UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
01.10.2021 17:52

Міна відкладеної дії під Зеленським?

Політичний консультант, стратегування кампаній

На початку вересня відбулась подія, яка була мало помітна в інформаційному полі. Але безумовно вона має всі шанси мати більш ніж серйозні наслідки для всієї діючої політичної еліти.

Так от, декілька тижнів тому Слідство.info зробило черговий розслідувальний шедевр – «Як Портнов, Вовк і Богдан «ставили на коліна» Конституційний Суд». 

Там реальне обличчя українського правосуддя–матюки, бруд, договорняки. Все реально і без прикрас. 

Свідомо залишаю за дужками питання як ці записи дістались журналістам і переходжу до їх аналізу. Так от на цих плівках можна прослідкувати, як нова влада крок за кроком підминала під себе Конституційний суд.

Портнов, Вовк і Богдан. Це тріо виконували всю брудну роботу у 2019 році. До речі, якщо згадати політичну активність тих часів, то Портнов був тоді одним із найпомітніших. Повернувся в країну, ходив на ефіри, вів телеграм канал, намагався відновитись на роботу в Шевченка. Готувався до повернення у велику політику. Хоча по хорошому він мав готуватись до походів у суд.

І що тут цікавого спитаєте? І яке відношення події 2019 мають до сьогоднішніх політиків? Все просто.

Якщо Шевчука з посади голови КСУ зняли незаконно, в результаті змови, то Наталія Шаптала, яка його змінила, була нелегітимною. Тоді вона - самозванець. Відповідно, нелегітимною була присяга Володимира Зеленського як президента України і він з точки зору закону є зараз нелегітимним президентом. Ну, це за лінійною логікою. 

Звісно прямо зараз це Зеленському нічим не загрожує. Але ситуація завжди може змінитися. І до речі, те що плівки потрапили зараз в руки журналістам – зовсім не випадково. Особливо напередодні ймовірних дострокових президентських виборів.

Можливо, хтось таким чином послав чіткий сигнал президенту, передавши плівки журналістам. А почув Зеленський його чи ні – побачимо зовсім скоро. Адже наступні пів року нас точно чекає переформатування Уряду та політичної команди. І навіть можливо дострокові президентські та парламентські вибори.

І за цих умов ці плівки можуть стати міною сповільненої дії для Зеленського.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]