівні!

Тому, що керівництво Національним банком здійснює особа, яка не має належної професійної кваліфікації, а Рада НБУ була просто паралізованою.
Відповідно до Конституції України забезпечення стабільності грошової одиниці є основною функцією центрального банку держави —Національного банку України.

Гонтарєва, до призначення головою НБУ, мала загальний стаж роботи на керівних посадах в банках всього 9 років і 8,5 місяців. Для того, щоб претендувати на посаду голови НБУ, їй не вистачало трьох з половиною місяців.

Така діяльність Голови НБУ, як некваліфікованого спеціаліста, призвела до підриву економічного суверенітету та безпеки України, знецінення національної валюти, підриву довіри з боку населення до банківської системи України, відтоку капіталів та інвестицій, що є прямим причинно-наслідковим зв’язком між результатом її діяльності та професійною кваліфікацією.

Чому не проводиться розслідування рефінансування банків, які після того стали неплатоспроможними, а народні кошти виведені в офшорні зони?

За останні роки питома вага російського банківського капіталу в банківському секторі України значно збільшилась, з 12% у 2013 році до 40,7% — 2016. Це робить залежним весь український бізнес і громадян від країни-агресора, що створює загрозу національній безпеці України.

Однак, не зважаючи на війну, на санкції щодо російських банків, російських капітал за співучасті з Національним банком та Адміністрацією Президента, Радою національної безпеки й оборони продовжують лобіювати інтереси країни-агресора.

18 листопада 2016 року в ефірі одного з телеканалів було озвучено перемовини першого заступника Голови Національного банку Катерини Рожкової із представниками російських та проблемних банків України, які свідчать про корумпованість банківської системи, «договорняки» в сфері рефінансування, підтасування заставного майна, виводу готівкових коштів, службову недбалість правоохоронців.

Мова йде не просто про лобіювання інтересів приватного банку. З переговорів Рожкової явно випливає, що вона знає про операції переведення в готівку – імовірно, в Фідобанкі, лобіює скасування санкцій для БМ Банку (належить російському держбанку ВТБ, заступник голови якого Соловйов був партнером Гонтарєвої в ICU), намагається заощадити виплату відсотків за стабілізаційним кредитом «Платинум Банку», санкціонує підготовку фальсифікованої інформації для МВФ і вручну керує «Незалежною» асоціацією банків України.

Партія захисників Вітчизни ше 27 листопада 2014 року та 9 червня 2016 року зверталась до Президента України та Верховної Ради України з вимогою НЕГАЙНО звільнити Голову Національного банку України В. Гонтареву із займаної посади за непрофесійність та некомпетентність, незабезпечення стабільності грошової одиниці України, знецінення національної валюти, підрив авторитету банківської системи, руйнації банківської системи в цілому. Півроку ми провели в судах, вимагаючи й доводячи, що Гонтарєва немає належного досвіду.

Зазначаємо, що внаслідок необдуманих дій керівництва Держави, призначення некомпетентного Голови Національного банку України та невжиття відповідних заходів до своєчасного призначення членів Ради НБУ, які втратили свої повноваження ще 10 вересня 2015 року, які понад рік не призначалися, негативні явища, які відбулися на валютному ринку, набули катастрофічних форм, призвели до зубожіння Українського народу в понад три рази, банкрутства 84 банків України або понад 40% діючих на 01.01.2014 банків. В результаті, українська банківська система втратила понад 435 млрд. грн. активів, що складає біля 22% ВВП. Так зване «очищення банківської системи» перетворилось у її руйнацію, яка тепер блокує відновлення економіки, наповнення держбюджету, зростання бізнесу та добробуту громадян. Вважаємо, що ефективність реформування та регулювання банківської системи України не може оцінюватись кількістю ліквідованих банків.

Відповідно до статті 100 Конституції України Рада Національного банку України розробляє основні засади грошово-кредитної політики та здійснює контроль за її проведенням.

На фоні масового обвалу українських банків паралельно йшов інший процес: зміцнення позицій російських банків. Станом на початок липня 2016 року 4 з 37 найбільших банків України на 100% належали російському капіталу. Причому 3 банки мали в своїй основі державний російський капітал. Зараз сумарна частка російських банків на українському ринку за показником статутного капіталу становить 40,7%. Зокрема, мова йде про ВТБ Банк, Альфа банк та Сбєрбанк.

Присутність російських банків в Україні призвела до масової купівлі доларів США. Таким чином, за 2-3 кризові дні до материнських структур переводилось близько 100 млн. дол. США.

