Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.07.2015 13:23

Революція, контрреволюція та зміна системи!

Координатор Національно-консервативного руху

Боротьбу проти СИСТЕМИ необхідно продовжувати, не завдаючи шкоди існуванню держави Україна. Якщо ми поки що відмовляємось від революційного (силового) шляху зміни влади, то необхідно застосовувати будь-які інші засоби боротьби.

Я так розумію, що для багатьох наразі незрозуміло, в чому саме полягає контрреволюція, про яку я та інші часто говоримо. Більшість помилково вважає, що випадки, коли хтось з чиновників часів Януковича повертається на свою посаду або йде на підвищення та продовжує займатися брудними справами, коли дають втекти та уникнути суду катам або організаторам вбивств та сепаратизму, коли от днями люстрованого очільника київської міліції Терещука особистим указом Порошенка повернули на службу, коли в Запоріжжі організатор "ополчєнія" стає місцевим депутатом, коли Клюєв тікає, коли ніхто з вбивць Майдану не покараний... Що це все - так би мовити помилки, ексцеси виконавців...
Ні, шановні, це все є СИСТЕМА!
І Порошенко, і суддя, мєнт чи прокурор, що випускають злочинця, і сила силенна інших чиновників, що грабують державу, що беруть хабарі, що кришують та заробляють на криміналі, і депутати, що приймають лобістські та шкідливі для держави закони, і мер Києва Кличко, що не тільки клоун, але й прикриття грабунку Києва, і бізнесмени, що купують партії та намагаються купити вибори, щоб "вирішувати питання" і багато іншого - це все складові єдиного організму, єдиної системи, яку створив навіть не Янукович, а яку в різні часи очолювали і Ющенко, і Кучма, і Тимошенко...
Все це в 2013 році призвело до вибуху, що в січні 2014 дав старт революції... Але, на жаль, Путін зупинив своїм вторгненням природні процеси революційного очищення країни. Згадаймо всім відомий випадок з Сашком Білим та прокурором. Днями цей прокурор впіймався на хабарі... Можливо навіть буде засуджений (хоча СИСТЕМА, якщо вважатиме його цінним для себе, справу за певний час закриє). Але ж більше року він був при посаді! А якби  Сашко був живий та не було війни? Так, для естетів його методика виглядає неприйнятною, для теоретиків-поціновувачів демократії, західних цінностей також. Але саме так і відбувається революційне очищення країни.
Так, на місці Сашка може опинитися покидьок, який в ім'я революції буде збагачуватись, проте все одно іншого шляху зламу системи не існує, ніж революційне насильство. Треба розуміти, що в межах існувавших до революції законів систему зламати неможливо, оскільки ці закони є невід'ємною складовою цієї системи. Будь яка революція, будь-які революційні зміни навіть в теорії не можуть відбуватися в межах існуючого законодавства.
Наприклад, чи був Янукович злочинцем? С точки зору українців, особливо тих, хто боровся на Майдані - безперечно. Але ж з точки зору законодавства він був цілком законний, дійсно легітимний президент, якого дійсно незаконно усунули від влади.
З іншого боку, те, що робили українці на Майдані, з точки зору закону дійсно було порушенням громадського порядку, хуліганством, нападами на правоохоронців при виконанні тощо...  Але - це був революційний вибух, початок революції і - це було необхідно для блага української держави.
Наслідком, продовженням Майдану мали стати саме революційні, незаконні з точки зору існуючого законодавства дії, а саме:
1. Усунення назавжди від влади всіх, хто був прислужником, активним гравцем, зискоотримувачем попередньої системи.
2. Встановлення національної, соціальної справедливості, в тому числі ревізія власності (націоналізація майна, підприємств тощо активних гравців попереднього режиму, від олігархів до чиновників, що грабували 23 роки українців).
3. Фіксація здійснених змін в новому законодавстві, в тому числі в Конституції.

Саме така схема дій є революційною, все інше - це бунт, державний переворот тощо.
Україна, на жаль, не здійснила навіть перший необхідний крок - усунення гравців попередньої системи від влади, і сталося це в першу чергу тому, що більшість українців обдурили, розказуючи про необхідність "легітимності", "законності". Найбільш цинічно це було, коли про це починали говорити Турчинов, Аваков та інші, хто реально захопили владу незаконно (в наслідок повстання на Майдані) та несправедливо (оскільки Майдан був категорично проти як мінімум цих осіб). Допомогла цьому і Росія, дуже вчасно для узурпаторів почавши захоплення Криму.
Таким чином революція була зупинена, і як наслідок цього, на сьогодні ми маємо поступову реставрацію всього того, проти чого починали повстання. Це є контрреволюція, яка є неминучою, оскільки немає продовження революції, збережена стара система, яка і повертає до керма, посад і грошей всіх, хто рік ховався чи просто очікував свого часу.

Що робити?

