UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.05.2021 09:27

Косоворотка як успішна політтехнологія Зеленського

Політичний консультант, стратегування кампаній

Політтехнологів Банкової можна вітати. Замість того аби обговорювати провалені реформи суспільство обговорює "вишивану" косоворотку Зеленського.

Для того аби відволікти увагу суспільства від наболілих проблем, перевівши увагу на малозначущу тему у політтехнологів є один давній перевірений прийом. 
Суть його полягає у наступному. На першому етапі технологи спершу створюють штучний інформаційний привід. На другому - маніпулятивно концентрують на ньому увагу громадян і журналістів.
Так от, здається вчора технологи Банкової проробили цей трюк. Для цього вони вчора спершу створили абсолютно штучний інформаційний привід, коли у День Вишиванки зробили фотографію Зеленського у сорочці, яка нагадує російську косоворотку. По друге, створили довкола нього інформаційну бучу. При цьому вони використовували свої кишенькові ЗМІ та лояльних блогерів. 
Переконаний, це зроблено свідомо. Адже маючи величезний штат дизайнерів і стилістів можна було підібрати прекрасну автентичну вишивану сорочку. Сорочку, яка б з одного боку відповідала всім українським традиціям, а з іншого не носила такий відвертий провокативний орнамент.
І маю визнати – технологія вдалась. Слідкуйте за руками маніпуляторів з Банкової. Пост Зеленського з «косовороткою» з'являється в інстаграмі рівно о 12 годині. І під час пресконференції присвяченій другій річниці інавгурації Зеленського ЗМІ та соціальні мережі починають обговорювати не пресконференцію Зеленського, ні те що він говорить, ні результати його дворічного керування, а – його одяг.
 «Косоворотка» - обурювались націонал-патріоти. «Не все так однозначно», відповідали прихильники президента. Цей орнамент з’явився наприкінці 19 століття на території України. «Так цей орнамент з’явився на територіях компактного проживання переселенців з Росії!» - продовжували патріоти, обурюватись патріоти. «Але ж ми єдині українці - какая разница!» - відповідали прихильники Президента.
Така ситуація призвела до парадоксальної ситуації. Частина громадян, які критикують Зеленського за корупцію та помилки в державному управлінні (Борислав Береза, Мирослава Барчук тощо) стали на його захист. В результаті противники Зеленського теж посварились між собою.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]