Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.04.2015 22:29

Революцію ще не завершено!

Координатор Національно-консервативного руху

Чому Порошенко або хтось в його команді наважився дати наказ почати розмову з Правим Сектором саме з ультимативної силової позиції?

Події навколо ДУК "Правого Сектору" насправді продовжують ілюструвати, що нормальні, патріотичні та розумні люди в цій країні в стабільній меншості. Нажаль.

Чому Порошенко або хтось в його команді наважився дати наказ почати розмову з Правим Сектором саме з ультимативної силової позиції? Вони що, не прораховували всі можливі наслідки? Прораховували!

І вони знають, що завжди знайдуть достатню кількість громадян України (назву їх так), які будуть готові стріляти в добровольців. Вони завжди зможуть ввімкнути технології маніпулювання, щоб переконати суспільство підтримувати будь-що, що їм потрібно,  в тому числі і застосування сили до добровольців.

Ця ситуація (з ДУК ПС) була б неможлива, якщо б:

1. В умовах т.зв. демократії громадяни України віддавали свої голоси за політиків та партії, які, як мінімум, відповідали б за свої обіцянки перед виборами. В жодній країні т.зв. демократії була б неможлива ситуація, коли б кандидат в Президенти пообіцяв закінчити війну за два тижні, продати власний бізнес (що ще там обіцяв однотуровий?), не виконав нічого з обіцяного  – а через півроку партія його імені майже перемагає на виборах!

2. Революція, розпочата в 2013 році була б доведена до логічного результату – перемоги, а саме здобуття влади силами, що були рушіями революції та втілення революційних прагнень в практичне життя.

На жаль, можна констатувати, що українське суспільство заслуговує мати саме таку, абсурдну для постреволюційного року, владу. Влада, насправді, складається з найспритніших та найцинічніших, які не є дурнями, як хтось помилково вважає Порошенко/Яценюка та компанію. Наразі українську державу очолюють ті, кому плювати на долю української землі та української нації. Їм цілком комфортно буде жити в будь-якій точці світу, якщо раптом доля повернеться до них так, як свого часу до Януковича. В них не буде в жодному разі туги за Батьківщиною і в них достатньо ресурсів, щоб забезпечити життя своє та всієї рідні будь-де.

Ситуація з Януковичем – це в їх розумінні форс-мажор, але вони враховують можливість такого перебігу подій.

Найгірше те, що нормальні люди в цій державі в меншості. Що більшість людей не готова відстоювати своє право на гідне життя. І я не здивуюсь, що більшість українців щиро ненавидять націоналістів та інших добровольців, які рік тому першими стали на захист нашої землі. Ненавидять не тому, що ненавидять Україну чи є прихильниками «ватного міра», а тому, що самі не здатні на такі вчинки. Їм  дуже важко перестати бути рабами та зробити вчинок, достойний справжньої людини – і саме через це вони ненавидять тих, хто дає їм приклад жертовності та відваги.

Завершитись це все може або революційним вибухом, що змете з владного олімпу всю наволоч – або фактичним знищенням всіх, хто мав необережність повстати проти системи.

 А для того, щоб порахувати відсоток громадян України, яких не можна назвати розумними, можна просто додати кількість голосів, відданих за БПП, Народний Фронт, РПЛ, Батьківщину, Заступ та, звісно, Оппоблок…

Ми серед цієї більшості живемо. І доля наша – або перемогти всіх ворогів самотужки, в меншості, або …

Революцію ще не завершено!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]