Незважаючи на посилення санкцій з боку США та інших країн, ставлення НБУ до російських банків тільки покращується.
Фактично, така діяльність Національного банку України веде країну до дефолту. Із валютних резервів України в 15,5 млрд. доларів США 11, 5 – кредити МВФ, 3 млрд. – кредитні гарантії США, а Українських грошей серед них немає. Україна за три роки набрала стільки боргів, шо ми прямуємо до дефолту.
Чому за весь період російсько-української війни російські банки не лише не зазнали більш ретельних перевірок з боку Національного банку України, а навпаки, всі вони входять до числа тих сорока банків, з якими голова НБУ зустрічається щомісяця, і які, на відміну від більш ніж сотні вітчизняних банків, одержували і одержують величезні кошти в порядку рефінансування від Національного банку? Чому, одержавши мільярди гривень державних коштів в якості допомоги, «банк ВТБ», контрольований країною-агресором, продовжує демонструвати величезні збитки, і при цьому до нього досі не введено тимчасову адміністрацію, як це було зроблено стосовно українських банків?

Ми чітко розуміємо, що в олігархів немає поняття «агресор», а є тільки «бізнес». Однак, Українці не хочуть, щоб за «бізнес» вмирали їх кращі сини.
Аналогічна ситуація відбулася і з Антимонопольним комітетом, Фондом державного майна України, Рахунковою палатою. Так, тільки після судових справ за позовами Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна та правозахисних організацій було призначено на посади голову Антимонопольного комітету та Фонду держмайна.

До цих пір бездіє Конституційний орган, завданням якого є контроль за надходженням та витрачанням державних коштів. Причина в тому, що єдиним легітимним членом Рахункувої палати лишився її керівник, що є близьким до сім'ї Януковича.
Корупція на місцях просто не знає меж.

3 роки тому року відбувся переломний момент в історії України – розпочалася Революція Гідності. Ми боролись за краще майбутнє, за сильну та дійсно незалежну Україну, в якій буде безпечно виховувати дітей та мати гідні стандарти життя. Хотіли, щоб слова про верховенство права не були фікцією і корупція, як явище, зникла з державного апарату.

Що змінилося? Абсолютно нічого! Прикладом цього є рішення судді із Запорізької області, яким він кинув в СІЗО 70-річного активіста Євромайдану, що переніс три інфаркти, операцію на серці.

Можливо, підставою для таких рішень є багатомільярдне розкрадання державних коштів на Запорізькій АЕС? Може, покривання отруєння дітей в енергетичній столиці Україні – Енергодарі? А можливо, прикриття квартирних афер? Чи хотіли ми, щоб після Революції Гідності правоохоронці та судді покривали «тітушок»?

Ми ВИМАГАЄМО від всіх державних службовців, включаючи тих, хто є керманичами нашої Держави, дотримуватись вимог чинної Конституції.
А Генеральному прокурору оцінити дії посадовців Уряду і інших посадових осіб на предмет наявності кримінально караних злочинів. Невиконання Конституції, халатність, або умисне невиконання і нанесення шкоди державі, Українському Народу, престижу України в особливо великих розмірах.
Внаслідок недовіри до банківської системи України, на руках населення опинилось від 50 до 80 млрд. доларів США, які не працюють на економіку України.

Партія захисників Вітчизни, з метою усунення загроз національній безпеці, унеможливлення подальшого погіршення життя всього Українського Народу внаслідок процвітання корупції в органах державної влади, зрощення влади й бізнесу, ВИМАГАЄ від керівництва Держави:

1. НЕГАЙНО відсторонити від займаних посад всіх посадових осіб, які звинувачуються в корупційних діяннях, що наносять значної шкоди Державним інтересам та Українського Народу до закінчення розслідування відносно вказаних осіб;

2. ВЖИТИ невідкладних дієвих заходів до викорінення такого явища як корупція з Української Держави, розпочавши з деофшоризації економіки і фінансової банківської системи;

3. Терміново провести перевірку рефінансування комерційних банків, заарештувати негайно осіб, які вивели кошти з України;

4. Вжити заходів до підвищення авторитету Української Держави в очах світового суспільства, відновити довіру до Української банківської системи, підвищити рівень гарантування вкладів громадян мінімум до 1 млн. гривень, залучивши кошти громадян в економіку України;

5. Відділити владу від бізнесу.

Сподіваємось, що й Верховна Рада, й Президент України, Генеральний прокурор, міністри, правоохоронці, судді є дійсно представниками Українського Народу та унеможливлять вимирання Українців внаслідок погіршення життя Українців через страшний рівень корупції в Україні.

З нами правда! З нами Бог!
Врятуємо Україну разом!

Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]