UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
05.11.2021 09:41

Запуск реклами в "Telegram," які зміни очікуються в інформаційному полі?

Політичний консультант, стратегування кампаній

Сьогоднішній ранок став поганим для Telegram-бариг і відкриває неймовірні перспективи для кожного з нас.

Дуров, нарешті, вирішив навести порядок з рекламою та запустив давно анонсований Telegram Ads.
Пояснюю. Тепер кожний з нас (!) може створити рекламу, обрати канал, який вас цікавить і розмістити там створений рекламний допис. При цьому, ви не будете платити його власнику від 800-1000 у.о. за публікації, що цікаві менш ніж 10% всієї аудиторії. І гроші підуть не тим, хто наробив каналів з тисячами ботів, а "Telegram". А на зекономлені гроші ви зможете «таргетнути» своє посилання по різних пабліках, «підсиливши» свою інформаційну присутність та «воронку продаж.»
Давно на це чекав. Бо окремі "телеграм - канали" останнім часом аж занадто підняли ціни за розміщення інформації.
Звісно, ви поширите не повноцінний текст, а коротенький рекламний текст з посиланням на першоджерело. Але! В багатьох випадках і цього достатньо,  якщо звісно у ваших комунікаційників «руки прямі,» і вони вміють коротко, цікаво та емоційно сформувати повідомлення.
Ну і найголовніше. Власники телеграмканалів не зможуть «нищити» запущену вами ззовнішню рекламу. Вона буде знаходитись там вносячи "інформаційний дисонанс" у вибудувану струнку інформаційну стратегію. А це означає, що тепер комунікаційні армії отримали прекрасні можливості для інформаційних маневрів на полі політичних конкурентів.
Вангую, що скоро в телеграм-каналах, які створив і контролює офіс Зеленського з’явиться інформація про зловживання Зеленського та його оточення. І навпаки. В каналах опозиційних партій піде маса компромату та негативу на їх лідерів.
На скріні демонструє як це "імовірно" працюватиме. Буде кумедно як, наприклад найближчим часом в каналі «Темний рицарь» піде реклама новин, яка розбиватиме міфи про «соросят» та «зовнішнє управління».
Ну що ж, тим краще.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]