1. Треба розуміти, що СИСТЕМА наразі є досить слабкою, виконавці - частково розгублені, плюс держава реально слабка та на межі банкрутства. Тому для повалення системи наразі не треба надзусиль, всього один-два добровольчі батальйони здатні сьогодні захопити владу та встановити збройну диктатуру. Опору сильного не буде.
Але стан країни як фінансовий, так і військово-політичний не є добрим, тому переворот в Києві майже гарантовано матиме наслідком втрату дуже значної території, що буде окупована Росією. До цього додається доволі значний період, коли народ буде реально зубожіти і значні сили треба буде утримання країни від низки голодних бунтів. Загалом, на повернення країни до нормального стану доведеться витрати щонайменше років п'ять, що є наразі багато.
Тому від ідеї брати владу вже і зараз треба відмовитись. Хоча можуть скластися обставини, коли вже за місяць іншого виходу ніж переворот не буде (якщо СИСТЕМА піде на добровільну здачу ще якоїсь території, наприклад, чи почнеться терор проти патріотів).

2. Поки є час і можливість, необхідно працювати над розробкою правил життя майбутньої, кращої України. Ми маємо прагнути не тільки взяти владу в свої руки, але й пояснювати українцям, що саме зміниться після нашого повстання (під ми я маю на увазі тих, хто не хоче терпіти наразі антиукраїнську та антинародну владу, без жодної прив’язки до жодної партії, умовно кажучи – невідомі патріоти))) ). Треба виписати майбутню Конституцію, основні економічні та політичні правила життя кращої, омріяної України та нести цю інформацію в суспільство.

3. Боротьбу проти СИСТЕМИ необхідно продовжувати, не завдаючи шкоди існуванню держави Україна. Якщо ми поки що відмовляємось від революційного (силового) шляху зміни влади, то необхідно застосовувати будь-які інші засоби боротьби.

Ми маємо для себе усвідомити, що термін «законність» для нас є виключно таким, який необхідно враховувати, щоб не опинитися за гратами та, як наслідок, не припинити активну боротьбу. В усіх інших ракурсах ми не зважаємо на існуючі закони цієї держави, оскільки вони створені СИСТЕМОЮ та для збереження саме СИСТЕМИ, а тому не є проукраїнськими та навіть пронародними.

Більшість з нас вже належить чи принаймні співчуває якимось організованим національним чи націоналістичним силам. Я не думаю, що зараз є сенс сваритися, з’ясовувати хто більший патріот а хто більший зрадник. В переважній більшості ці сили складаються з відданих Україні людей, навіть якщо хтось з керівництва в якійсь партії чи організації і проявив себе погано. Тому є сенс мати хоча б горизонтальну комунікацію між усіма патріотами та спільно боротися.

Якщо ж хтось ще не знайшов для себе організацію та не відчуває довіри ні до кого (враховуємо, що потужна пропагандистська машина СИСТЕМИ постійно працює на дискредитацію патріотів), не треба впадати у відчай – ніщо не заважає гуртувати однодумців та патріотів навколо себе, а коли почнуться очікувані всіма події – всі обов’язково знайдуться, коли робиться справа, одразу видно хто чого вартує.

4. Не обов’язково публічно розказувати про методи та засоби боротьби з СИСТЕМОЮ, зрештою, під час Майдану ніхто в листопаді не говорив публічно, що в хід підуть коктейлі та шини. Але все відбулось.

Наразі, можливо є сенс створювати цілком паралельні владі структури чи спільноти, які візьмуть на себе функції організації, захисту та навіть забезпечення населення на якісь території. Не допускати на цю територію псів системи, захищати від свавілля чиновників, прокурорів тощо. Навіть якщо ця територія – кілька будинків в мегаполісі.

Головне ж – будь-якими методами захищати своїх побратимів.

5. Восени на нас чекають загальноукраїнські місцеві вибори. Неважливо, за якими правилами та законом вони відбудуться, в будь-якому разі треба розуміти, що ці закони виписують, щоб обдурити українців. Тому наші дії мають полягати в ігноруванні правил, які встановлюють, щоб обдурити народ.

Наша роль в цих виборах – просвіта задурених українців, які купуються на дешеві гасла та подачки. Жодна з «партій» не має бути впевнена, що шалене фінансування здатне гарантувати депутатський мандат. І коли з’являється черговий #РухЗаГроші, інвестори мають розуміти, що ризики дурного витрачання грошей наразі суттєво збільшились.

6. #ЦинічніБандери змусили #ЦинічнийКондитер Порошенко публічно визнати свою «помилку». Чим частіше спонтанний суспільний рух, що викриває будь-які помилки представників влади та змушує їх червоніти, буде бити в публічному просторі соцмереж по представникам влади – тим краще для майбутньої революції. Гумор – це також наша зброя. Соцмережі – єдині наразі доступні для нас ЗМІ.

#революція #зламсистеми #РухЗаГроші #Україна #ЦинічнийКондитер #вибори

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]